moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Podejmij wyzwanie i zadbaj o siebie oraz swoje zdrowie

Środa, 30 grudnia 2020
  • Podejmij wyzwanie i zadbaj o siebie oraz swoje zdrowie

Kolejne wyzwanie nadchodzi wielkimi krokami. Ograniczone miejsca treningowe, zmniejszona aktywność fizyczna, a przede wszystkim świąteczne i sylwestrowe szaleństwa niestety nie pomagały zdobyć "tej upragnionej sylwetki" i to właśnie teraz najbardziej powinieneś zadbać o siebie i swoje ogólnopojęte zdrowie. Duet Magdalena Tymczewska-Engler - dietetyk, psychodietetyk, oraz Karolina Koszela - sportowiec, trener z wieloletnim doświadczeniem, wychodzą Wam naprzeciw!

Już 11 stycznia stratuje kolejny miesięczny program online „nie na żarty” - czyli noworoczne wyzwanie, podczas którego odbywać się będą codzienne treningi online oraz do dyspozycji uczestników będą tygodniowe jadłospisy w 4 różnych wariantach kalorycznych, wskazówki psychodietetyczne i spotkanie online z autorami. Uczestnicy mogą liczyć na dużą dawkę wsparcia i motywacji.

Osoba, która osiągnie najlepsze efekty może liczyć na wyjątkową nagrodę motywacyjną. Zwycięzca tej edycji otrzyma kolacje Walentynkową, wraz z noclegiem i dodatkowymi atrakcjami dla pary w Hotelu Biały w Skorzęcinie. A to wszystko w promocyjnej cenie 109 zł tylko do 31.12.2020.

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu:
https://fb.me/e/3HQAI7Y3g

Program wspiera również SFD Gniezno.

Kontakt:
Karolina Koszela: 604 533 851
Magdalena Tymczewska-Engler: 660 765 570

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jak właściwie dbać o cerę? Oto kilka praktycznych porad Skóra twarzy jest wyjątkowo delikatna i podatna na działanie rożnych czynników zewnętrznych, dlatego... Wtorek, 17 listopada 2020