PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pelikan pokonuje Farę Pelikan Żydowo 6:0

Środa, 28 kwietnia 2021
  • Pelikan pokonuje Farę Pelikan Żydowo 6:0

Ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek ligowych rozegrał dzisiaj zespół Pelikana Niechanowo, który w Żydowie spotkał się z miejscową Fara-Pelikan.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando zielono-czarnych, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie po strzale P. Jarzynskiego. W pierwszej połowie bramki jeszcze zdobyli K. Buczek i M. Poltaszewski. Do przerwy 3:0. W drugiej połowie Pelikan nie zwalniał tempa i zdobył kolejne 3 trafienia za sprawą M. Poltaszewskiego, P. Jarzynskiego i M. Bialasa. Teraz czas tą skuteczność podopieczni Andrzeja Stefańskiego muszą przełożyć na zmagania ligowe.

Już w sobotę, 1 maja, zielono-czarni zagrają ze Strażakiem Lichen Stary. Cel jest jeden - 3 pkt.

tekst: Informacja prasowa