moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wydłużenie terminu składania ofert w konkursie na neurologię po wypowiedzeniu umowy przez Dziekankę

Poniedziałek, 22 marca 2021
  • Wydłużenie terminu składania ofert w konkursie na neurologię po wypowiedzeniu umowy przez Dziekankę

Wielkopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia podjął decyzję o wydłużeniu terminu składania ofert w postępowaniu konkursowym na prowadzenie w naszym regionie oddziału neurologii z pododdziałem udarowym. Ostateczny termin dla zainteresowanych podmiotów przeniesiony został z 24 na 30 marca.

Liczymy, że dodatkowy czas pomoże wszystkim zainteresowanym podmiotom w przygotowaniu jak najlepszych i najbardziej dopracowanych ofert.

Do poniedziałku, 22 marca do Funduszu nie wpłynął wniosek od zainteresowanych podmiotów o wydłużenie terminu składania ofert, oddział NFZ zdecydował więc o tym z własnej inicjatywy.

Po wypowiedzeniu umowy sieciowej przez Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie, WOW NFZ był zobowiązany ogłosić postępowania na prowadzenie wymienionego wyżej oddziału, a także oddziałów: geriatrii oraz rehabilitacji neurologicznej.

Umowa sieciowa gnieźnieńskiej Dziekanki wygasa 31 maja br. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, WOW NFZ niezwłocznie ogłosił konkursy na te zakresy świadczeń, które należało zabezpieczyć dla pacjentów w naszym regionie, zapewniając ciągłość ich udzielania.

W momencie ogłoszenia konkursu Fundusz dał oferentom nieco więcej czasu na przygotowanie ofert. Termin ich składania wynosił zamiast standardowych dwóch - trzy tygodnie. Teraz został ponownie wydłużony, jednak tak, by w niezakłócony sposób możliwe było przeprowadzenie dalszych etapów postępowania i zapewnienie ciągłości działania wskazanych oddziałów.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Urządził sobie rajd ulicami Gniezna! Uszkodził kilka aut i znaków drogowych! 27 czerwca o poranku dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany, że w rejonie ulicy 3 Maja... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
32-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas kontroli drogowej! Miał przy sobie amfetaminę W minioną niedzielę na jednej z gnieźnieńskich ulic policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
Dachowanie w Kozłowie W sobotę ok. godz. 16.50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu w Kozłowie. Do... Niedziela, 26 czerwca 2022
Wypadek między Mieleszynem a Karniszewem! Jedna osoba w szpitalu W środę o godz. 9.55 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Mieleszynie. Do akcji wysłano... Sobota, 25 czerwca 2022