moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Plakaty Strajku Kobiet na wszystkich słupach ogłoszeniowych w Gnieźnie!

Środa, 11 listopada 2020
  • Plakaty Strajku Kobiet na wszystkich słupach ogłoszeniowych w Gnieźnie!

We wtorek późnym wieczorem na wszystkich gnieźnieńskich słupach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty Strajku Kobiet. Akcja została zorganizowana przez mieszkańców Pierwszej Stolicy.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 12.11.2020 23:23  Odpowiedz na komentarz

    Kto nirmalny idzie niszczyć elewację kościoła i obraża ludzi wierzących???? Wywrotowcy z tego strajku właśnie to robią dlatego żadna normalna kobieta nie popiera ich i te ich hasła oraz okrzyki i spektakle gdzie skaczą jak małpki same mówią co to są za ludzie. Jeśli policja użyła siły wobec ludzi na MN to powina zrobić to również teraz.

  • Spytajcie swoich mam, babci ile miały skrobanek. Tych przed ślubem i po ślubie? Kiedyś szło się do lekarza jeśli ciąża była niewygodna w życiu. Żadna z PAń wam się nie przyzna bo zapewne dziś już jej nie ma albo siedzi w kościele i prosi o wybaczenie że pozbyła się zdrowej ciąży.

  • 11.11.2020 21:32  Odpowiedz na komentarz

    Same debile widzę komentują

    13.11.2020 21:35

    DO POTĘGI WSTYD CZYTAĆ

  • 11.11.2020 20:42  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobra inicjatywa. Popierm was drogie panie

  • 11.11.2020 18:35  Odpowiedz na komentarz

    Pseudo Prawicowy gnieźnieński bełkot idiotów co to stoją po bramach i piją bełty a dziś udają że bronią kościoła. Zadbajcie o żyjących a nie o wizualizacje tvpis. Jakbyście tacy porządni byli to stalibyście pod domami dziecka i pomagali ALE dziwnym TRAFEM was tam nie było i nie będzie. Zakłamane towarzystwo staszka pięty i zakompleksionej godek.

    11.11.2020 19:57

    A gdyby tak twoja rodzicielka miała kiedys mysl o aborcji ciebie. I to jest właśnie lewackie myślenie tylko szanujecie bestie i jej się podporzadkowojecie. Czasy sądu ostatecznego sa bliskie.

  • 11.11.2020 17:35  Odpowiedz na komentarz

    Kto stoi za aborcja moze odrazu poddac Sie aborcji czyli eutanazji !!! Bedzie przynajmniej mniej patologi w polsce !!!. Bog Honor i Ojczyzna !!!
    Mordujac niewinne dzieci w łonie jest Sie nikim i niczym !!! Kobiety ktore stoja za Aborcja niech sie zaczna szanowac a nie cialo jak smietnik traktowac i wszystkich wsiebie ładowac !!! Baby dajcie sie wypatroszyc jak sledzie, to bedziecie mialy spokuj !!! Tchurze Plakatowe !!!!

  • 11.11.2020 16:42  Odpowiedz na komentarz

    Święta slowa

  • 11.11.2020 15:36  Odpowiedz na komentarz

    Tylko polska narodowa
    Bog Honor Ojczyzna
    Precz z propaganda lewicowe
    Wolnosc słowa, brak cenzury

  • 11.11.2020 12:08  Odpowiedz na komentarz

    Kto konkretnie za to zapłacił? Ile pieniędzy za te plakaty wpłynęło do miejskiej kasy? Te słupy nie są darmowe. Jeśli te plakaty zostały zawieszone za darmo to na podstawie jakiej decyzji i dlaczego jedni mogą w takim razie wieszać tam plakaty za darmo a inni nie?

  • 11.11.2020 09:01  Odpowiedz na komentarz

    A skąd mieli tyle pieniędzy na wynajęcie tych słupów? Może ktoś to sprawdzi, kto był tego sponsorem? A może ktoś rozwiesił plakaty bez zgody właściciela słupów ?

  • 11.11.2020 07:32  Odpowiedz na komentarz

    I tak jak ostatnimi czasy homoseksualizm niegdyś zwany choroba psychiczna jest bardzo promowany, tak i bycie ekologicznym (nie chodzi o smieci) to wszystko to plan czego czego wy nie pojmujecie. Nawróćcie się bo przed sądem ostatecznym nie uciekniecie. Bog z wami