moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowa komendant Komisariatu Policji w Kłecku

Poniedziałek, 15 marca 2021
  • Nowa komendant Komisariatu Policji w Kłecku

Dzisiaj o godz. 10.00 w Komisariacie Policji w Kłecku odbyła się uroczysta odprawa połączona z wprowadzeniem nowego komendanta kom. Ewy Przybylskiej. Dotychczasowy komendant podinsp. Krzysztof Przybyła został delegowany do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Dzisiejszy poranek w Komisariacie Policji w Kłecku, rozpoczął się od odprawy służbowej, na którą przybyli: Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki wraz ze specjalistą ds. kadrowych.

Powodem zorganizowania odprawy, było odczytanie i wręczenie rozkazu personalnego o delegowaniu do pełnienia obowiązków komendanta komisariatu kom. Ewie Przybylskiej. Dotychczasowy komendant podinsp. Krzysztof Przybyła został delegowany do pełnienia dalszej służby na stanowisku Naczelnika Prewencji. Rozkaz odczytała asp. sztab. Maria Łachajczak.

Komendant Kozanecki podziękował ustępującemu komendantowi Przybyle za dotychczasową służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin Kłecka, Kiszkowa i Mieleszyna i życzył dalszych sukcesów i awansów. Docenił zaangażowanie i profesjonalizm wykazywany podczas służby.

Nowemu Komendantowi kom. Ewie Przybylskiej życzył, dobrych decyzji na nowym stanowisku, wyraził przekonanie,że podjął słuszną decyzję, powierzając to stanowisko tak wykwalifikowanemu funkcjonariuszowi.

Kom. Ewa Przybylska, która dzisiaj została delegowana do pełnienia funkcji komendanta komisariatu podziękowała za zaufanie i zapewniła, że dołoży wszelkich starań aby sprostać pokładanym w niej nadziejom.

Pani Komendant, życzymy samych sukcesów i dalszych awansów, jednocześnie dziękując za dotychczasową służbę i współpracę.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(1)

PODOBNE TEMATY
Chciał pomóc kierowcy uszkodzonego auta! Być może uratował zdrowie i życie wielu osób W piątek po południu mieszkaniec Gniezna, Pan Szymon jechał Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego za samochodem... Sobota, 4 grudnia 2021
Pijany 24-letni gnieźnianin zagubił się w Poznaniu! Pomogli mu strażnicy miejscy W czwartek, kilka minut przed godziną 15.00 strażnicy ze Starego Miasta w Poznaniu otrzymali interwencję... Sobota, 4 grudnia 2021
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021