moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ranking abonamentów bez telefonu - sprawdź kto zwyciężył!

Wtorek, 22 grudnia 2020
 • Ranking abonamentów bez telefonu - sprawdź kto zwyciężył!

Kilka sieci komórkowych przoduje w naszym kraju. Jest to między innymi T-Mobile, Orange, czy Plus. Który z nich oferuje jednak najkorzystniejszy abonament? Sprawdziliśmy czterech głównych dostawców, oprócz wymienionych trzech do rankingu wrzuciliśmy także abonament Play. Wyniki są dość jednoznaczne i wskazują na jednego dostawcę - sprawdź, która to firma!

Najtańszy abonament bez telefonu - ranking
Najtańszy abonament bez telefonu otrzymasz w Plusie. Bezapelacyjny zwycięzca rankingu biorąc oczywiście pod uwagę kryterium, jakim jest cena. Tylko tam najtańszy abonament (uwzględniając rabaty) jest od 30 złotych. W pozostałych największych firmach jest to 35 złotych. Oczywiście nie można zwracać uwagę jedynie na cenę. Fakt, najtańszy abonament kusi, ale nie ma on sensu, jeśli na przykład trzeba dodatkowo płacić za SMS-y i MMS-y Jak więc wyglądają inne kryteria? Jaki internet w telefonie otrzymasz wybierając najniższy abonament w Plusie, a jaki w T-Mobile? Wszystkiego się zaraz dowiesz! Jeśli jednak chcesz sprawdzić kompletną ofertę każdego dostawcy, wejdź tutaj: www.darmopozyczka.pl/najtanszy-abonament-bez-telefonu-ranking.

Internet dla abonentów - tutaj również przoduje Plus!

Co ciekawe, również w przypadku internetu (ilość danych do wykorzystania oraz szybkość łącza) wygrywa Plus. Przede wszystkim masz do dyspozycji od 2 do 5 GB danych. W ofertach innych firm jest to jedyne 3 GB. Należy tutaj zaznaczyć, że 5G nie we wszystkich sieciach dostępne jest dla najtańszego pakietu. Taka sytuacja nie występuje w Play'u, T-Mobile, czy Orange. Natomiast 5G w Plusie dla każdego pakietu jest oferowane. Za jedyne 30 złotych możesz więc cieszyć się najszybszym internetem w telefonie na rynku!
 
Telefon Apple w ręku

Rozmowy i SMS-y - jak przedstawia się sytuacja?
W tym przypadku ranking jest nieco wyrównany. Mocno odstaje jednak Orange, ponieważ w najtańszym abonamencie jedynie rozmowy są darmowe, a za SMS-y trzeba zapłacić. Jest to dokładnie 20 groszy za każdą wysłaną wiadomość. W innych sieciach nawet SMS-y są darmowe. Wszystko jest również bez limitu, nawet rozmowy na komórkowe i stacjonarne telefony.

Koszty aktywacji i umowa - gdzie  jest najkorzystniej?

Kolejny raz na czele rankingu znajdzie się Plus. Tylko w tej sieci za najtańszy abonament nie trzeba płacić opłaty aktywacyjnej. W przypadku innych firm taka opłata istnieje i wynosi dokładnie 50 złotych. Jak to jest z umowami? Na jak długo musisz zawiązać współpracę z daną siecią? W każdej jest to dokładnie 24 miesiące. Oczywiście mówimy tutaj o najtańszym abonamencie, ale w przypadku tych droższych sytuacja niewiele się zmienia.

Dodatki do abonamentu - na co możesz liczyć?
Wybierając najniższy abonament w Play'u i T-Mobile nie dostaniesz nic. Inaczej sytuacja wygląda w dwóch kolejnych firmach. Orange proponuje miesiąc serwisu HBO GO za darmo, a także Orange Smart Care, czyli serwis telefonu również na jeden miesiąc. Dodatkowo czeka na Ciebie Music Pass na 3 miesiące. Plus z kolei proponuje 10 złotych zniżki w SmartDom, serwis urządzenia i ochronę internetu na cały miesiąc.

Która sieć została zwycięzcą rankingu?
Jak możesz się domyślać, zwyciężył Plus ze swoją najtańszą i najciekawszą ofertą abonamentu. Przede wszystkim podpiszesz tam umowę najtaniej, będziesz miał także dostęp do sieci 5G. Jednak to nie wszystko, otrzymasz darmowe minuty, SMS-y i MMS-y bez limitu. Nie musisz także płacić za aktywację. Do tego wszystkiego czeka na Ciebie 10 złotych zniżki w SmartDom, czy HBO GO na miesiąc za darmo. Jak sam widzisz, jest to najlepszy możliwy wybór! Więcej informacji na temat abonamentu z sieci Plus, a także spora dawka wiedzy o finansach osobistych, kredytach czy pożyczkach na stronie DarmoPożyczka.pl.
 

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 28.12.2020 11:34  Odpowiedz na komentarz

  Piszecie bzdury. Jest dużo innych tańszych operatorów, którzy oferują więcej za tańszy abonament. Za 29 zł można dostać 20 GB internetu i rozmowy SMS bez limitu. Proszę się podszkolić i pisać prawdę.

 • 22.12.2020 21:19  Odpowiedz na komentarz

  Gdzie można zawrzeć te najkorzystniejsze umowy ?

  24.12.2020 16:08

  w zakładzie karnym Gębarzewo

 • Spróbujcie coś załatwić w plusie, nie da się, proszę przyjść jutro bo system nie działa itp. Robią komplikacje przy każdej obsłudze kiedy klient nie chce umowy. Ale warto zapytać o ofertę Plush na kartę, bo to bez umowy, bez aktywacji i wiązania się na stałe, 25zyla i macie wszystko za free, to po co abonament w sieci plus??

 • Super artykuł, podajcie tylko ile plus dołożył nadajników a ile wyłączył, dodajcie do tego niską jakość rozmów, raty na 3 lata i smartdom z którego tylko śmierć usuwa abonenta.

 • 22.12.2020 07:38  Odpowiedz na komentarz

  Jaki to typ abonamentu w sieci PLUS który daje klientowi darmowe SMS y i darmowe MMS y bez limitu ???????

  28.12.2020 14:46

  Z TEGO, CO WIDAĆ NA DARMOPOŻYCZKA.PL - KAŻDY. tYLKO TRZEBA CZYTAĆ DO KOŃCA

PODOBNE TEMATY
Opinie o nieznanym numerze - sprawdź, kto do ciebie dzwonił Z telefonów korzysta dziś prawie każdy - nawet kilkuletnie dzieci bez trudu posługują się nowoczesnymi... Poniedziałek, 18 października 2021
Kategorie paczek tematycznych kanałów - jakie i gdzie wybrać? Do najczęściej wybieranych pakietów telewizyjnych należą te, które dostarcza się za pomocą łącza światłowodowego.... Środa, 13 października 2021
Recenzja zegarka HUAWEI GT2 Kiedy HUAWEI zaprezentował zegarek GT2 19 września 2019 r. W Monachium, podczas premiery Mate 30, Mate... Czwartek, 2 września 2021
Recenzja Huawei CM510 Głośniki mini bluetooth to jedno z elegancko wyglądających urządzeń, z których możesz korzystać podczas... Czwartek, 2 września 2021