moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osiedle Leśne Zacisze - domy dla wymagających i ceniących spokój

Poniedziałek, 25 stycznia 2021
  • Osiedle Leśne Zacisze - domy dla wymagających i ceniących spokój

Osiedle Leśne Zacisze to kompleks domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i jednorodzinnej o powierzchni użytkowej od 75 do 170 metrów kwadratowych. To największe tego typu przedsięwzięcie w naszym regionie. W niesamowity sposób łączy ponadczasową architekturę, elegancję i wysoki standard wykończenia, wykorzystując przy tym piękne, naturalne umiejscowienie.

Osiedle Leśne Zacisze powstaje na pograniczu Cielimowa i Żydowa, otoczone Lasem Miejskim, bezpośrednio przy granicy Gniezna, około 20 minut drogi od Wrześni oraz 50 minut od Poznania. Oddzielenie od drogi krajowej nr 15 szerokim pasem zieleni sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mieli wrażenie jakby znajdowali się w samym środku lasu. Niesamowite poczucie komfortu, wysoki standard wykończenia, otoczenie natury, a do tego rozbudowane zaplecze rekreacyjne (dwa wielofunkcyjne boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, strefa aktywności dla seniora) oraz planowana budowa przedszkola i żłobka wyróżniają ten projekt na tle innych osiedli.
Obecnie rozpoczyna się budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz sieci światłowodowej. Między domami powstanie komfortowa sieć osiedlowych dróg, chodników i parkingów z kostki brukowej oraz powierzchni asfaltowej, oświetlonych energooszczędnymi lampami LED.

Plan zagospodarowania przestrzennego był opracowywany w szczegółach przez okres 2 lat. To sprawiło, że dzięki zaangażowaniu inwestora w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nigdy nie powstaną żadne zakłady pracy uciążliwe dla otoczenia.
Cisza i spokój są tutaj postawione na pierwszym miejscu co gwarantuje, że Leśne Zacisze jest idealnym miejscem do wypoczynku  oraz wytchnienia od codziennej aktywności w mieście.

Całość inwestycji została podzielona na 3 etapy. Obecnie trwa sprzedaż domów 1 etapu. Szczegóły można znaleźć pod danymi kontaktowymi:

Biuro sprzedaży
HOFF INVESTMENT sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Kolejowa 5-6
62-200 Gniezno
biuro@lesnezacisze-osiedle.pl
tel. +48 888 400 739
www.lesnezacisze-osiedle.pl

 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(2)

  • A dla mnie porażka z zagospodarowaniem tego terenu. To był były poligon wojskowy. Jak się wojsko z niego wyprowadziło to KORZYSTAły z niego różne grupy społeczne. Lotnicy na paralotniach, Koniarze, wielbiciele off-road motocross itp. Już WIDZĘ miny nowych mieszkańców jak im kilka motorków będzie napitalać pod oknem co weekend. Dla mnie zmarnowany świetny teren

  • 25.01.2021 18:44  Odpowiedz na komentarz

    Miejsce rzeczywiście zjawiskowe. Dookoła tylko las. Nawet od strony drogi dojazdowej Gniezno - Września, również pas lasu. Takie schowane osiedla mieszkaniowe rzadko się w Polsce zdarzają. Do Gniezna "żabi skok"zaledwie kilometr. A i do Wrześni, prościuteńka droga. Po drugiej stronie osiedla, tuż za lasem czynne tory kolejowe, po których zapewne w niedalekiej przyszłości będzie śmigała miejska kolejka dojazdowa prosto do Galerii Gniezno. Miejsce przez inwestora wybrane idealnie. Teraz tylko pytanie kogo będziemy mieli za sąsiadów. Jeżeli dobrze trafimy to tylko tu "żyć nie umierać".

PODOBNE TEMATY
"Rozwiązania finansowe dla przemysłu" - konferencja dla przedsiębiorców już 13 stycznia Już 13 stycznia w VR Inkubatorze w Fałkowie odbędzie się konferencja pt. "Rozwiązania finansowe dla... Poniedziałek, 10 stycznia 2022
Rozpoczęcie inwestycji Korzystne inwestycje. Środa, 15 grudnia 2021
Świąteczny Jarmark w Gnieźnie z Lunaparkiem Maja Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. W dniach 6 - 12 grudnia w Gnieźnie odbywa się świąteczny Jarmark.... Niedziela, 5 grudnia 2021
Nie będzie strajku w firmie Jeremias W piątek związki zawodowe podpisały porozumienie z zarządem firmy Jeremias. Tym samy nie dojdzie do... Sobota, 13 listopada 2021