moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Hello, how are you? Ucz się angielskiego na Wyspach

Piątek, 30 kwietnia 2021
  • Hello, how are you? Ucz się angielskiego na Wyspach

Żyjemy w czasach, w których język angielski po prostu trzeba znać. Przynajmniej na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Jak tego dokonać? Przede wszystkim wybrać odpowiedni kurs, dzięki któremu szybko przyswoimy wiedzę. Na szczęście na rynku są oferty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczniów.

Idealne dopasowanie do uczestnika

Największą zaletą kursów języka angielskiego jest ich mnogość. W tym przypadku ilość idzie w parze z jakością. Z prostego powodu - są dopasowane do każdego kursanta. Zarówno pod kątem zaawansowania, jak i grupy wiekowej oraz zasobności portfela. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo można wybierać między kursami standardowymi a intensywnymi, co pozwala na dawkowanie wiedzy według własnych potrzeb.

Jest też rozwiązanie dla tych, którzy odnajdują się w trybie zdalnym. Kursy online zostały przygotowane właśnie dla nich. W zaciszu własnego pokoju można uczyć się angielskiego w wybranej opcji. Zwłaszcza w obecnej sytuacji takie rozwiązanie jest korzystne, ponieważ można szybko nabyć nową wiedzę, która zaprocentuje na egzaminach kończących szkoły.
 

A gdyby tak wyjechać?

Kurs języka angielskiego w Wielkiej Brytanii przynosi wymierne efekty. Przede wszystkim dlatego, że de facto uczymy się cały czas. Pobyt odbywa się najczęściej w akademikach lub przy rodzinie - w związku z tym nawet w czasie wolnym mamy przede wszystkim do czynienia z lokalnymi mieszkańcami. To pomaga w ugruntowaniu przyswojonej wiedzy, a także obycie się z różnymi akcentami, wymową oraz codziennym słownictwem.

Na kurs można się wybrać do Londynu, Cambridge czy Oxfordu, ale jeśli wolimy nadmorskie lokalizacje lub mniej popularne miejsca, można skorzystać z ofert kursów w Brighton albo Petersfield. Wszystko zależy od tego, jak chcemy spędzać czas wolny. Jest także opcja zwiedzenia pięknej Szkocji - nauka w Edynburgu jest o tyle ciekawa, że nie tylko uczymy się angielskiego, ale przy okazji można skorzystać i podszkolić się w jednym ze szkockich dialektów.

Jest także gratka dla fanów muzyki i piłki nożnej. Kierunek Liverpool. Zwiedzić rodzinne miasto The Beatles - przejść się po słynnej Penny Lane i odwiedzić pub, w którym grali pierwszy koncert? Proszę bardzo. A jeśli co weekend śpiewasz przed telewizorem „You’ll Never Walk Alone”, z pewnością z wypiekami na twarzy odwiedzisz słynne Anfield. To jest właśnie ta mnogość ofert, którą oferują kursy języka angielskiego - nie tylko nauczysz się go lepiej niż w szkole, ale przy okazji możesz spełnić marzenia.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Uczniowie ZST nagrodzeni 21 października odbyło się spotkanie uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Gnieźnie z panem Robertem... Piątek, 22 października 2021
Nabemowie.pl - wiadomości, ogłoszenia i oferty pracy z Warszawy Prawie każdy dziś korzysta z internetu - sieć dostępna jest za pośrednictwem komputerów, telefonów,... Piątek, 22 października 2021
Co dalej z sytuacją w szkole w Goślinowie? Dyrekcja nie odpowiada na pytania mimo wcześniejszych zapewnień Sprawa agresywnego ucznia szkoły w Goślinowie obiegła całą Polskę. Jak się okazuje, dyrekcja placówki... Czwartek, 21 października 2021
Egzotyczne podróże - wypoczynek czy zwiedzanie? A może jedno i drugie? Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, również jeśli chodzi o podróżowanie, więc nic dziwnego,... Środa, 20 października 2021