moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejne markety Dino w Gnieźnie i okolicy. Ruszyła budowa przy ul. Leśnej / Dębińskiej

Wtorek, 5 stycznia 2021
  • Kolejne markety Dino w Gnieźnie i okolicy. Ruszyła budowa przy ul. Leśnej / Dębińskiej

W poniedziałek rozpoczęła się budowa kolejnego marketu Dino w Gnieźnie. Tym razem sklep powstanie na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Dębińskiej.

Markety Dino na terenie powiatu gnieźnieńskiego (i całego kraju) pojawiają się „jak grzyby po deszczu”. Ostatnio otwarto sklep przy ul. Kawiary. Na przełomie stycznia i lutego zostanie uruchomiony market w Jankowie Dolnym, a w poniedziałek rozpoczęła się budowa Dino na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Dębińskiej. Planowany termin zakończenia prac to druga połowa marca tego roku.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 23.05.2021 07:54  Odpowiedz na komentarz

    Kiedy otwarcie?

  • Przydał by się market Dino na arkuszewie..bo to fajny sklep i ceny też dostępne ..

  • 07.01.2021 16:46  Odpowiedz na komentarz

    Świat normalnieje w Gnieźnie. W końcu markety spożywcze tez zaczynają ze sobą konkurować . i fajnie . Szkoda tylko , że tak mało jest marketów NETTO ! też MOGŁOBY ICH BYĆ WIĘCEJ W Gnieźnie NP: TRZY. pODOBNIE Z MARKETAMI "lIDL,, pRZYDAŁBY SIĘ JESZCZE JEDEN W OKOLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8.

  • 07.01.2021 07:05  Odpowiedz na komentarz

    Dino to fajny sklep.mogliby jeszcze wybudowac dino na arkuszewie.jeden spolemowski ceny jak na batorym

  • Wrescie jakis normalny markietDino z normalnymi cenami!!Superrrr!!!!!!

  • 05.01.2021 18:48  Odpowiedz na komentarz

    Dokladnie !!! Maja to gdzies Taka polituka

  • 05.01.2021 15:30  Odpowiedz na komentarz

    Mam wrażenie, że dino porządkuje nam miasto. Te rudery szpeciłyby okolice jeszcze latami.

  • 05.01.2021 13:09  Odpowiedz na komentarz

    Nie moŻna być dla jednych lepszym a dla drugich gorszym. RZĄDzI WYŁĄCZNIE RYNEK.
    EKSPANSJI hANDLU NIE DA SIĘ POWSTRZYMAĆ
    PRZYKŁADEM JEST łUBOWO GDZIE KOŁO DINO NATYCHMIAST POWSTAŁA BIEDRONKA !

  • 05.01.2021 13:04  Odpowiedz na komentarz

    A z czyich pieniędzy miał lokalny PRZEDSIĘBIORCA POSTAWIĆ sklep? Trochę mnie martwi skrzyżowanie kilku ulic i łuk ograniczający widoczność - przy braku przebudowy będzie dochodziło do kolizji.

  • A jakie ceny w Małych Delikatesy szok! Przyda się konkurencja super!!!!

    05.01.2021 22:37

    Tylko ,że młe sklepy nie zaniżają cen dostawcom i nie żądają płacenia za ustawienie towaru na półkach co markety robią nagminnie.

  • To jest świństwo rządzącej ekipy Budasza. Najpierw Dali pozwolenie na budowę marketu lokalnym przedsiębiorcom, którzy z własnej kieszeni wybudowali na leśnej ladny market a po chwili wpuszczają im obok dino.

    05.01.2021 15:09