moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wypadek w Galerii Piastovej! Kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy

Sobota, 30 stycznia 2021
  • Wypadek w Galerii Piastovej! Kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy

W piątek po godz. 20.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło w Galerii Piastovej w Gnieźnie. Według uzyskanych informacji wózek koszowy przygniótł kobietę. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Po dotarciu do Galerii Piastovej potwierdzono, że doszło do wypadku przy pracy. Podczas rozładunku towaru kobieta została przygnieciona przez wózek koszowy. Poszkodowana szybko znalazła się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ze złamaną nogą została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowały trzy patrole Policji. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 06.02.2021 22:59  Odpowiedz na komentarz

    Czas mija , ludzie zapominają, intermarche idzie do przodu, a ktoś cierpi i ma nadzieję, że wszystko będzie ok i nadal będzie miał pracę...i zdrowie ...

  • 02.02.2021 19:47  Odpowiedz na komentarz

    Zobaczymy jak zachowa się francuskie korpo

  • 01.02.2021 20:11  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe, dlaczego w gnieznienskich mediach taka cisza! Tylko na tym portalu zamieszczono skromną informacje o tym wypadku. Ani w radio Gniezno, ani na innych stronach internetowych żadnej wzmianki. Czyżby temat mało interesujacy? A może komuś nie na rękę....?

  • 01.02.2021 12:49  Odpowiedz na komentarz

    ITM... wózki na plastikowych kółkach które ważą 1,5tony

  • 01.02.2021 10:58  Odpowiedz na komentarz

    zdjecia powalajace...

  • 01.02.2021 09:39  Odpowiedz na komentarz

    Wiem że w niektórych marketach na magazynie pracownicy nie mają odpowiedniego obuwia ochronnego nie wspomnę już O braku szkolenia BHP i na wózki Paletowe. Gdzie jest inspekcja pracy? Chyba że w marketach nie obowiązuje prawo!!! Wszystko jest dobrze jak się nic nie stanie. Jeden wielki syf i wyzysk!!!!!!

  • 31.01.2021 18:30  Odpowiedz na komentarz

    Niestety w dzisiejszych czasach kobiety rozładowują tira. Przykre ale prawdziwe. Faceci w dzisiejszych czasach myślą że jak kobieta pracuje na magazynie czy na rozładunku tira to jakaś " Wonder Women " a on woli postać i popatrzeć .....

  • 31.01.2021 13:26  Odpowiedz na komentarz

    Brak słów co dzisiaj Się dzieje!!!! Czy w marketach nie obowiązują przepisy bhp, gdzie odpowiednie SZKOLENIA pracowników. Kto normalny buduję tak stromy zjazd tirów do rampy. Kobieta rozładowuje tira???? To nie do pomyślenia!!!!!!

  • 30.01.2021 22:53  Odpowiedz na komentarz

    Tylko współczuć poszkodowanej! Przepisy bhp nieważne dla pracodawcy! Jak to możliwe, żeby kobiety tiry rozładowywały?! A magazynierów to juz nie ma? Masskra!!!

PODOBNE TEMATY
Tragiczne potrącenie rowerzystki w Myślęcinie Dzisiaj po godz. 18.00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Myślęcinie (droga Gniezno -... Piątek, 26 listopada 2021
Przeładowany kontener trafił na parking depozytowy Za dużo było części samochodowych w kontenerze, co wykazały wagi inspektorów z Wielkopolski. Naruszone... Piątek, 26 listopada 2021
Wieźli serce z Gniezna do Wrocławia! Karetkę pilotowała Policja Pacjent Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu nie mógł już dłużej czekać, a jedynym ratunkiem... Piątek, 26 listopada 2021
Awantura w autobusie! Jechała z psem bez kagańca! Interweniowała Policja W czwartek po godz. 15.00 dyżurny gnieźnieńskiej Policji otrzymał zgłoszenie od kierowcy autobusu MPK,... Piątek, 26 listopada 2021