moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osiedle Nowe Łubowo - wysoka jakość w bardzo dobrej cenie!

Piątek, 5 lutego 2021
 • Osiedle Nowe Łubowo - wysoka jakość w bardzo dobrej cenie!

Inwestycja Nowe Łubowo to Osiedle, które jest realizowane w Łubowie w pobliżu Banku i restauracji Victoria, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe. Będzie to kompleks dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi.

W inwestycji znajdzie się 40 mieszkań o powierzchni od 38 do 69 metrów kwadratowych, które będą wyróżniać się przestronnymi tarasami i balkonami. Osiedle Nowe Łubowo zapewni mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia, która w połączeniu z dogodną infrastrukturą i zielonym otoczeniem stanie się idealnym wyborem dla osób, poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy.

Osiedle Nowe Łubowo pozwoli cieszyć się pięknem przyrody i harmonią w dobrej lokalizacji - inwestycja położona jest zaledwie 9 km od Gniezna i 41 km od Poznania. Łubowo jest doskonale skomunikowane dzięki drodze ekspresowej S5, łączącej Gniezno z Poznaniem, co zapewnia komfortowy i szybki dojazd do obu miast. Atutem inwestycji jest dostępność komunikacji podmiejskiej i PKP w Fałkowo Pierzyska, która umożliwia dogodny dojazd do miasta bez samochodu.

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków, inspirowaną nowoczesnymi trendami w architekturze. Budynki są jednoklatkowe i trzypiętrowe, posiadają windę, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownie, zapewniając komfortowe mieszkanie dla rodzin, małżeństw, seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Inwestycja posiada ogrzewanie gazowe i podłączoną kanalizację, a jej wyróżnikiem są przestronne i duże pokoje, które zapewniają komfortową przestrzeń do życia. Pomiędzy budynkami będzie znajdować się nowoczesny plac zabaw, na którym dzieci będą mogły spędzać czas wolny i oddawać się zabawie z rówieśnikami. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy - Dino i Biedronka, dwa kościoły, karczma, apteki, poczta i szkoła podstawowa.

Osiedle przyciąga nie tylko nietuzinkowym designem i przestronnymi wnętrzami, ale i atrakcyjną ceną i możliwością finansowania na miejscu. Mieszkania na sprzedaż w inwestycji Nowe Łubowo są ekonomiczne za sprawą energooszczędnej architektury, która gwarantuje niskie koszty utrzymania. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na terenie inwestycji stanowią duże udogodnienie dla mieszkańców i ich gości. Otoczenie pięknej przyrody i tereny wokół budynków zapewniają możliwość aktywności na świeżym powietrzu, wymarzonej dla rodzin z dziećmi. Zaciszna okolica mieszkania na sprzedaż okolice Gniezna umożliwia błogi odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Na osiedlu będzie obowiązywać wspólnota mieszkaniowa.

Zamieszkaj w spokojnej okolicy otoczonej przyrodą, która jest doskonale skomunikowana z Gnieznem i Poznaniem!

Kupno mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Warto poznać wszelkie koszty, etapy oraz procesy związane z zakupem nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie z doradcą finansowym, które odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże we wszystkich formalnościach.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do umówienia się na wizytę telefonicznie do naszego biura sprzedaży mieszkań od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 na bezpłatne konsultacje kredytowe z Panią Natalia Tomicką-Diupero.
 
Sprawdź swoją zdolność i dowiedz się, jak przebiega proces oraz jakie dokumenty są niezbędne.
 
Zadzwoń: +48 605 150 561
Napisz: biuroprzyjazne@gmail.com


www.nowelubowo.pl

Biuro Sprzedaży Mieszkań
Finansowanie Nieruchomości
Przyjazne Kredyty&Nieruchomości
Natalia Tomicka
ul. Kiszkowska 7 p. I
62-200 Gniezno

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(9)

 • 07.04.2021 07:17  Odpowiedz na komentarz

  To już są mieszkania dla przyszłej kadry zakładów pracy jakie za chwile powstaną w Strefie ekonomicznej w Fałkowie !! tutaj będą garsoniery Właścicieli tych zakładów w Fałkowie. Oni ze swoimi kochankami będą sobie przyjeżdżali na "kontrolę" swoich zakładów. I by się zabawić daleko od zony.

 • 07.04.2021 07:14  Odpowiedz na komentarz

  prywaciarz wybudował to teraz chce jak najszybciej zarobić !! Po co mu się męczyć z jakimiś najemcami, którzy za chwile przestana mu płacić czynsz ?!

 • 06.04.2021 16:28  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego wszystko jest na sprzedaż a na wynajem nie ma nic

 • 06.04.2021 16:27  Odpowiedz na komentarz

  Wszystko na sprzedaż a nic na wynajem nie każdego stać na branie kredytu

 • Cena za metr wynosi 4350 zł

 • 08.02.2021 09:30  Odpowiedz na komentarz

  Do usług notarialnych polecam Panią Dagmarę Dominik z Gniezna! Bardzo kompetentna Pani Rejent! Dodatkowo, jeżeli trzeba, jest w stanie obsłużyć także w sobotę a słyszałam, że nawet w niedzielę! Ja jestem bardzo zadowolona :) Dobra cena i przede wszystkim żadnych problemów! I świetnie wie jak minimalizować koszty :) Inna notariusz z Gniezna cenę aktu zrobiła na poziomie, ale zapłacili byśmy wysoki podatek, który jak się okazało szło w bardzo łatwy sposób ominąć.

  08.02.2021 16:58

  Potwierdzam! Inna notariusz w ogóle nam nie powiedziała, że można zupełnie legalnie obejść podatek. Dla niej to bez różnicy, bo podatek idzie do Skarbu Państwa, ale dla nas kilkanaście tysięcy złotych to bardzo dużo. Pani Dagmara wszystko wytłumaczyła i zrobiła tak, że transakcja byłą w pełni legalna i dużo tańsza dla nas.

 • 07.02.2021 19:58  Odpowiedz na komentarz

  jak już się tak reklamujecie to podajcie ceny tych mieszkań

  09.02.2021 00:50

  Ceny to 4300 zł brutto za metr kwadratowy

PODOBNE TEMATY
Rusza przestrzeń kreatywności z LEGO Education Jak uczyć kreatywnie w XXI wieku? Dowiecie się tego dzięki przestrzeni kreatywności z LEGO Education,... Piątek, 6 maja 2022
Przegląd kostek brukowych - gdzie je kupić w okolicy Gniezna? Kostka brukowa jest materiałem powszechnie wykorzystywanym do tworzenia utwardzanych nawierzchni. Za... Czwartek, 28 kwietnia 2022
Kompresory tłokowe Airpress - dobry wybór dla każdego Pneumatyka, rozumiana jako praktyczne wykorzystanie niezwykłych możliwości sprężonego powietrza, szturmem... Piątek, 15 kwietnia 2022
Jak skutecznie sprzedać mieszkanie - rozmowa z pośrednikiem nieruchomości Krzysztofem Aftyką Polacy rzadko poprzestają na zakupie jednego mieszkania. Coraz częściej zmieniają lokum kilkukrotnie... Piątek, 15 kwietnia 2022