moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

20-lecie firmy KAPI - wiodącego producenta mebli w naszym regionie

Wtorek, 6 kwietnia 2021
 • 20-lecie firmy KAPI - wiodącego producenta mebli w naszym regionie

1 kwietnia, mija 20-lecie firmy KAPI - producenta mebli kuchennych, biurowych, sklepowych, hotelowych czy innych mebli tzw. twardych.

KAPI to również producent frontów meblowych, przede wszystkim frontów lakierowanych w macie i połysku. Posiadając nowoczesny park maszynowy już od kilkunastu lat możemy każdy element meblowy czy front wykonać w dowolnym wymiarze co 1mm. Nie ma u nas standardów wymiarowych bo w większości produkujemy meble na wymiar pod zamówienie.

Czas szybko mija, ale też zmienia się wizerunek firmy, gdzie 20 lat temu firma zaczynała swą działalność w przysłowiowym "garażu", który wynajęła.

Po 2 latach zakupiliśmy na własność około 200 m2,ale już po roku kolejne 200 m2 musieliśmy wynająć, aby móc się dalej rozwijać i zakupić kolejne maszyny. Jednak w kolejnych latach znów brakowało miejsca na produkcję i magazynowanie.

W styczniu 2008 roku zakupiliśmy nową nieruchomość i z biegiem lat zaczęliśmy rozbudowę nowych hal. Dziś pracujemy i produkujemy meble już na terenie kilku tysięcy m2 wliczając w to nasz nowy obiekt, który będzie wizytówką firmy.

Mając na myśli dalszy rozwój, rok temu we wrześniu rozpoczęliśmy budowę showroomu meblowego, w którym na piętrze będą mieścić się biura i ekspozycja 20! ekskluzywnych kuchni. Na parterze wyeksponujemy meble biurowe, sklepowe, hotelowe, łazienkowe, garderoby, szafy itp. Planowane otwarcie to październik 2021 roku.

Nasze meble dostarczaliśmy i montowaliśmy w krajach skandynawskich od Sztokholmu przez Oslo, Grenlandię, Danię, Wielką Brytanię, Paryż, Luxemburg, Holandię, Belgię, Czechy czy Niemcy. W Polsce nasze meble znajdują się w każdym województwie.

Tak w skrócie opisaliśmy te 20 lat, które "minęły jak jeden dzień". Niestety istniejąca pandemia nie pozwala zorganizować bankietu i zabawy obchodów 20 lecia jak to miało miejsce z okazji 15-lecia firmy, ale mamy nadzieję, że późną jesienią uda nam się zorganizować obchody wraz z otwarciem nowego biurowca i showroomu KAPI MEBLE.

Wszystkim naszym klientom serdecznie dziękujemy, a poniżej prezentujemy firmę 20 lat temu i dziś.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(2)

 • Gratulacje od zarządu firmy Adler Polska
  JJESTESMY dumni i szczęśliwi, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem.
  Z wyrazami uznania
  Adler Polska
  Oddział Bydgoszcz

 • 06.04.2021 13:36  Odpowiedz na komentarz

  Zdecydowanie polecam! Tylko nie mylić z Kapsa Meble bo to tragedia. Zresztą niedawna przeszłość Adriana Kapsy powinna dać klientom a w szczególności klientkom sporo do myślenia.

PODOBNE TEMATY
Jak wybrać automat do bramy garażowej? Chcemy aby automatyka do bramy garażowej była inwestycją, która działa bezawaryjnie przez długie lata.... Środa, 26 stycznia 2022
Jak zaaranżować przestrzeń dla niej i dla niego w sypialni? Sypialnia to wyjątkowe miejsce w przestrzeni domowej, bowiem to właśnie w niej domownicy powinni wypocząć,... Środa, 12 stycznia 2022
MB-Instal - instalacje wod-kan, gazowe, "biały montaż" oraz szybkie usuwanie awarii Firma MB-Instal Świadczy usługi hydrauliczne w zakresie kompleksowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych... Poniedziałek, 10 stycznia 2022
Malowanie ścian - czy warto zlecić to zadanie specjalistom? Samodzielne przeprowadzenie części prac przy remoncie może przynieść korzyści, jednak wcale nie musi.... Piątek, 24 grudnia 2021