moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Miesiąc Piekła Kobiet! Kolejny strajk już w niedzielę!

Sobota, 21 listopada 2020
 • Miesiąc Piekła Kobiet! Kolejny strajk już w niedzielę!

Miesiąc temu ograniczono wolność i zabrano prawa pewnej grupie osób. Jako, że co najmniej połowa populacji naszego kraju należy do tej grupy, zaczęliśmy wychodzić na spacery, na których głośno wyrażaliśmy nasze opinie na temat decyzji tzw. "Trybunału Konstytucyjnego", która dotknęła nas tak bardzo. Pokazaliśmy, że nie zgadzamy się na to, żeby o naszych ciałach decydowali obcy ludzie, zasłaniający się wartościami, które nie są obligatoryjne dla mieszkańców tego kraju. Mimo tego, wciąż nie odzyskaliśmy swoich praw, a od rządzących otrzymujemy na przemian szykany i błagalne wezwania o pozostanie w domach.

Dlatego też w tę niedzielę, równo miesiąc od tego feralnego dnia, kiedy rząd wypowiedział wojnę obywatelom, ponownie wyjdziemy na pokojowy spacer  (oczywiście nie gromadząc się, tylko mimochodem idąc w tę samą stronę) i ponownie powiemy głośno i wyraźnie, że nie aprobujemy ich decyzjom i nie damy się pokonać.

Bo jeśli mówią nam, że my mamy krew na rękach, to musimy im dosadnie powiedzieć, żeby w końcu przestali wycierać w nie sobie mordy.

Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/438746283791386/

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(20)

 • 05.12.2020 09:53  Odpowiedz na komentarz

  https://zrzutka.pl/z/xiltvp
  Proszę o pomoc

 • 27.11.2020 15:33  Odpowiedz na komentarz

  Każdy z facetów Tak gdybie na kobiety ale z kim uprawiali By seks gdyby Nas nie było.A jeszcze jedna KWESTIA.Ciekawe jaka byłaby reakcja facetów gdyby w trybunale KOntytucyjnym zasiadały same kobiety i zadecydowały że np.od JUTRA wszystkim Facetom wycinamy genitalia.Co wtedy nie byłoby strajków.? Tak samo wyszliby na ulice.A tak apropo p do PANÓW z komentarzy powyżej,,czy kobiety same sobie robią te DZIECI".Wszystko naszą WINA.Ale w momencie gdy dziecko rodzi się chore to co robi FACET.Bierze nogi zapas i żegnaj,Radz sobie SAMA.bierzcie też odpowiedzialność za to co zrobicie kalekie.

 • 25.11.2020 23:58  Odpowiedz na komentarz

  To juz niemodne i wszyscy wiedza ze chodzi o polityke oraz kase dla organizatorow lepiej zajac sie na powaznie sprawami gospodarczymi bo caly handel i uslugi ida na dnO a ktos meczy sie ze strajkiem podpasek. Za miesiac 20% ludzi bedzie bez pracy a 3 fala i grypy dopiero przed nami. Jak bieda zajzy w oczy skonczy sie Bezcelowa zabawa. Dla. Nie niech sie skrobia 20 Razy w roKu bo na glupiego nie ma rady

 • 24.11.2020 16:01  Odpowiedz na komentarz

  Powinni pisać biała Trzcionka bya by lepiej widoczna.

 • 24.11.2020 14:28  Odpowiedz na komentarz

  NAPISALI dużymi żebyś zwrócił na nie uwagę. Bo ja bym je pisał w jaskrawych kolorach. Było by jaśniej pod strzechą.

 • 24.11.2020 13:39  Odpowiedz na komentarz

  A ci co piszą małymi to tez jedna i ta sama osoba. Miodek bralczyk i oriani.

 • 24.11.2020 08:56  Odpowiedz na komentarz

  Kochliwy, Marek i Staruszek to tak sama osoba. Widać to po sposobie pisania. Niektóre słowa są pisane dużymi literami i mieszają się z tymi pisanymi normalnie.

 • 23.11.2020 17:12  Odpowiedz na komentarz

  Wiara czy religia to osobista sprawa człowieka. Kocham wszystkie kobietki POSTĘPOWE, WALCZACE, TOLERANCYJNE, NOWOCZESNE, ROZUMNE które odrzucają ZASCIANKOWOSC i DEWOTYZM. DWUDZIESTY PIERWSZY wiek to WIEDZA I NAUKA. RÓWNE PRAWA dla WSZYSTKICH.

 • 23.11.2020 16:58  Odpowiedz na komentarz

  Facet masz rację. TEŻ jestem PANEM ale TOLERANCYJNYM. Nie strasze nikogo swoim BOGIEM jak inni. Tyle bogów ile Religi. A co z tymi co ich nie MAJĄ lub WIEŻĄ w INNE RZECZY. To w naszym kraju narzuca się i straszy w imię Boga. Czy ci tak ZAGORZAli komentatorzy przeczytali chociaż raz BIBLIĘ. I jej zalecenia stosują u SIEBIE czy tylko u innych.

 • 23.11.2020 09:37  Odpowiedz na komentarz

  Jak zwykle o życiu i sprawach Kobiet najwięcej,, KOMENTARZY,, Panów. Myślą że są PANAMI tego ŚWIATA.

 • 22.11.2020 19:58  Odpowiedz na komentarz

  Kżdy ma prawo decydować o sobie i swoim ciele niby jesteśmy wierzący ale nie widzimy co Władze kościelne wyprawiają i oni mają uczyć nas morAlności?

 • 22.11.2020 18:28  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego tak bardzo pragniecie mordowania malenkich dzieci.zycie jest najwyzsza wartoscia.aborcja to tortury dla poczetych dzieci.

  23.11.2020 16:29

  Mariko piszesz ze MORDUJĄ jakby kobiety które zdecydowały się na TERMINACJE CIĄŻY (bo tak brzmi fachową nazwa) były najgorszym ZWYRODNIALCEM. I robiły to dla przyjemności czy sportu. Myślisz ze to łatwa decyzja, nie zostawia ŚLADU,nie DRĘCZY.I ile tych MORDERSTW według CIEBIE każda z nich robi. A PORONIENIE to MORDERSTEO czy ZABICIE????

  23.11.2020 10:02

  A od kiedy jest dziecko? Możesz to wyjaśnić. Zaraz po współżyciu a może tydzień PO? Używasz słowa ZABIJAĆ to mocne oskarżenie.

 • 22.11.2020 10:50  Odpowiedz na komentarz

  Chyba minął miesiąc piekła nienarodzonych dzieci przecież jeżeli zagrożone jest życie matki to kobieta ma wybór niektóre kobiety chciałyby rodzić Dzieci piekne jak lalki barbi lub ken i najlepiej jakby przy narodzinach miały w ustach czek na 100 tys euro

 • 22.11.2020 07:40  Odpowiedz na komentarz

  Te demonstracje to specjalne prowokacje lewicowych grup, które mają za zadanie zdestabilizować panstwoni podzielić obywateli. Zastanówcie się dlqczegoctam jest więcej lgbt+, feministek, młodzieży? Bo maja wybrane mózgi od tej propagandy a co za tym idzie wmawiaja innym swe jakie to piękne poglądy gowna. Jeśli nie tu to zostaniecie przed obliczem Bożym rozliczeni za swe haniebne postępowanie

  23.11.2020 09:57

  ty wyprany mozg masz juz dawno, moje-gniezno powinno cie juz zablokowac

 • 22.11.2020 01:24  Odpowiedz na komentarz

  Denis, te kobiety mają jeszcze szansę uniknąć piekła. Muszą tylko przestać protestować, odrzucić grzeszny liberalizm, przestać domagać się aborcji na życzenie oraz założyć wory pokutne i przez miasto odbyć pochody grzesznic modlących się szczerze o nawrócenie. Wtedy zamiast piekła będzie czyściec, a jak zaczną żyć szczerze odrzucając to co złe i czyniąc dobre rzeczy to nawet mogą się nawrócić na niebo. Bóg zawsze daje szansę na zmianę swych zachowań, trzeba tylko z niej skorzystać, a to nie jest łatwe. droga do poprawy zawsze jest trudna i wymagająca, ale jak zechcą to dadzą radę.

 • 21.11.2020 17:36  Odpowiedz na komentarz

  Pieklo to bedziecie mieli jak juz odejdziecie z tego swiata ( po waszej smierci ) !!!! Zycze twardego ladowania w piekle a tam bedziecie mieli płacz i zgrzytanie zebami !!!

 • 21.11.2020 14:31  Odpowiedz na komentarz

  Niby jaką wolność odebrano? Pozbawiono kobiety prawa do głosowania, do pracy, do robienia kariery? Zmusza się je do małżeństwa i zachodzenia w ciążę? Otóż nie. Nikomu nie odebrano żadnej wolności. Kobiety mają takie same prawa jak każdy, a wszelkie niedociągnięcia to błędy w egzekwowaniu tych praw. Natomiast aborcji na życzenie nie będzie bo i po co? Jak kobieta zajdzie w ciążę przez swoje działania, bez przymusu i ma zdrowe dziecko to niech je urodzi. To, że się oboje nie zabezpieczyli nie zwalnia od odpowiedzialności. Aborcja to nie antykoncepcja, a cały kompromis aborcyjny będzie utrzymany.

PODOBNE TEMATY
Helikoptery na festynie w Jankowie Dolnym! Organizatorzy "podnieśli poprzeczkę" bardzo wysoko! Przeloty helikopterami, pokazy Straży Pożarnej, kilka dmuchanych zamków, stoisko Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia... Wtorek, 21 czerwca 2022
Stado Ogierów zaskoczyło mieszkańców! Takiego wydarzenie jeszcze nie było! W niedzielę na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbyła się duża impreza plenerowa Więc w Pierwszej Stolicy.... Wtorek, 21 czerwca 2022
Starosta podziękował szczypiornistkom za historyczny sukces Mistrzowsko Polski Juniorek Młodszych oraz awans do Superligi Kobiet to tegoroczne, historyczne osiągnięcia... Środa, 15 czerwca 2022
Kolejne porozumienie podpisane! Uczniowie z powiatu gnieźnieńskiego mają coraz lepsze perspektywy W auli Zespołu Szkół Ekonomicznych odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Piotrem... Środa, 15 czerwca 2022