moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wydłużenie terminu składania ofert w konkursie na neurologię po wypowiedzeniu umowy przez Dziekankę

Poniedziałek, 22 marca 2021
  • Wydłużenie terminu składania ofert w konkursie na neurologię po wypowiedzeniu umowy przez Dziekankę

Wielkopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia podjął decyzję o wydłużeniu terminu składania ofert w postępowaniu konkursowym na prowadzenie w naszym regionie oddziału neurologii z pododdziałem udarowym. Ostateczny termin dla zainteresowanych podmiotów przeniesiony został z 24 na 30 marca.

Liczymy, że dodatkowy czas pomoże wszystkim zainteresowanym podmiotom w przygotowaniu jak najlepszych i najbardziej dopracowanych ofert.

Do poniedziałku, 22 marca do Funduszu nie wpłynął wniosek od zainteresowanych podmiotów o wydłużenie terminu składania ofert, oddział NFZ zdecydował więc o tym z własnej inicjatywy.

Po wypowiedzeniu umowy sieciowej przez Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie, WOW NFZ był zobowiązany ogłosić postępowania na prowadzenie wymienionego wyżej oddziału, a także oddziałów: geriatrii oraz rehabilitacji neurologicznej.

Umowa sieciowa gnieźnieńskiej Dziekanki wygasa 31 maja br. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, WOW NFZ niezwłocznie ogłosił konkursy na te zakresy świadczeń, które należało zabezpieczyć dla pacjentów w naszym regionie, zapewniając ciągłość ich udzielania.

W momencie ogłoszenia konkursu Fundusz dał oferentom nieco więcej czasu na przygotowanie ofert. Termin ich składania wynosił zamiast standardowych dwóch - trzy tygodnie. Teraz został ponownie wydłużony, jednak tak, by w niezakłócony sposób możliwe było przeprowadzenie dalszych etapów postępowania i zapewnienie ciągłości działania wskazanych oddziałów.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
NFZ komentuje likwidację psychiatrii dziecięcej w Gnieźnie Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowie odpowiedział na pytania posła Tadeusza Tomaszewskiego... Piątek, 27 maja 2022
Prawie 65 ton drewna na ciężarówce! Przewoźnik może zapłacić nawet 32 tys. zł kary! Załadowane drewno spowodowało przeciążenie aż o ponad 60 proc. Dynamicznego zatrzymania zespołu pojazdów... Piątek, 27 maja 2022
"Pan Prezydent oficjalnie nie informował dyrekcji placówki o pomyśle prywatyzacji szpitala" Podczas poniedziałkowego spotkania radnych powiatowych z ramienia Platformy Obywatelskiej głos zabrał... Piątek, 27 maja 2022
Policjanci wyeliminowali z rynku kolejne podróbki! Ich wartość to około 150 tysięcy złotych! W środę policjanci z Wydziału PG wspólnie z funkcjonariuszami z Witkowa skontrolowali wytypowany punkt... Czwartek, 26 maja 2022