moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Właściciel komisu z ul. Poznańskiej zlecił wywiezienie odpadów! Firma wywiozła je do lasu! Mimo nakazu, nie posprzątała dzikiego wysypiska!

Wtorek, 13 kwietnia 2021
  • Właściciel komisu z ul. Poznańskiej zlecił wywiezienie odpadów! Firma wywiozła je do lasu! Mimo nakazu, nie posprzątała dzikiego wysypiska!

Ponad miesiąc temu mężczyzna przebywający w lesie między Pawłowem a Baranowem w gminie Czerniejewo znalazł wysypisko śmieci. Znajdowały się tam części karoserii, opony, elementy plastikowe z wnętrza pojazdów. Funkcjonariusze z Czerniejewa, którzy udali się na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Od zgłaszającego przyjęto zawiadomienie o wykroczeniu.

We współpracy z funkcjonariuszami Straży Leśnej z Nadleśnictwa Gniezno natrafili na dane adresowe jednego z komisów przy ulicy Poznańskiej w Gnieźnie. Po przesłuchaniu właściciela komisu ustalono sprawcę, którym okazał się 33-letni gnieźnianin. Mężczyzna został ukarany 500-złotowym mandatem karnym. Policjanci zobowiązali go także do posprzątania śmieci, czego niestety do dnia dzisiejszego nie zrobił, w związku z czym dalsze czynności zmierzające do uprzątnięcia śmieci na koszt sprawcy podejmie Nadleśnictwo Gniezno.

Wobec tego samego mężczyzny toczą się czynności wyjaśniające za podobne wykroczenie na terenie innej gminy.
 

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(24)

  • 17.04.2021 14:49  Odpowiedz na komentarz

    Nie tylko oni tak postepujA. Dzisiaj widzialem z okna jak Do smietnikow nalezacych do spoldzielni mieszkaniowej w Gnieznie swoje smieci wrzucal Pan Z fiRmy Stolar King z Żydowa. Wstyd PanOwie.

  • 16.04.2021 22:17  Odpowiedz na komentarz

    Dlatego nikt nie szanuje komisarzy. To cwaniaki i egocentrycy. Mało kto z nich uczciwie prowadzi działalność. Szpanują kasą, a słoma z papci wystaje. Skarbówka i inne instytucje powinny tam co tydzień robić naloty.

    18.04.2021 22:27

    To też handuj kto ci nie każe

  • 16.04.2021 18:42  Odpowiedz na komentarz

    Wynajęta firma a nie komisiarz wywiózł śmieci do lasu. Czytamy to co jest napisane a nie to co chcemy

  • 16.04.2021 15:56  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze wiedzieć że kARA tylko 500zl?! To już wiem gdzie kolejne śmiecie wywiozę

  • 16.04.2021 07:23  Odpowiedz na komentarz

    Wszyscy komisiorze to szmaciorze
    Złodzieje i partacze

    16.04.2021 20:53

    Nie kładź wszystkich do jednego worka bo wcale tak nie jest

  • 16.04.2021 05:43  Odpowiedz na komentarz

    Dwa razy w roku odbierają gabaryty i można wyrzucić wszystko więc niema problemu

    18.04.2021 10:22

    Rozgarnięty inaczej. tego typu odpady nie będą zabierane

    16.04.2021 15:54

    Żadna firma w powiecie nie odbiera takich gabarytów,a zwłaszcza części karoserii po autach.

  • 15.04.2021 22:01  Odpowiedz na komentarz

    Problem ludzie jest ze zbyciem TWorzyw. Smieci kosztują duze pieniadze i jeszcze jest Problem. Bedzie Jeszcze wiecej takich przypadkow poniewaz samorzad nie umie sobie z tym poradzic

  • 14.04.2021 21:46  Odpowiedz na komentarz

    Jestem tego samego zdania co Pan Michał. Gdyby firmy zajmujące się odpadami odbierały wszystko, problemu by nie było.

  • 14.04.2021 18:18  Odpowiedz na komentarz

    Wysypac sobie w komisie, to jakis cwaniaczek

  • 14.04.2021 12:54  Odpowiedz na komentarz

    Przykre jest to , ze tych komisow Jest na tej ulicy bardzo duzo i wszystkie na tym ucierpialy . Wlasciciele ich powinni rozliczyc tego delikwenta. Jak mozna tak zanieczyszac nasze srodowisko , widac ze liczy sie tylko mamona.

  • 14.04.2021 09:37  Odpowiedz na komentarz

    A co mial z tym zrobic ? Niestety w lulkowie nie prZyjmuja Starych czesci samochodowych ! Jakby wysypiska byly Otwarte Dla wszystkich to nikt by nie wyrzucal do lasu!

    16.04.2021 15:52

    A Czy ty michałku czasami też nie masz komisiku na poznańskiej

    14.04.2021 19:09

    Trzeba utylizować takie ODPADY na własny koszt...ale frajer nie śmierdzi groszem i wywozi do lasu

  • Zbyt mała Kara. karać wszystkich śmieciarzy. Miech wypie..... Sobie na ogródek stertę śmieci i na nią patrzy dzień w dzień.

  • Dejta adres komisu to mu przyczepę gnoju pod bramą wyrzuce

  • 13.04.2021 21:13  Odpowiedz na komentarz

    500 zl buhahahah 50000 zl to by sie ku.wy nauczyly

    15.04.2021 21:55

    Proszę panów o przeczytanie jeszcze raz ze zrozumieniem.
    Pozdrawiam.

    14.04.2021 05:48

    Jak przedmówcy wnoszę o podanie do informacji nazwy komisu