moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Radny Gminy Łubowo wydmuchał 1,2 promila alkoholu! Przez kilka kilometrów uciekał Policji!

Środa, 2 grudnia 2020
  • Radny Gminy Łubowo wydmuchał 1,2 promila alkoholu! Przez kilka kilometrów uciekał Policji!

W poniedziałek, w Wierzycach (gmina Łubowo) policjanci gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym kierował - jak się okazało - 62-letni mieszkaniec Imielna, Zbigniew W. Funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu, co potwierdziło przeprowadzone badanie alkomatem.

Do zatrzymania samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę doszło w Wierzycach. Kierujący nim 62-letni Zbigniew W. wydmuchał 1,2 promila alkoholu, po czym po wykonanym badaniu wskoczył z powrotem do swojego samochodu i odjechał. Po krótkim pościgu, w trakcie którego mężczyzna pokonał ok. 4 kilometry, funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki ponownie go zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę.

Zbigniew W. to radny Rady Gminy Łubowo. W ostatnich wyborach startował z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządność i Gospodarność Gminy Łubowo. Jest także teściem Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku oraz ojcem sekretarz powiatu gnieźnieńskiego (pełniącej tę funkcję od poprzedniej kadencji władz powiatu - za rządów Prawa i Sprawiedliwości), która przebywa obecnie na urlopie wypoczynkowym. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, po zdarzeniu Zbigniew W. trafił do szpitala przy ul. Poznańskiej w Gnieźnie.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

  • 06.12.2020 13:32  Odpowiedz na komentarz

    Aby Bóg go ukarał w piekle

    07.12.2020 12:35

    Nie SĄDź a nie będziesz sądzony...

  • 04.12.2020 22:47  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie dużo widzą tylko dlaczego nie reagują. Skoro jeździł po pijaku dlaczego nikt nie dzwonił na policję przecież mógł zabić Niewinną osobę (przypadkową) szczęście w nieszczęściu nikomu nic się nie STAŁO. Teraz tylko Odpowiednia kara i w dodatku surowa

    17.12.2020 21:02

    Wszyscy wiedzieli łącznie z polcją, tylko każdy się bał bo zięć jest policjantem i z nim mieszkał do niedawna.

  • 04.12.2020 19:58  Odpowiedz na komentarz

    Niestety miejsce takich ludzi jest w więzieniu. Ale pis swoich do więzień nie wsadza.

  • 04.12.2020 16:24  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego dopiero teraz? Wszyscy w okolicy, razem z Łozowskim wiedzą że on chleje i jeździ po kielichu.

  • 04.12.2020 13:27  Odpowiedz na komentarz

    CO Z ROZBITYM RADIOWOZEM, czy gmina łubowo pokryje koszta zniszczenia radiowozu za swojego radnego?

  • 04.12.2020 10:17  Odpowiedz na komentarz

    ukarać surowo kierowcę!!!!Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów,wysoka grzywna i odsiadka za lekceważenie decyzji sądu!może trochę "otrzeżwieje".

  • 04.12.2020 07:20  Odpowiedz na komentarz

    Czuję się rozgoryczony tym artykułem bo nie dowiedziałem się z niego jeszcze czym zajmowali się matka, ojciec, dziadek i babcia tego pana :) wasz poziom pisana to żenada!!! Widać dla kogo piszecie. Trochę kultury nikt nie jest głupi!

    04.12.2020 13:32

    Piszą dla lewaków stronniczośc tego portalu widac gołym okiem...

  • 03.12.2020 20:06  Odpowiedz na komentarz

    Teraz jak usiądzie za kierownicę to panowie i panie tylko 112

  • 03.12.2020 19:46  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze mu za to jeżdżenie na dwoch gazach???

  • 03.12.2020 16:34  Odpowiedz na komentarz

    Klasyka !!! Pisowiec Zagorzały katolik i aLkoholik

  • Dobra robota policji. Aby teraz tylko nie wytykali im bledow. Jest wynik, jest pijak. Uratowali inne życie które mógł ktoś stracić przez niego... Pieski jestem z wami. A on pewnie i tak będzie miał załatwione.

  • 03.12.2020 13:34  Odpowiedz na komentarz

    PARAWDA. z tym prezio spółdzielni to nie było to samo. Prezio tylko staranował radiowóz. A czy był pijany? tego mu nikt chyba nie udowodnił. Wszystko się przedawniło.

  • Nie udostępniając komentarzy ograniczacie wolność słowa wybierając Te, KTÓRE pasują pod wasza retorykę... A tłumaczycie się że kontrolujcie wulgaryzmy żenada

  • 03.12.2020 10:29  Odpowiedz na komentarz

    Autor artykułu chyba załatwił sobie sprawę w sądzie cywilnym.....i pokazał żenująco niski poziom dziennikarstwa. Stronniczość i ukierunkowanie art. Na powiązanie winnego z jego rodzina było poniżej pasa. Pół artykułu jest o sprawcy pół o jego rodzinie. Moje Gniezno pl śmiech po prostu widać od razu dla kogo piszecie

  • 03.12.2020 10:17  Odpowiedz na komentarz

    Haha nie sadze bo to i tak nic nie da i skoro gość jest komendantem to raczej o tym wie

  • 03.12.2020 10:16  Odpowiedz na komentarz

    Jak się ładnie porozprowadzali w poprzedniej kadencji pisowcy. Córunia sekretarzem powiatu, mężulek Komendantem policji w kłecku ,tatuś radnym w Gminie. Rodzina na swoim. Brawo panie pośle dolata.

  • 03.12.2020 10:14  Odpowiedz na komentarz

    Co mnie to obchodzi kogo teściem wujem i ojcem autor do ukarania w sprawie cywilnej jak najbardziej nie miesza się faktów przestępstwa zesprawami rodzinnymi apil artykułu jest o tym z kim sprawcą jest spokrewniony przypadek????

  • 03.12.2020 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Córka nie jest Sekretarzem w gnieźnieńskim powiecie. Przecież tam obecnie sekretarzem jest Małgorzata Matczak, powołana na tę funkcję za obecnej kadencji władz powiatu.

  • 02.12.2020 22:45  Odpowiedz na komentarz

    On Wiecznie Pijany JEŻDŻil w końcu przyszła Na niego kolej,brawo policja,dobrze,że w ten sposób się to skończyło, a nie śmiercią nie winnych osób...

  • 02.12.2020 22:39  Odpowiedz na komentarz

    W OGÓLE KTO UDOSTĘPNIA takie informacje kim jest córka i zięc tego Pana, powinni podać autora artykułu do sądu

  • 02.12.2020 22:22  Odpowiedz na komentarz

    Ktoś go podkablował coraz więcej konfidentów wśród ludzi.

    03.12.2020 21:55

    A czy to, że non stop jeździ po alkoholu to jest ok? Ile razy można zamiatać sprawę pod dywan. A rodzina nie jest winna, że jedzie po pijaku

  • 02.12.2020 22:14  Odpowiedz na komentarz

    Tyle ma wspolnego ze to nie pierwszy raz kiedy on jedzie po alkoholu ale wszystko bylo ukrywane

  • 02.12.2020 20:12  Odpowiedz na komentarz

    Brawo dla naszego Komendanta! Potwierdził ze nie ma z nim nikt układów nawet najbliższa rodzina

  • 02.12.2020 19:53  Odpowiedz na komentarz

    Pisowcy myślą że są Bezkarni. Mają na to przyzwolenie władzy i policji.

    02.12.2020 22:20

    A lewacy to co przypomnij sobie jak prezio spółdzileni uciekał a później pisz...

  • A co ma do tego zięć i córka?

    06.12.2020 13:34

    Zięć krył jego plecy gdy go zatrzymywali to UNIKAŁ wtedy kary

  • 02.12.2020 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Teraz udaje chorego, dobre, pewnie zięć tak mu doradził ????????????

PODOBNE TEMATY
Prawie 65 ton drewna na ciężarówce! Przewoźnik może zapłacić nawet 32 tys. zł kary! Załadowane drewno spowodowało przeciążenie aż o ponad 60 proc. Dynamicznego zatrzymania zespołu pojazdów... Piątek, 27 maja 2022
Policjanci wyeliminowali z rynku kolejne podróbki! Ich wartość to około 150 tysięcy złotych! W środę policjanci z Wydziału PG wspólnie z funkcjonariuszami z Witkowa skontrolowali wytypowany punkt... Czwartek, 26 maja 2022
Zakończył się kurs samoobrony dla kobiet Zakończyła się kolejna edycja kursu samoobrony dla mieszkanek powiatu gnieźnieńskiego pod nazwą "Bezpieczna... Środa, 25 maja 2022
Wyrwał kobiecie portfel! Grozi mu nawet 8 lat więzienia! W poniedziałek wieczorem doszło do zuchwałej kradzieży. Jak ustalili policjanci, do 36-letniej kobiety,... Środa, 25 maja 2022