moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Najlepsza mapa w Internecie

Piątek, 11 grudnia 2020
 • Najlepsza mapa w Internecie

Far City to strona, która oferuje możliwość odszukania na mapie dokładnej lokalizacji, a do tego ma funkcje sprzyjające odnajdywaniu bliskich danemu miastu miejsc i planowaniu swoich podróży.

Poniżej chcielibyśmy powiedzieć trochę więcej na temat tej strony, wytłumaczyć, jak ona dokładnie działa oraz jak możesz wyszukać dane miejsce oraz pobliskie miasta.

Co oferuje strona Far City
Far City wyróżnia na tle innych stron oferujących podobne usługi obecnością bardzo dużej wyszukiwarki. Sprawdziła się ona w przypadku znanej wszystkim strony Google i w tym wypadku również dobrze spełnia swoje zadanie. Osoby planujące podróż do danego miasta mogą skorzystać z dużej lupki, dzięki której od razu można widzieć, co się wyszukuje. Pod spodem widać też propozycje wyszukiwanych miast, więc nawet jeśli nie znasz odpowiedniej nazwy, mogą Cię one naprowadzić na odpowiednie tory.
 
Kolejną zaletą tej strony są różnego rodzaju filtry. To właśnie dzięki nim można w łatwy sposób zobaczyć, jakie miasta okalają daną miejscowość i więcej informacji o danej lokalizacji. To, co możesz zobaczyć, to między innymi:
 • Duże miasta
 • Miasta
 • Małe miasta
 • Lotniska
 • W kraju
 
Możesz także szybko odszukać miejscowości, które znajdują się w promieniu:
 • 100 km
 • 200 km
 • 300 km
 • 400 km
 • 500 km
 
Mapa zajmuje cały ekran i jest bardzo wyraźna. Z jej pomocą możesz odnaleźć wszystkie miejscowości na świecie i w Polsce, na przykład Warszawa okoliczne miasta. Bezpośrednio pod wyszukiwarką możesz nawet zobaczyć, co inny użytkownicy wyszukiwali i jaki czas temu. Możliwe, że dana miejscowość Cię zainspiruje i również wybierzesz ją jako swoją destynację.
 
Dlaczego warto korzystać z Far City
Użytkownicy bardzo często wspominają o przejrzystości Far City i jest to prawda. Wszystkie miasta są zaznaczone danym kolorem, mają one również specjalne wyznaczniki lokalizacji, aby można je było szybko zauważyć. Strona podaje również dokładne informacje na temat odległości danych miast od tego z wyszukiwarki, a wszystko jest przedstawione w bardzo jasny sposób, więc łatwo jest zrozumieć ten system.  
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Czy czarter jachtów bez patentu jest możliwy? Wielu miłośników wodnych przygód zastanawia się, czy może zdecydować się na czarter jachtów, mimo że... Sobota, 12 lutego 2022
Apartamenty Wave w Międzyzdrojach z widokiem na morze - Twoje miejsce na ziemi Wave Międzyzdroje Resort & SPA to inwestycja, która powstała z potrzeby piękna i komfortu. Niezwykłe,... Czwartek, 3 lutego 2022
Zdobądź Koronę Gór Polskich ze Smile Travel! Pasjonujesz się górami i szukasz grupy, z którą mógłbyś wspólnie zrobić Koronę Gór Polski? Świetnie... Sobota, 22 stycznia 2022
Najpiękniejsze wyspy w Grecji - które warto odwiedzić? Wokół Grecji znajduje się prawie 2,5 tysiąca wysp, które zajmują łącznie 20 procent powierzchni kraju.... Piątek, 17 grudnia 2021