X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie i nie chciał opuścić gabinetu starosty!

Piątek, 12 marca 2021
  • Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie i nie chciał opuścić gabinetu starosty!

W piątek, w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie zainicjowane przez włodarza powiatu, który zaprosił wszystkich parlamentarzystów z Pierwszej Stolicy aby omówić kwestie związane z ratowaniem oddziałów neurologicznego i leczenia udarów. W trakcie spotkania doszło do nieprzewidzianych zdarzeń, w których główną rolę odebrał poseł Zbigniew Dolata.

W spotkaniu zainicjowanym przez starostę Piotrę Gruszczyńskiego wzięli udział wszyscy parlamentarzyści z naszego miasta: Paulina Hennig-Kloska, Paweł Arndt, Tadeusz Tomaszewski i Zbigniew Dolata oraz wicestarosta Anna Jung, etatowy członek Zarządu Powiatu Mariusz Mądrowski i dyrektor Szpitala Pomnik Chrztu Polski Grzegorz Sieńczewski. Omawiany był kluczowy dla powiatu temat - oddziałów neurologicznego i leczenia udarów. Władze powiatu i parlamentarzyści postawili sobie jeden cel - nie dopuścić do utraty wyżej wymienionych oddziałów.

Poseł Zbigniew Dolata przyszedł na spotkanie z nieznaną nikomu osobą, która nagrywała całe spotkanie. Mimo próśb pozostałych parlamentarzystów oraz włodarzy powiatu, poseł PiS-u kazał nagrywać całe spotkanie. Kiedy zaczęło się omawianie pomysłów jak sprawić, aby to gnieźnieński szpital wygrał konkurs na prowadzenie neurologii i udarówki, Zbigniew Dolata zaczął „rozliczanie” władz powiatu z kwestii zupełnie niezwiązanych z tematem spotkanie. Doprowadziło do sytuacji, w której starosta Piotr Gruszczyński przerwał zebranie i zaprosił wszystkich pozostałych uczestników - z wyłączeniem posła Dolaty - do swojego gabinetu. Mimo tego parlamentarzysta PiS-u wraz ze swoim pracownikiem także weszli do pokoju starosty, cały czas nagrywając. Dopiero kiedy wicestarosta Anna Jung zaprosiła wszystkich do swojego gabinetu, udało się „pozbyć” natarczywego i nieco przerażającego już swoim irracjonalnym zachowaniem posła.

Taka sytuacja nigdy wcześniej nie miała miejsca. Do niedawna poseł Zbigniew Dolata był zawieszony w strukturach swojej partii za głosowanie niezgodne z ideologią ugrupowania. Być może teraz próbuje nadrobić stracone zaufanie władz PiS-u.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(18)

  • Z. Dolata to niezły polityk, ale łóżkowe.

  • Tak wszystko działa jak tartak na róży, który to z. Dolata wskrzesił. ????

  • Zbigniew Dolata już jako nauczyciel dał się poznać jako bezczelny i chamski typ. Co on robi w polityce? W dalszym ciągu miesza, obraża awanturuje się i zachowuje poniżej godności polityka. Przegonić to raz na zawsze.

  • 17.03.2021 17:55  Odpowiedz na komentarz

    Panie Dolata jak stoi sprawa z norkami?Czemu szybkim tempem tu na naszych okolicach na fermach norek wstawiają na full pełniutką obsadę norek zamiast zmieszać to zwiększają zamiast taniec to drożeją jaka w tym znów ściema?Zamiast wybijać bo roznoszą wirusa to jeszcze więcej ich wstawiają do hodowli.Dlaczego ferma norek nie musi mieć płyty gnojowej?tylko topi w gnojówce i truje w koło najbliższe 20 ha ziem przyległych ze 4 stron świata!?

  • 16.03.2021 18:28  Odpowiedz na komentarz

    Co autor widział irracjinalnego w zachowaniu pana dolaty? Przecież pan Gruszczyński też nagrywał całe spotkanie. Irracjonalne jest to, że władze powiatu nie potrafią doprowadzić do końca budowy szpitala powiatowego!!!

  • 15.03.2021 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Kto boi się upublicznienia spotkania. Czyżby starosta bał się prawdy. Popieram działanie Dolaty. Niech wyjdzie na jaw kto kłamie i kreci

  • 14.03.2021 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Pan Dolara mądrze myśli , panie Starosto nagranie teraz jest więc niczego nie sklamiesz bo zawsze masz wymówki a tyle tuszujecie sprzedajecie i ludzi głupich robicie już czas starosto dobiega końca .

  • 14.03.2021 21:40  Odpowiedz na komentarz

    No sorry, ale jak można nagrywać spotkanie na którym dyrektor przedstawia strategię w procedurze konkursowej? jak można takie rzeczy nagrywać kamerą i to upubliczniać??? przecież ten dolata to jakiś ignorant... jakby to dotarło do szpitali, które biorą udział konkursie to by nasz szpital przerżnął całą batalię, a i tak łatwo nie mają... pan dolata działa na szkodę nas wszystkich. załuję, że głosowałem na pis, co prawda na ostrowskiego ale jednak...

  • 14.03.2021 21:03  Odpowiedz na komentarz

    Nie czas na nagrywanie, czas na wspólne działanie !!!!!!!!!!!

  • 14.03.2021 19:24  Odpowiedz na komentarz

    pan dolata posel na wLasciwym miejscu. wielki szacunek dla niego .a starosta bee.

  • 14.03.2021 13:33  Odpowiedz na komentarz

    Wiecie skąd to porównanie protestujących kobiet do małp? Z powodu ich zachowania wtedy na Moniuszki. Brama była zamknięta, a kobiety ją szarpały, krzyczały, wydzierały się tak, że nie szło zrozumieć o co chodzi. Tę bramę zaś tak szarpały jak jakiś szympans skaczący po klatce i chcący banana. Dlatego padło takie porównanie i kobiety same swoim zachowaniem doprowadziły do tego. Wystarczyło zachowywać się spokojnie.

  • 14.03.2021 09:42  Odpowiedz na komentarz

    bardzo MNIE CIESZY , ZE PAN DOLATA dążył do nagrania spotkania. Dlaczego Gruszczyński był zdziwiony że spotkanie miało być nagrywane? wszystko ma być tajne aby wyborca nie mógł dowiedzieć jak niszczy się Polskę i polaków. o tym że będzie konkurs to powiat wiedział od dawna albo mógł przewidzieć.
    to co odbiorca widzi na tym nagraniu to wojna światopoglądowa.

  • 13.03.2021 18:32  Odpowiedz na komentarz

    BARDZO dobrze nagrywac i sprawdzać co chcą ugrac Gnieźnieńscy politycy.

  • 13.03.2021 16:04  Odpowiedz na komentarz

    Należy pamiętać że taki dziadoski sposób prowadzenia polityki jaki wczoraj zaprezentował Dolata zapoczątkował były poseł Ostrowski z byłym radnym Lubbe którzy wtargnęli do prezydenta Budasza. Potem była poseł Kloska buszującą po sekretariacie tarczyńskiej. Teraz jest i gwiazda Gnieźnieńskiego pisu znany lokalny małpolog. A swoją drogą jak to możliwe że na spotkanie parlamentarzystów wpuszczono z Dolata jakiegoś pomagiera Nawet jeżeli to byłby Dyrektor biura Dolaty powinien zostać wyrzucony że starostwa z uwagi na epidemię

  • 13.03.2021 11:38  Odpowiedz na komentarz

    Ucho śledzia w kilku słowach. Po nagraniach widać że dolacie zalezy tylko na robieniu zadymy. Gdzieś ma pacjentów i ludzi. Na tak kluczowe spotkanie dla mieszkańców nie przychodzi się z kamerą.

  • Ten portal i redaktor jest tak stronniczy i antypisowski,że brak słów do tego Bukowski nawet tego nie ukrywa a wystarczyło zapytać posła po co nagrywa????Cała wina jest po stronie starosty i zarządu dziekanki a czepianie się Dolaty jest niepoważne. Widać ,że boja sie Dolaty i jego pytań a poseł jest osobą publiczną i powinien wiedzieć co było na tym spotkaniu aby móc przekazać swoim wyborcom.

  • 12.03.2021 22:32  Odpowiedz na komentarz

    Dolata od małpy chce po prostu wygryźć... Kurskiego. Ten sam poziom :)

  • 12.03.2021 20:44  Odpowiedz na komentarz

    Kabaret gnieźnieński w pełnej krasie. I Dolata i Gruszczyński powinni zniknąć z polityki. A wraz z nimi ich pomagierzy typu Makohoński, Szalata, Jung,

PODOBNE TEMATY
Uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Politechnicznego 17 czerwca w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom... Wtorek, 22 czerwca 2021
Ostrzeżenie meteorologiczne: burze z gradem W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr... Wtorek, 22 czerwca 2021
Dożynki powiatowo-gminne w tym roku nie odbędą się Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Starostę Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz... Poniedziałek, 21 czerwca 2021
Ostrzeżenie meteorologiczne: burze z gradem W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr... Poniedziałek, 21 czerwca 2021