moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tragiczny wypadek w Czeluścinie!

Czwartek, 4 marca 2021
 • Tragiczny wypadek w Czeluścinie!

Dzisiaj ok. godz. 17.00 na drodze krajowej nr 15 w Czeluścinie (trasa Gniezno - Września) doszło do wypadku. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia ustalono, że mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia, jadąc od strony Gniezna w kierunku Wrześni, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze gdzie ściął znak drogowy. Auto zatrzymało się na polu.

Jako pierwszy pomocy poszkodowanemu udzielił funkcjonariusz Zakładu Karnego w Gębarzewie, który wracał do domu. Wybił on szybę w samochodzie i wyciągnął mężczyznę w średnim wieku na zewnątrz. Rozpoczął reanimację, którą następnie przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety kierowcy nie udało się uratować.

Prawdopodobnie mężczyzna zasłabł za kierownicą lub dostał zawału serca. Dokładne przyczyny ustali sekcja zwłok.

Ruch w miejscu zdarzenia był początkowo zablokowany, a następnie odbywał się wahadłowo.

Na miejscu działania prowadziła Policja z Gniezna i Czerniejewa, Zespół Ratownictwa Medycznego z Wrześni oraz Straż Pożarna z Gniezna, Żydowa, Czerniejewa i Wrześni.
 

Aktualizacja 5.03.2021:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia, 50-letni mieszkaniec Bydgoszczy z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w znak drogowy, przejechał przez rów zatrzymując auto kilkadziesiąt metrów od drogi na polu uprawnym.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski, KPP Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(6)

 • 06.03.2021 15:29  Odpowiedz na komentarz

  Człowiek ten to bliska moja rodzina. Dostał zawał podczas jazdy i umarł. Dobrze ze nikomu jadacych z przeciwka nic sie nie stało.ludzie opamietajcie sie...ile w was kwasu i nienawiści...zyjcie zgodnie i Bądzcie dla Siebie DOBRZY...nie znacie dnia ni godziny kiedy przyjdzie czas na was.

 • 05.03.2021 20:33  Odpowiedz na komentarz

  Do fenomen i AHAA...Ah jakze fenomenalnie zenujace sa wasze komentarze. Gdyby ktos Z Waszych bliskich UCZESTNICZYŁ w TYM WYPADKU tez byscie takie głupoty WYPISYWALi?

 • Są inne jednostki i do tego dochodzą osp i nie martw się o to kto za to zapłaci [Na pewno nie ty]

 • 05.03.2021 05:44  Odpowiedz na komentarz

  Dokładnie a później skąd brać pieniądze. Widocznie przyjęli styl robotników drogowych jeden robi pięciu patrzy

 • 04.03.2021 21:27  Odpowiedz na komentarz

  Poco tyle straży kto za to zapłaci,co gdyby byli potrzebni do innego zdarzenia????? Sawniej byłby jeden zastęp i było dobrze.

  06.03.2021 02:53

  Zostaliby przedysponowani.

PODOBNE TEMATY
Niszczyli drogi - wpadli w ręce inspektorów Nienormatywne zespoły pojazdów pojawiły się na drodze ekspresowej niedaleko Poznania i Gniezna. Interweniowali... Czwartek, 2 grudnia 2021
Policjanci z Poznania przekazali Damianowi zebrane nakrętki Policjanci z Wydziału Prewencji zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników poznańskiej jednostki.... Czwartek, 2 grudnia 2021
Para 28-latków kradła katalizatory! Policjanci czekają na zgłoszenia poszkodowanych właścicieli aut Zarzut kradzieży katalizatora na terenie Gniezna usłyszała 28-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna z... Czwartek, 2 grudnia 2021
Były partner zaniża dochody by płacić niższe alimenty? Sprawdź co możesz zrobić! Kiedy dochodzi do rozwodu lub rozstania, dzieci pozostają na ogół przy jednym z rodziców. W większości... Wtorek, 30 listopada 2021