moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wybór materacy do spania w Gnieźnie - jaki będzie najlepszy?

Wtorek, 20 kwietnia 2021
  • Wybór materacy do spania w Gnieźnie - jaki będzie najlepszy?

Materac do spania idealny dla Ciebie to ten, na którym rześko przywitasz poranek. Na co musisz zwrócić uwagę, kiedy wybierasz najlepszy materac w Gnieźnie?

Niezawodny producent to gwarancja jakości najlepszego materaca w Gnieźnie

Producenci najlepszych materacy, którzy od lat cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów i partnerów biznesowych, są sami w sobie gwarancją posłań najwyższej jakości. W Gnieźnie znajdziesz najlepsze materace w sklepie Materacegniezno.pl, a w innych polskich miastach, np. w Stargardzie, idealne materace w sklepie Materacestargard.pl.

Jedną z najpopularniejszych marek na świecie jest Hilding. Historia tej szwedzkiej marki sięga 1939 roku. Od tamtej pory skandynawski producent najlepszych materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni podbił wiele rynków w Europie i Azji. Na jego produktach śpią dzisiaj mieszkańcy ponad 40 krajów na całym świecie, w tym także Polacy.

Polski oddział Hilding zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości w okolicach Poznania. W siedzibie mieszczą się nie tylko biura, lecz także laboratorium, w którym całe materace i ich części poddawane są drobiazgowym badaniom. Dzięki nim do Twojej sypialni trafi bezpieczny i innowacyjny produkt, spełniający najwyższe standardy jakości i oczekiwania śpiących. Nic zatem dziwnego, że gwarancja Hilding na wkład materacy jest tak długa - w zależności od rodzaju materaca trwa od 5 do 15 lat.

Wysoką klasę materacy Hilding podkreślają jeszcze inne wyróżnienia przyznawane przez zewnętrzne instytucje. Szwedzkie posłania są wolne od materiałów szkodliwych dla zdrowia, co zauważono i potwierdzono certyfikatami Oeko-Tex®. Materacom medycznym Hilding przyznano znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Natomiast materace dziecięce Hilding rekomenduje Instytut Matki i Dziecka.
 

Proste równanie: odpowiedni rozmiar, właściwa twardość i wygodny wkład dają najlepszy materac w Gnieźnie

Trzy najważniejsze cechy najlepszego materaca wpływają na komfort snu. Jeżeli marzysz o spokojnym wypoczynku nocą, zwróć uwagę na:
  1. Rozmiar materaca, który musi być idealnie dopasowany do wielkości łóżka. Większość materacy dla młodzieży i dorosłych Hilding kupisz w wielu rozmiarach, przy czym długość zawsze wynosi 200 cm. Wygodne materace do jednoosobowego łóżka wybierzesz już o szerokości 80 cm. Szersze, np. w rozmiarach 90 × 200 cm i 100 × 200 cm, to wygodne posłania dla osób, które śpią niespokojnie albo cenią sobie przestrzeń. Pomostem między materacem dla jednej osoby a dla duetu jest model w rozmiarze 120 × 200 cm. Wygodnym materacem dla pary okazuje się materac Hilding 160 × 200 cm albo nieco mniejszy 140 × 200 cm.
  2. Twardość materaca, określoną w 4-stopniowej skali. Miękki H1 jest odpowiedni dla ważących do 60 kg, a średni H2 - od 60 do 80 kg. Twardsze materace Hilding to średnio twardy H3 dla osób, których waga mieści się w przedziale od 80 do 100 kg, i twardy, który jest odpowiedni dla domowników o wadze powyżej 100 kg.
  3. Rodzaj wkładu, który określa podstawowe cechy posłania. Materac z pianki termoelastycznej (np. Hilding Salsa) reaguje na ciepło ciała, dostosowuje się do ruchów i gwarantuje wygodę snu. Jednocześnie niweluje punkty nacisku na kręgosłup i mięśnie. Materac z pianki wysokoelastycznej (m.in. Hilding Conga) jest sprężysty i wyprofilowany w strefy twardości zgodne z krzywizną ciała. Materac z pianki lateksowej (tj. Hilding Melody) dzięki swojej antybakteryjności i przeciwgrzybiczności zalecany jest alergikom. Z kolei wszystkim, którzy potrzebują wielu miejsc podparcia (choćby seniorom, parom czy osobom aktywnym i z bólami pleców), polecany jest materac sprężynowy. Niezależnie pracujące sprężyny reagują na najsubtelniejszy nacisk, co daje optymalne podparcie i wygłusza ruchy osoby śpiącej po drugiej stronie łóżka. Taki model to np. materac sprężynowy kieszeniowy Hilding Pasodoble.

Najlepszy materac łatwo poznać po tym, że rano wstaje z niego wypoczęty, radosny i gotowy do działania domownik. Wymiary, stopień twardości oraz wkład piankowy lub sprężynowy to, obok renomy producenta, najważniejsze cechy idealnego posłania do Twojej sypialni. Jeśli szukasz najlepszego materaca w Gnieźnie, koniecznie sprawdź ofertę szwedzkiej marki Hilding!

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Rolety wewnętrzne i moskitiery tylko od ALU-TYM Firma ALU-TYM oferuje najwyższej jakości rolety wewnętrzne, zewnętrzne, dachowe, moskitiery, plisy,... Środa, 18 sierpnia 2021
Odkomarzanie terenów otwartych oraz zwalczanie kleszczy Za oknem z każdym dniem coraz cieplej toteż każdą wolną chwilę staramy się spędzać w naszych ogrodach,... Środa, 19 maja 2021
Wyposażenie sklepu a bezpieczeństwo pracowników magazynu Na bezpieczeństwo pracowników magazynu, wpływ ma wiele czynników: doświadczenie i uważność załogi, przestrzeganie... Czwartek, 29 kwietnia 2021
Szukasz dobrych moskitier w rozsądnej cenie? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Muchy, komary i inne owady - nieodzowni towarzysze ciepłych wieczorów przy otwartym oknie i zapalonym... Środa, 21 kwietnia 2021