X Informacje Gniezno

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Klub Muzyczny Młyn zakończył działalność! Pandemia pokonała kulturę

Sobota, 2 stycznia 2021
  • Klub Muzyczny Młyn zakończył działalność! Pandemia pokonała kulturę

Dzisiaj po godz. 21.00 na fanpage'u Klubu Muzycznego Młyn w Gnieźnie pojawiła się informacja o zakończeniu działalności tego miejsca. To jedna ze smutniejszych informacji w ostatnim czasie. Niestety takich sytuacji może być coraz więcej. Przedsiębiorcy nie wytrzymują obostrzeń wywołanych pandemią koronawirusa.

Jak czytamy na fanepage Młyna:

Kochani!
Trudno o tym pisać... 31 grudnia 2020 Klub Muzyczny MŁYN  zakończył działalność... Wiele nieprzespanych nocy, wiele wątpliwości, ale decyzja zapadła. 17 lat koncertów, wydarzeń, spotkań, spełniania muzycznych marzeń - to wszystko przelatuje przez głowę... jak przewijanie na podglądzie...
Chciałbym podziękować wszystkim, dzięki którym Młyn był właśnie taki, jaki był.
Dziękuję mojej żonie Hani, która była ze mną od samego początku Młyna, kiedy wszystko działo się jeszcze w fazie marzeń i pomysłów... Dziękuję za inspirację, wparcie, cierpliwość, wyrozumiałość.
Dziękuję Kaziowi, który był ze mną od pierwszego uderzenia młotkiem w lutym 2002, kiedy zaczynaliśmy remont, a później przez te wszystkie lata był moją  prawą ręką.
Dziękuję Wojtkowi, który w ochronie Młyna (początkowo w duecie z Karolem) był od początku.
Dziękuję Patrycji, Asi, Martynie, Justynie i wszystkim dziewczynom, które pracowały za barem od 2003  roku.
Dziękuję Pani Hani, która od samego początku dbała o czystość w klubie.
Dziękuję Januszowi, który organizował nagłośnienie od koncertu otwarcia.
Dziękuję artystom, muzykom, zespołom za mnóstwo dobrej energii i koncerty, które zapadły w pamięć! Dziękuję menagerom i agencjom koncertowym, dzięki współpracy z Wami udało się zorganizować koncerty, które czasami wydawały się niemożliwe do realizacji.
Dziękuję Wam wszystkim!
Wam, którzy przychodziliście na koncerty! Wam, którzy przychodziliście pograć w bilard lub po prostu wypić piwo
i pogadać ze znajomymi! Wam, którzy witaliście z nami kolejny Nowy Rok! To Wy tworzyliście klimat tego miejsca! To dzięki Waszej energii i sympatii Młyn miał sens!
Jeszcze raz dziękuję!
Piotr

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 18.01.2021 22:48  Odpowiedz na komentarz

    Jedno z poerwszych miejsc w gnieznie gDzie na legalu nastolatki mogly Kupowac w lokalu alkohol lub napelniac sobie szklanki pod stolem zapasami z plecaka. To byly czasY :)

  • 03.01.2021 12:46  Odpowiedz na komentarz

    Chodzilam do Mlyna od samego poczatku. Mega klimat,mnostwo cudnych wspomnien. Bedzie mi bardzo brakowalo tego miejsca...:( Wielka szkoda...

  • Jakie to smutne ,serce pęka od takich wiadomości,a zapewne będzie ich więcej

  • 03.01.2021 07:41  Odpowiedz na komentarz

    Tu sie nam rozwala gospodarkę a tak chiny śmieją się z całego świata i udowodniają, że pandemia to sciema
    https://www.geekweek.pl/news/2021-01-01/w-wuhan-ulice-pelne-ludzi-witajacych-nowy-rok-2021-a-europa-siedzi-w-domu-film/

    04.01.2021 06:57

    Nie chiny a rząd

  • Rzad nie wqlczy z pandemia lecz z gospodarka, komus bardzo zależało by gospodarki swiata upadały. Popatrzmy w stronę Chin tam bez szczepionki poradziły sobie z "zaraza" i ich gospodarka notuje ogromny wzrost. Pqndemiq to sciemq kiedy to do was dotrze? A szczepionka zmienia kod DNA (mRNA POCZYTAJCIE)

    04.01.2021 17:22

    Platforma mRNA wcześniej była wykorzystywana przy opracowywaniu szczepionek przeciw CMV, wirusowi Zika, grypie czy wściekliźnie. Technologia mRNA jest również z powodzeniem wykorzystywana przy opracowaniu szczepionek nowotworowych i działaniach terapeutycznych...nigdzie nie udowodniono wpływu na dna...a kto udowodnił twoje bzdury...nauka nie boli...i nie ogladaj tv trwam, to szkodzi :)...pozdrawiam płaskoziemców

    04.01.2021 09:57

    Zachęcony czy ktoś tu pisał o jakiś chipach i płaskiej ziemi? Gosciu ograniczenia sie wiem, ze jesteś ślepo wpatrZony w telewizor i wieRZYsz w co mowia ale użyj chodz raz mózgu to nie boli. mRNA NIE BYL NIGDY STOSOWANY U LUDZI I TERaZ WLASNIE JEST WIELKI TEST/BADANIE JAKI MA TO WPLYW NA LUDZKI ORGANIZM. On wchodzi w interakcje z kodem DNA i ma Na celu wprowadzenie wirusa w strukturę kodu DNA. NIE BEDE NA SILE UŚWIADAMIAĆ WAS, ZE JESTESCIE OGLUPIANI BO GLUPKA NIE NAUCZY SIE JUZ NICZEGO. PRZYJMUJECIE ZNAMIE BESTI

    03.01.2021 15:18

    A jeszcze te chipy w szczepionce zaprowadzą ciebie aż na sam koniec płaskiej ziemi

  • Ja dziękuję tobie Piotrze za to, że stworzyłeś miejsce gdzie mogliśmy się super bawić z Kaśką i znajomymi. Szkoda nie ma takiego miejsca w gnieźnie gdzie moglibyśmy tak super spędzać czas. Trzymaj się.

  • 03.01.2021 03:13  Odpowiedz na komentarz

    Panie Piotrze, prosz? się nie poddawać.Przeciez to jest jedyne miejsce w calym gnieznie gdzie mozna poprzez panuj?cy klimat cieszyc się życiem,wspomnieniami młodosci itp.PRZECIEZ W MĹYNIE BYŁ ŚWIAT WYMIARÓW LAT 70- 80 i 2020.Dla kazdego coś.Panie PiotrzE ,to w gnieznie pozostanie bar lub pijalnia???????????U PANA BYLA KULTURA.PROSZĘ JESZCZE TO PRZEMYSLEC.POZDRAWIAM SERDECZNIE

  • Co mogę zrobić?

  • 02.01.2021 21:33  Odpowiedz na komentarz

    NIE DO WIARY SMUTNA WIADOMOŚĆ

PODOBNE TEMATY
Pozwól mi dorosnąć - kolejny klip od SkoyStudio! W poniedziałek, 10 maja, Skoy Label wypuścił kolejny utwór z płyty "Grawitacja", której premiera już... Środa, 12 maja 2021
Pokaz kina w amerykańskim stylu Na terenie całego kraju luzowane są obostrzenia, a związku z tym powoli wracają także wydarzenia w przestrzeni... Sobota, 8 maja 2021
4 korzyści płynące z nauki gry na akordeonie Wiele osób uznaje akordeon za jeden z ciekawszych instrumentów. Wynika to przede wszystkim z jego oryginalnej... Piątek, 7 maja 2021
Dlaczego tęsknimy za latami '90? Podobnie jak historia, zmiany w gustach nieustannie zataczają ogromne koło. Ponoć 20 lat wystarczy,... Czwartek, 6 maja 2021