moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wypadek w Galerii Piastovej! Kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy

Sobota, 30 stycznia 2021
  • Wypadek w Galerii Piastovej! Kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy

W piątek po godz. 20.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło w Galerii Piastovej w Gnieźnie. Według uzyskanych informacji wózek koszowy przygniótł kobietę. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Po dotarciu do Galerii Piastovej potwierdzono, że doszło do wypadku przy pracy. Podczas rozładunku towaru kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy. Poszkodowana szybko znalazła się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ze złamaną nogą została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowały trzy patrole Policji. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 06.02.2021 22:59  Odpowiedz na komentarz

    Czas mija , ludzie zapominają, intermarche idzie do przodu, a ktoś cierpi i ma nadzieję, że wszystko będzie ok i nadal będzie miał pracę...i zdrowie ...

  • 02.02.2021 19:47  Odpowiedz na komentarz

    Zobaczymy jak zachowa się francuskie korpo

  • 01.02.2021 20:11  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe, dlaczego w gnieznienskich mediach taka cisza! Tylko na tym portalu zamieszczono skromną informacje o tym wypadku. Ani w radio Gniezno, ani na innych stronach internetowych żadnej wzmianki. Czyżby temat mało interesujacy? A może komuś nie na rękę....?

  • 01.02.2021 12:49  Odpowiedz na komentarz

    ITM... wózki na plastikowych kółkach które ważą 1,5tony

  • 01.02.2021 10:58  Odpowiedz na komentarz

    zdjecia powalajace...

  • 01.02.2021 09:39  Odpowiedz na komentarz

    Wiem że w niektórych marketach na magazynie pracownicy nie mają odpowiedniego obuwia ochronnego nie wspomnę już O braku szkolenia BHP i na wózki Paletowe. Gdzie jest inspekcja pracy? Chyba że w marketach nie obowiązuje prawo!!! Wszystko jest dobrze jak się nic nie stanie. Jeden wielki syf i wyzysk!!!!!!

  • 31.01.2021 18:30  Odpowiedz na komentarz

    Niestety w dzisiejszych czasach kobiety rozładowują tira. Przykre ale prawdziwe. Faceci w dzisiejszych czasach myślą że jak kobieta pracuje na magazynie czy na rozładunku tira to jakaś " Wonder Women " a on woli postać i popatrzeć .....

  • 31.01.2021 13:26  Odpowiedz na komentarz

    Brak słów co dzisiaj Się dzieje!!!! Czy w marketach nie obowiązują przepisy bhp, gdzie odpowiednie SZKOLENIA pracowników. Kto normalny buduję tak stromy zjazd tirów do rampy. Kobieta rozładowuje tira???? To nie do pomyślenia!!!!!!

  • 30.01.2021 22:53  Odpowiedz na komentarz

    Tylko współczuć poszkodowanej! Przepisy bhp nieważne dla pracodawcy! Jak to możliwe, żeby kobiety tiry rozładowywały?! A magazynierów to juz nie ma? Masskra!!!

PODOBNE TEMATY
Smołowanie dachu w ponad 30-stopniowym upale ponad siły 70-latka W czwartek, w godzinach popołudniowych służby ratunkowe otrzymały informację, z której wynikało, że... Sobota, 2 lipca 2022
Dachowanie między Czerniejewem a Neklą W piątek o godz. 14.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego między... Sobota, 2 lipca 2022
Twoje dziecko jedzie autokarem na wakacje lub obóz? Zadbaj o jego bezpieczeństwo Dobrym zwyczajem stało się już kontrolowanie przez policjantów ruchu drogowego autokarów, które zawiozą... Piątek, 1 lipca 2022
29-latek zatrzymał pijanego 55-latka! Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, senior próbował udawać pasażera Ujęcie obywatelskie nietrzeźwego kierowcy przez 29-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno pokazuje, że... Piątek, 1 lipca 2022