moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Weekend nad jeziorem, czyli wodne szaleństwo lub relaks na łonie natury

Czwartek, 21 stycznia 2021
  • Weekend nad jeziorem, czyli wodne szaleństwo lub relaks na łonie natury

Wypady z rodziną na weekendowe szaleństwa są niezwykle ważne, gdyż pozwalają wszystkim zrelaksować się i zbliżyć do siebie. Wspólne aktywności i przeżywanie razem ciepłych chwil spaja rodzinę i daje potrzebny czas na budowę więzi.

A nie ma nic lepszego, niż wypoczynek blisko wody. Na szczęście oprócz zatłoczonego morza mamy w naszym kraju również liczne jeziora, które oferują nam bardzo wiele możliwości. Dlaczego to właśnie wypad za miasto nad jezioro może okazać się najlepszym pomysłem na spędzenie krótkiego urlopu?

Jeziora piękne o każdej porze roku
Nieoceniona jest obecność natury w naszym życiu. Liczne badania potwierdzają tezę, że korzystamy z przebywania blisko zieleni, lasów, blisko zwierząt. Sami właściciele psów czy kotów mogą potwierdzić, że ich bliskość podnosi jakość życia i wpływa pozytywnie na samopoczucie dorosłych i ogólny rozwój dzieci. Mając tę wiedzę nie sposób zaprzeczyć, że wypoczynek, nawet krótki, na łonie natury, nad jeziorem może być najlepszym rozwiązaniem dla nas.

W ośrodkach czy hotelach położonych nad jeziorami dostęp mamy do wielu zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak lasy. Przechadzka na około jeziora może być niesamowitą atrakcją dla młodszych i starszych, a to dodatkowo samo zdrowie! Dodatkowo warto wspomnieć o pięknych krajobrazach, cudownych zachodach słońca i słonecznych popołudniach w wodzie – wszystko to, jeśli wybierzemy wypad na weekend nad jeziorem, czeka na nas.
 
 
Źródło: Hotel Olandia

Dobry hotel to gwarancja wypoczynku
Jeśli marzymy o spaniu w dużym łóżku do jedenastej i jedzeniu pysznego obiadu bez żadnego wkładu własnego, najlepszym wyborem będzie zatrzymanie się w hotelu. Nasza turystyka coraz bardziej nastawiona jest również na takie krótkie wypady, oferując gościom atrakcyjne cenowo pakiety.

W skład takiego pakietu wchodzić mogą posiłki w hotelowej restauracji, możliwość korzystania z atrakcji na terenie obiektu, takich jak pokój gier, jazda konną czy wynajęcie kortu tenisowego. Dodatkowo do dyspozycji mamy hotelową plażę, czyli wygodne leżaki z parasolami, czynny bar czy opiekę ratownika wodnego. Oczywiście możliwe jest także wypożyczenie sprzętu do rekreacji w wodzie. Rowery wodne, kajaki czy żaglówki z pewnością umilą nam wodne szaleństwa, a my będziemy mogli wypełnić czas sobie po brzegi!
 
 
Źródło: Hotel Olandia

A w razie niepogody możemy skorzystać z licznych zabiegów w strefie SPA, co również jest dużym atutem właśnie takich obiektów. W SPA możemy zrelaksować się w pełni, oddając nasze ciało w ręce profesjonalistów. Relaksujące masaże, liczne zabiegi upiększające na skórę na ciele, twarzy czy na paznokcie i włosy sprawią, że powrócimy do naszej najlepszej formy. Możemy godziny spędzać również w saunie i nad basenem hotelowym, korzystając z wszystkich uroków urlopu. Po weekendzie wrócimy do domu pełni energii, wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania, których nigdy nie brakuje!
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Nie będzie strajku w firmie Jeremias W piątek związki zawodowe podpisały porozumienie z zarządem firmy Jeremias. Tym samy nie dojdzie do... Sobota, 13 listopada 2021
Zmiana organizacji ruchy na skrzyżowaniu ul. Moniuszki i Mieszka I! Można skręcać w lewo Radni Miasta Gniezna: Olga Gandurska, Angelika Ślachcińska i Artur Kuczma wnioskowali o likwidację zakazu... Poniedziałek, 1 listopada 2021
Szukasz mieszkania w Gnieźnie? Przekonaj się, na co warto zwrócić uwagę Podstawowa decyzja dotyczy zwykle rodzaju nieruchomości. Dom, a może mieszkanie? Po rozważeniu wszystkich... Piątek, 29 października 2021
Podstawowe informacje o profesjonalnych rusztowaniach aluminiowych Stabilne rusztowania należą do podstawowego wyposażenia w wielu branżach. Praca na wysokości wymaga... Piątek, 29 października 2021