moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

4 pomysły na wykorzystanie bonusów STS

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
  • 4 pomysły na wykorzystanie bonusów STS

STS to bardzo popularny bukmacher, m.in. ze względu na starannie przygotowaną, atrakcyjną ofertę bonusową. Oferuje on zakład bez ryzyka, specjalne dodatki do sportów wirtualnych, jak również kody za regularne obstawianie. Zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać bonus od STS? Oto kilka ciekawych propozycji.

Sprawdzenie nowych dyscyplin sportowych
Przyznany przez STS bonus może być dobrą okazją do tego, aby sprawdzić nowe dyscypliny sportowe, których do tej pory nie obstawialiśmy. Pozwala na to zakład bez ryzyka, przyznawany osobom, które w określonym czasie założą konto w serwisie, wpisując przy tym odpowiedni kod, a następnie wpłacą pierwszy depozyt. Potem wystarczy zagrać swój pierwszy kupon, jeśli będzie przegrany, pieniądze wrócą na konto gracza (maksimum to 200 zł). Taki zakład bez ryzyka to bardzo atrakcyjny bonus STS. Dzięki niemu można bez przeszkód sprawdzić swoje szczęście w dyscyplinach, które znamy nieco mniej, ale wydają nam się ciekawe. Obstawianiu zakładu nie powinny towarzyszyć wyrzuty sumienia, gdyż w przypadku przegranej środki wrócą na nasze konto i będziemy mogli wykorzystać je w inny sposób. Należy przy tym pamiętać, że udział w akcji bierze pierwszy kupon, postawiony po założeniu konta w serwisie.

Zakład bez ryzyka jest bardzo dobrym wyborem, jeśli chcemy postawić kupon o bardzo wysokim kursie i jednocześnie obawiamy się dużej przegranej. Jeśli rzeczywiście nie będziemy mieć szczęścia, bukmacher zwróci pieniądze na nasze konto, więc nie powinniśmy żałować podejmowanych decyzji. Taka możliwość gry za wyższą niż zwykle stawkę pozwala na nieco odważniejsze zachowanie, które może zapewnić nam imponującą wygraną.

Obstawianie sportów wirtualnych
Bez względu na to, jakie sporty lubimy obstawiać najbardziej, musimy liczyć się z tym, że w pewnym momencie nastąpi przerwa w rozgrywkach, np. w okresie jesienno-zimowym. To czas dla sportowców, aby wypoczęli i mogli przygotować się na dalszą część sezonu. Jednak nie oznacza to, że musimy całkowicie rezygnować z obstawiania zakładów. Swoje bonusy możemy wykorzystać np. na sporty wirtualne, czyli generowane komputerowo wydarzenia sportowe, w których także można przewidywać wyniki. Nierzadko okazuje się to bardzo dobrą zabawą, a przygotowane przez STS bonusy są dodatkową zachętą do wzięcia w nich udziału. Przykładem jest Pewne 20 zł na sporty wirtualne: https://www.sts.pl/pl/bonusy/#/pewne-20-pln-na-sporty-wirtualne-1. W ramach tej akcji należy obstawić zakłady z minimalnym kursem 1.9, a jeśli nasze typy okażą się nietrafione, dostaniemy równowartość przegranych stawek do 20 zł na konto bonusowe.

Zakłady na gry karciane
Bukmacher STS włączył do swojej oferty Betgames. To inaczej zakłady na gry karciane i choć początkowo mogą wydawać się mniej ciekawe w porównaniu do zwykłego typowania wydarzeń sportowych, nierzadko podnoszą poziom adrenaliny. Tego typu zakłady polegają na przewidywaniu, w jaki sposób zakończą się karciane rozgrywki w pokera, bakarata czy wojnę. Możemy wziąć w nich udział bez dużego ryzyka utraty depozytu, ponieważ bukmacher oferuje bonus Ekstra 25 zł na Betgames. Żeby z niego skorzystać, trzeba wyrazić zgodę na udział w akcji, a następnie obstawiać zakłady z kursem minimum 2.0. Ze wszystkich wygranych w ciągu tygodnia kuponów otrzymamy 10% na konto bonusowe, maksimum to 25 zł.

Obstawianie dobrze znanych dyscyplin
Osoby, które nie lubią dużego ryzyka i wolą przeznaczyć swój bonus od STS na coś pewnego, powinny obstawiać dobrze znane sporty. W ten sposób można zwiększyć swoje szanse na zdobycie wyższej kwoty (jeśli dany bonus można wykorzystać na zakup kuponu w określonej dyscyplinie). Nie trzeba przy tym poświęcać dużo czasu na analizę statystyk czy poznawanie konkretnych drużyn lub zawodników, gdyż wszystko śledzimy na bieżąco.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jak znaleźć kasyna online, które akceptują polskich graczy? Jeśli chodzi o znalezienie kasyna online, które akceptuje polskich graczy, to jest to delikatnie skomplikowany... Wtorek, 7 grudnia 2021
Jak grać w blackjacka online Jedną z obowiązkowych gier w każdym kasynie, fizycznym lub online, jest blackjack. Brak tej gry karcianej... Sobota, 20 listopada 2021
Czym jest bonus bez depozytu i jak z niego skorzystać? Podpowiadamy! Z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się na grę w kasynie. W obecnych czasach ogromną popularnością... Piątek, 22 października 2021
Recenzja kasyna BetSofa To, co staje się oczywiste, kiedy po raz pierwszy wchodzisz na stronę, to jej schludność. Zielony kolor,... Poniedziałek, 18 października 2021