moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
  • Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi do rozgrywek ligowych wrócili młodzi piłkarze Akademii Pelikan Niechanowo.

Akademia Pelikan Niechanowo - Błękitni Owińska  4:3 (wynik do przerwy 3:3) (strzelcy: Alan Staszkiewicz, Jakub Dąbrowski, Kuba Kubacki, Łukasz Łączyński)


W 1 połowie nasz zespół przeważał i prowadził grę. W pierwszej części zawodnicy Zbigniewa Kościańskiego mieli 11 sytuacji sam na sam z bramkarzem i tylko 3 wpadły, w drugiej połowie gra się wyrównała, ale my byliśmy bliżej strzelenia bramki.

Niesamowita walka do końca i determinacja spowodowały, że bramkę strzeliliśmy w doliczonym czasie. Świetnie wybiegany mecz i chęć wygrania zrobiły wynik. Pochwała dla całej drużyny.
 

AP Chempions Poznań - Pelikan Niechanowo 9:1 (strzelec Mateusz Kozanecki)


Wracając po przerwie lockdownowej Orlicy Akademii Pelikan Niechanowo pojechali na mecz do Poznania aby tam zmierzyć się z silną ekipą AP Champions.

Rywal z Poznania okazał się mocniejszy w aspekcie technicznym i miał bardzo dobrego bramkarza, który mimo wielu prób nie dał się pokonać.
 

Huragan Pobiedziska - Akademia Pelikan Niechanowo


Do rywalizacji po covidowej pauzie wrócili również Młodzicy prowadzeni przez Andrzeja Stefańskiego. Dziś przyszło zmierzyć im się z rówieśnikami z Pobiedzisk. Nasza młodzież przeważała w większości spotkania, czego efektem było prowadzenie po pierwszej połowie 2:1.

Druga odsłona meczu to mimo dominacji gol dla gospodarzy. I wraz z końcowym gwizdkiem do protokołu meczowego arbiter wspisał 2:2.

Bramki dla Pelikana 2x Welke

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Pelikan bierze udział w konkursie 1000goli. Potrzebuje głosów! Pelikan Niechanowo chce stworzyć mobilne centrum sportu dla swoich zawodników. Poprzez realizację planu... Środa, 2 marca 2022
Pelikan Niechanowo sparował z Lechitą Kłecko W sobotnie przedpołudnie, zespół Pelikana w kolejnym meczu kontrolnym zmierzył się Lechitą Kłecko. Niedziela, 27 lutego 2022
Michał Bigaj dołączył do sztabu Pelikana Niechanowo Decyzją zarządu przy pełnej współpracy z Trenerem Brzezińskim do sztabu szkoleniowego Pelikan Niechanowo... Piątek, 18 lutego 2022
Pelikan planuje stworzyć Mobilne Centrum Przygotowania Motorycznego dla swojej Akademii W roku 2022 Pelikan Niechanowo stawia na rozwój swojej Akademii i generalną poprawę jakości szkolenia.... Środa, 9 lutego 2022