moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Premier przekazał samochód rodzicom pięcioraczków z Gniezna! Zaliczył przy tym "wpadkę"

Piątek, 5 marca 2021
  • Premier przekazał samochód rodzicom pięcioraczków z Gniezna! Zaliczył przy tym

Premier Mateusz Morawiecki przekazał rodzicom pięcioraczków z Gniezna kluczyki do nowego auta. To miły gest ze strony szefa rządu, jednak zaliczył on przy tym małą wpadkę.

Samochód został przekazany dzisiaj, po wizycie szefa rządu na otwarciu obwodnicy Wrześni. Wspólnie z premierem, prezenty rodzinie przekazała także Marlena Maląg, szefowa resortu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Premier zaliczył jednak małą wpadkę - najwyraźniej nie zorientował się skąd pochodzi rodzina pięcioraczków.

Taka Rodzina to wielkie szczęście i jeszcze większe wyzwanie - czytamy na facebook’u Kancelarii Premiera. Dumnym rodzicom pięcioraczków pogratulowałem Laury, Klary, Anastazji, Wiktorii i (rodzynka) Maksymiliana i przekazałem kluczyki do rodzinnego auta. Oby było nas, Polaków, coraz więcej!

Dzieci przebywają w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, jednak pochodzą z Gniezna (nie z Poznania - jak wspomniał premier). Już w weekend co najmniej jedno zostanie wypisane do domu. Stan wszystkich jest dobry.

 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: KPRM

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 08.03.2021 06:28  Odpowiedz na komentarz

    Świetna sprawa, dobrze że rząd wyraził chęć pomocy tej rodzinie, a teksty że za pieniądze podatników wsadzie sobie w kieszeń, ludzie co z wami????! Czego im zazdrościcie? Myślicie ze planowali 5 dzieci? A już na pewno 5 raczki, nie zazdroszczę trudu jaki będą musieli włożyć w wychowanie całej piątki. Co do pieniędzy podatników to wolę żeby zabrali 0.001 grosza miesięcznie z kiesze i każdego właśnie na ten cel niż żeby państwo płaciło za nierobów siedzących w więzieniach - za nich niech się wezmą, do kopalni i na autostrady z GNOJAMI!!!! O to już żaden zazdrosny podatnik hałasu nie robi!!!!

    08.03.2021 13:36

    uwazaj bo w kazdej chwili mozesz stac sie takim gnojem i trafic za kratki, jeszcze nie wiesz co zycie tobie przyniesie.... jednych bronisz ..slusznie a innych gnoisz..to juz nieladnie

  • 07.03.2021 20:51  Odpowiedz na komentarz

    Co Was boli ludzie? Za nasze dali i bardzo dobrze!! A za kogo mieli dać? Po by im dzieci zabrało i nic by nie dostali!! Chory kraj gdzie ZAZDROŚĆ i zawiść w ludziach siedzi! Zazdrościcie? To sobie zróbcie 5 albo 6. A rodzinie życzę dużo siły!!!

  • 07.03.2021 17:20  Odpowiedz na komentarz

    Przynajmniej nie ma takiej nagonki na ten wymysl covid jak na Gniezno 2 4
    Próbuje dodawać komentarze ale nie chcą ich publikować
    Wolnych mediów już nie MA
    Dlaczego nikt nie udostępnia informacji że ludzie wyszli w Katowicach i mówią dość robienia sobie z ludzi debili.... Covid, choroba umysłu...

  • 07.03.2021 16:50  Odpowiedz na komentarz

    GratUluje potomstwa ale juz sie dalej nie rozmnazajcie bo nie mam sily robic na kolejne auto dla was

  • 07.03.2021 11:45  Odpowiedz na komentarz

    MediA powinny być niezależne ale portal moje-gniezno.pl jest skrajnie lewicowy i tylko promuje ta ścieżkę. Nie zależnie kto jest u WLadzy to i tak od czasu okraglego stolu nic sie nie zmieniło po za nazwami parti. Redaktorze A Co z TBS? BRAUN NA PREZYDENTA

  • 07.03.2021 09:40  Odpowiedz na komentarz

    Nieza twoje bo ty podatków nie płacisz

  • 06.03.2021 23:13  Odpowiedz na komentarz

    Ten portal jest jak szczujnia wszystkie artykuły stronnicze ,wywiady przeważnie z politykami peło lub lewicy , ciągłe szczucie odnośnie lekcji religii i nieobiektywne reportaże ze strajku kobiet coraz słabszy jest poziom artykułów. Zapewne redaktor nie dopuści tego komentarza ale tak jest.

  • 06.03.2021 18:25  Odpowiedz na komentarz

    Za pieniadze podatnikow beda oie jezdzic, kpina!!!

    07.03.2021 09:36

    Popatrz kto za pieniądze podatników sobie odpoczywa w więzieniach

  • 06.03.2021 16:04  Odpowiedz na komentarz

    Premierze, a kiedy w końcu Schetyna pójdzie siedzieć za akcję "Widelec" z 200 roku? Wtedy bito zatrzymanych, aby przyznali się do czegoś, czego nie zrobili, bo Schetyna chciał zabłysnąć w mediach jako pogromca kiboli, a akurat kiboli nie zatrzymano, bo ich nie było wtedy. Biciem i ogólnie przemocą kazał wymuszać zeznania. Mam znajomego, który wtedy został pobity, bo nie chciał podpisać fałszywego oskarżenia przeciw niemu. Akurat na tym komisariacie był wtedy Schetyna i według mojego kolegi to on kazał przemocą zmusić do podpisu. To były wydarzenia, o których nie można przecież milczeć.

  • Za swoje kupił?

  • 06.03.2021 09:38  Odpowiedz na komentarz

    Dziennikarz to chyba zwykły burak.Brawo Premierze!!!!

  • 06.03.2021 06:38  Odpowiedz na komentarz

    Jaka w padke zaliczył premier?

  • 06.03.2021 05:02  Odpowiedz na komentarz

    Przekazali rodzinie samochód, miły gest myślę że wytykanie wpadki to już naciąganie tytułu artykułu

  • Dziennikarskie badziewie z którego nic nie wynika.... jaką"wpadkę" ??
    Człowieku naucz się pisać reportaże

  • 05.03.2021 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Jaka to wpadka?

PODOBNE TEMATY
Operacje wszczepiania stymulatorów serca w gnieźnieńskim Szpitalu Pozostając w temacie leczenia niewydolności serca przedstawiamy krótką fotorelację z zabiegu wszczepienia... Poniedziałek, 18 października 2021
Na Oddziale Noworodków i Wcześniaków pojawił się fotel do kangurowania Kangurowanie jest metodą przytulania noworodka "skóra do skóry". Mama lub tata siadają na fotelu i przytulają... Poniedziałek, 18 października 2021
Wypadek w Trzemesznie! 25-letni Ukrainiec w szpitalu! Jesienna aura już pełni. Niektórzy kierowcy sami się przekonali jak to jest, kiedy samochód zatrzymuje... Poniedziałek, 18 października 2021
Wypadek w Darmoszewie W sobotę o godz. 12.30 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Darmoszewie (między Kiszkowem... Niedziela, 17 października 2021