moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
  • Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi do rozgrywek ligowych wrócili młodzi piłkarze Akademii Pelikan Niechanowo.

Akademia Pelikan Niechanowo - Błękitni Owińska  4:3 (wynik do przerwy 3:3) (strzelcy: Alan Staszkiewicz, Jakub Dąbrowski, Kuba Kubacki, Łukasz Łączyński)


W 1 połowie nasz zespół przeważał i prowadził grę. W pierwszej części zawodnicy Zbigniewa Kościańskiego mieli 11 sytuacji sam na sam z bramkarzem i tylko 3 wpadły, w drugiej połowie gra się wyrównała, ale my byliśmy bliżej strzelenia bramki.

Niesamowita walka do końca i determinacja spowodowały, że bramkę strzeliliśmy w doliczonym czasie. Świetnie wybiegany mecz i chęć wygrania zrobiły wynik. Pochwała dla całej drużyny.
 

AP Chempions Poznań - Pelikan Niechanowo 9:1 (strzelec Mateusz Kozanecki)


Wracając po przerwie lockdownowej Orlicy Akademii Pelikan Niechanowo pojechali na mecz do Poznania aby tam zmierzyć się z silną ekipą AP Champions.

Rywal z Poznania okazał się mocniejszy w aspekcie technicznym i miał bardzo dobrego bramkarza, który mimo wielu prób nie dał się pokonać.
 

Huragan Pobiedziska - Akademia Pelikan Niechanowo


Do rywalizacji po covidowej pauzie wrócili również Młodzicy prowadzeni przez Andrzeja Stefańskiego. Dziś przyszło zmierzyć im się z rówieśnikami z Pobiedzisk. Nasza młodzież przeważała w większości spotkania, czego efektem było prowadzenie po pierwszej połowie 2:1.

Druga odsłona meczu to mimo dominacji gol dla gospodarzy. I wraz z końcowym gwizdkiem do protokołu meczowego arbiter wspisał 2:2.

Bramki dla Pelikana 2x Welke

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Stolica eXperymentu nawiązała współpracę z fundacją EdTech W piątek, 18 czerwca, odbyło się wyjątkowe spotkanie, inaugurujące współpracę pomiędzy fundacją EdTech... Niedziela, 20 czerwca 2021
17 mln na próbny odwiert geotermalny Prawie 17 mln zł pozyskało Gniezno na wykonanie odwiertu poszukiwawczego wód termalnych z Narodowego... Sobota, 19 czerwca 2021
Skatepark na Pustachowie już otwarty Amatorzy rolek, deskorolek i BMX mogą już korzystać z nowego skateparku, który powstał przy ul. Czeremchowej... Piątek, 18 czerwca 2021
Pelikan wywalczył awans do 5 ligi Pelikan Niechanowo na dwie kolejki przed końcem może cieszyć się z awansu do 5 ligi rozgrywkowej. Stało... Czwartek, 17 czerwca 2021