moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
  • Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi do rozgrywek ligowych wrócili młodzi piłkarze Akademii Pelikan Niechanowo.

Akademia Pelikan Niechanowo - Błękitni Owińska  4:3 (wynik do przerwy 3:3) (strzelcy: Alan Staszkiewicz, Jakub Dąbrowski, Kuba Kubacki, Łukasz Łączyński)


W 1 połowie nasz zespół przeważał i prowadził grę. W pierwszej części zawodnicy Zbigniewa Kościańskiego mieli 11 sytuacji sam na sam z bramkarzem i tylko 3 wpadły, w drugiej połowie gra się wyrównała, ale my byliśmy bliżej strzelenia bramki.

Niesamowita walka do końca i determinacja spowodowały, że bramkę strzeliliśmy w doliczonym czasie. Świetnie wybiegany mecz i chęć wygrania zrobiły wynik. Pochwała dla całej drużyny.
 

AP Chempions Poznań - Pelikan Niechanowo 9:1 (strzelec Mateusz Kozanecki)


Wracając po przerwie lockdownowej Orlicy Akademii Pelikan Niechanowo pojechali na mecz do Poznania aby tam zmierzyć się z silną ekipą AP Champions.

Rywal z Poznania okazał się mocniejszy w aspekcie technicznym i miał bardzo dobrego bramkarza, który mimo wielu prób nie dał się pokonać.
 

Huragan Pobiedziska - Akademia Pelikan Niechanowo


Do rywalizacji po covidowej pauzie wrócili również Młodzicy prowadzeni przez Andrzeja Stefańskiego. Dziś przyszło zmierzyć im się z rówieśnikami z Pobiedzisk. Nasza młodzież przeważała w większości spotkania, czego efektem było prowadzenie po pierwszej połowie 2:1.

Druga odsłona meczu to mimo dominacji gol dla gospodarzy. I wraz z końcowym gwizdkiem do protokołu meczowego arbiter wspisał 2:2.

Bramki dla Pelikana 2x Welke

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Czy piłkarzy Mieszka Gniezno stać na powrót do 3 Ligi? Przed nami ostatnia kolejna rundy zimowej 4 Ligi Wielkopolskiej. Czy piłkarze Mieszka Gniezno wywalczą... Piątek, 26 listopada 2021
Pelikan przegrywa z 1922 Lechia Kostrzyn Przedostatni mecz ligowych rozgrywek RedBox 5 ligi za nami. W ramach 14 kolejki Pelikan Niechanowo rozegrał... Wtorek, 23 listopada 2021
IX Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci - Gniezno 2021 11 listopada 2021r., w dniu Narodowego Święta Niepodległości, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki... Niedziela, 14 listopada 2021
Pelikan uczcił jubileusz Klubu Ostatnie wyniki Pelikana Niechanowo delikatnie rzecz ujmując nie napawały optymizmem. Zespół z Plant... Niedziela, 14 listopada 2021