moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gnieźnieński jubiler stworzył biżuterię z symbolem Strajku Kobiet! W godzinę stała się lokalnym hitem!

Poniedziałek, 2 listopada 2020
  • Gnieźnieński jubiler stworzył biżuterię z symbolem Strajku Kobiet! W godzinę stała się lokalnym hitem!

Andrzej Cieśliński to gnieźnieński jubiler, który ręcznie wykonuje większość biżuterii, którą ma w ofercie. Dzisiaj zaprezentował pierścionek (obrączkę) z symbolem Strajku Kobiet. Takiego odzewu się nie spodziewał.

Obrączkę z symbolem Strajku Kobiet stworzyłem pod wpływem chwilowego impulsu - mówi Andrzej Cieśliński. Byłem na Strajku Kobiet, brałem w nim aktywny udział i pomyślałem, że przecież biżuteria jest kobietą, jest rodzajem żeńskim, więc dlaczego nie stworzyć czegoś fajnego i oryginalnego w tym klimacie. Czy się udało? Odzew jest naprawdę spory. Co ważne, jest to coś, co zostanie na lata, a może nawet na wieki. Symbol, pamiątka po tym, jak kobiety wyszły na ulicę walczyć o swoje prawa.

Jubiler zapewnia, że to dopiero początek. Powstanie cała kolekcja w tym klimacie. Dostępne są już także wisiorki i kolczyki. Niebawem pojawią się również bransoletki. Wszystko dostępne będzie zarówno ze srebra, jak i złota.

Zamówienia można składać za pośrednictwem fanpage’u na facebook’u: Andrzej Cieśliński Biżuteria lub w sklepie stacjonarnym przy ul. Warszawskiej 14.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(33)

  • 11.11.2020 18:23  Odpowiedz na komentarz

    ktos wie gdzie ja można kupić ? śliczna podoba mi się

  • 04.11.2020 06:39  Odpowiedz na komentarz

    Ja polecam nie interpretację jakiegoś księdza bo oni też się mylą. Proponuję najprościej jak się da bez owijania w bawełnę przykazanie 5 - Nie zabijaj, i tu nie ma dróg na skróty. A odnośnie wspomagania osób chorych proszę zacząć od siebie bo ja z takimi osobami pracuję. Wcześniej właśnie pisałem iż P. Lempart organizatorka protestów pracowała w PFON i to ona powinna ich bronić. Hitler również robił selekcję!!!

  • 04.11.2020 00:42  Odpowiedz na komentarz

    Panie redaktorze ile pan dostałeś za reklamę tego jubilera artykuł stroniczy i reklamujący właśnie jego...

  • 03.11.2020 23:39  Odpowiedz na komentarz

    Poprostu pustak

  • Niezmiernie się cieszę, że mogliście Państwo wylać trochę jadU.To zawsze oczyszcza. Serdecznie pozdrawiam P.S. Tych wszystkich, którzy bronią życia gorąco zachęcam do najdrobniejszych darów wobec dzieci przebywających w ośrodkach często prowadzonych przez siostry zakonne. To ci ludzie tego życia bronią.To ci ludzie ofiarują miłość. są też fajne fundacje, gdzie drobną opłatą można zapewnić miesięczne wyżywienie dzieciom w Afryce. Tak, te dzieci żyją, a nie mają co jeść. Można zrobić tyle dobra i nie marnotrawić energii na wylewanie jadu. Dobrej nocy

  • 03.11.2020 20:45  Odpowiedz na komentarz

    Pomysł dobry sama sobie taką biżuterię zrobiłam ale... Na użytek własny nie na sprzedaż. Podczas jednej z konferencji strajku Kobiet został poruszony Temat wykorzystania symboli strajku, logo i innej twórczości artystki, która swoje prace udostępniła dla aktywistek strajku a nie w celach zarobkowych... Nie ładnie zarabiać na pracy innych. Nie po katolicku wszakże. Proszę to przemyśleć i rozliczyć we własnym sumieniu.

  • 03.11.2020 19:23  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli to osoba ma żyć z tym brzemieniem decyzji jak mówi przedmówca to dlaczego nie zezwolić na zabójstwa ludzi już urodzonych, przecież to ja będę żył z tym brzemieniem a nie kto inny. Proszę się nad tym dobrze zastanowić. Mówiąc o tym że jest się praktykującym katolikiem i biorąc udział w marszach za zabiciem istoty bezbronnej a tym bardziej próbując na tym zarobić to sprzeczne z tą religią w którą się podobno wierzy. To smutne. Ciekawe jak zareagowaliby wszyscy miłośnicy zwierząt gdyby szczelnej suce czy kotce potomstwo usunięto, no tak ale to tylko płód!

    03.11.2020 21:49

    Niestety zwierzęta stawia się ponad ludźmi. A najgłośniej krzyczą ci co mieli szczęście się urodzić

  • Sprzedawczyk za 40 SREBRNIKÓW

  • 03.11.2020 19:08  Odpowiedz na komentarz

    Ja nie uważam się za dobrego katolika i na pewno nim nie jestem. Wiem jednak że udział w takich spędach, niestety powiem nie idzie w parze z wiarą, a tym bardziej wiarą katolicką. Trzeba zawsze patrzeć kto za tym wszystkim stoi. Kto to już dzisiaj wiemy - pani L. Jedną z głównych organizatorek była Dyrektorem w Państwowym Funduszu Osób Niepełnosprawnych czy to nie żart. Niech im powie że jest za tym by takie osoby wyskrobać. Problemy z prawem to mi przypomina chyba kogoś z KOD.

  • Wszystkim oceniającym życzę zdrowia oraz pogody ducha, a jako praktykujący katolik zachęcam do modlitwy, szczególnie za zgodę. Na marginesie nie podoba mi się przerywanie mszy, dewastowanie kosciołow. Za prawo w Polsce odpowiadają politycy i niech oni się z tym mierzą, najlepiej drogą dialogu. Polska jest dla nas wszystkich nie dla wybranych.

  • Czytam komentarze i oczy przecieram. Raz, tworzę biżuterię i żyjąc w wolnym kraju mam prawo popierać rożne inicjatywy. Strajk Kobiet to dla mnie poparcie dla szeroko pojętej wolności. Wolność to jednak nie dowolność. Proszę nie przypisywać poparciu przyzwolenia na aborcję. Jestem za życiem.Niestety nie każdy rodzic, nie każda matka ma to szczęście , że jej poczęte dziecko rozwija się zdrowo. W takich sytuacjach kobieta w szczególnych sytuacjach odpowiednio zaopiekowana powinna mięć możliwość wyboru.To ona będzie żyła z taką czy innądecyzją, nie oceniający. Dyskusja, nie nakaz. Pomoc nie kara.

    04.11.2020 00:49

    Proszę się nie przejmować tymi marnymi wypowiedziami. Mówią że dzieci chodzą na strajki a co drugi tutaj z komentujących sam chyba jeszcze z nocnika nie wyrósł. Życzę zdrowia i pozdrawiam.

  • 03.11.2020 10:07  Odpowiedz na komentarz

    To że przedsiębiorca wpasuje się w tręd to plus, ale chwalić się że się było na tych spędach to naprawdę nie ma czym. Młodzież bez ideałów, wyprana z wartości i kręgosłupa moralnego chętnie garnie się do grup które ich przyjmą. Padło na lesby jak ich główną organizatorka pani L. Reszta to ciekawscy i ci którym z tym rządem nie po drodze. Upewniło mnie w tym również zdjęcie z manifestacji a na nim nasz dyżurny cudak i świr P. Bentyn który wszystko zrobi by się pokazać. Boże jak oni go słuchali z otwartymi paszczami pełni podziwu. Rzepiński mówił uwaga -aborcja bez wątpienia JEst zabójstwem

  • Super Pomysł!
    Też byłam na proteście... Nie jestem za zabijaniem, ale za wolnością w decyzjach. Z chęcią zakupie taka biżuterię na znak jedności z kobietami ktore walczą o wolny Wybór.

  • 03.11.2020 09:31  Odpowiedz na komentarz

    Po to Bóg nam dał wolność i wolę wyboru by żaden szkarlatan nam tego nie zabrał kto na swój sposób interpretuje biblię i działa przeciwko jej ten gorszą karę dostanie

  • 03.11.2020 07:38  Odpowiedz na komentarz

    Sprzeda parę sztuk ze znakiem antify a straci klientów na obrączki ślubne na wiele lat. Na Witkowskiej pani toyota Aigo sprzedawała flagi samochodowe jeb...PiS sztuka 25zl gdy lepszej jakości flagi polski były po 10zl
    Dla niektórych liczy się tylko kasa

  • 03.11.2020 07:21  Odpowiedz na komentarz

    Tym wszystkim świętym odpowiadam, że w Polsce aborcja jest zakazana. Prawo przerwania ciąży w trzech przypadkach było wyborem, a nie przymusem. Nikt nie jest za zabijaniem dzieci, a Święte nich rodzą niepełnosprawne do woli!

  • 02.11.2020 21:16  Odpowiedz na komentarz

    Srebro? Chętnie! Jaka cena?

  • 02.11.2020 21:14  Odpowiedz na komentarz

    kawa.... To pomysł syna tego jubilera, który wręcz nie nawidzi kościoła i PiS u. I On nie śpiewał w chórze katedralnym ale w chórze "METRUM". A czy on jest takim wspaniałym katolikiem ?

  • Pewnie tak , katolik na pokaz ,szybko myślący....liczy się kasa

  • 02.11.2020 21:05  Odpowiedz na komentarz

    Wstyd, pan sprzedaje Boga jak niegdyś Judasz. Popiera pan ZABIJANIE dzieci nienarodzonych. Swietokracywem jest by pan poszedł teraz do kościoła. Swoimi czynami zdradził pan Jezusa.. co z Pana za katolik, a przecież chodzi pan do kościoła. Zastanawiam się po co pan chodzi do katedry. Może też interes .....

    03.11.2020 21:32

    Widzisz jubilera i szukasz igły w jego oku a w swoim nie widzisz belki, zobacz niektórych purpuratów i nie tylko cxzy oni są godni nieba?

    03.11.2020 07:20

    Oj widzę, że ktoś nie zrozumiał idei strajku kobiet. My nie walczymy o prawo do aborcji, tylko o prawo wyboru czy chcemy takiej aborcji dokonać. Nie każda z nas chce dokonać aborcji, na nawet są takie które za cenę własnego życia będą chciały rodzić. Nam zależy na prawie do możliwości wyboru. My chcemy móc wybierać, a nie chcemy by nam kazano, bo to nie średniowiecze i czasy niewolnictwa. A idea wolności zawsze jest prochrześcijańska.

  • 02.11.2020 20:57  Odpowiedz na komentarz

    Brawo p. Andrzeju. Zarabia pan uczciwie swoją pracą i Pomysłem. tymi Złośliwymi komentarzami niech się Pan nie Przejmuje.

  • 02.11.2020 20:57  Odpowiedz na komentarz

    Do kościoła pan chodzi, by się pan wstydził, to grzech popierać morderstwo dzieci bezbronnych. Ma pan ciężki grzech. No cóż, ale co się nie robi dla pieniędzy. Jest pan drugim Judaszem. Zdradza pan Boga dla interesów. Hańba. Nie powinien pan już iść do kościoła. Co za sprzedawczyk.....

  • 02.11.2020 20:57  Odpowiedz na komentarz

    Do kościoła pan chodzi, by się pan wstydził, to grzech popierać morderstwo dzieci bezbronnych. Ma pan ciężki grzech. No cóż, ale co się nie robi dla pieniędzy. Jest pan drugim Judaszem. Zdradza pan Boga dla interesów. Hańba. Nie powinien pan już iść do kościoła. Co za sprzedawczyk.....

    03.11.2020 15:57

    Ale droga Pani swietajebliwosc - tutaj jest mowa o ciężko chorych płodach a nie o bezbronnych dzieciach.

    03.11.2020 10:36

    spojrz w lustro na siebie..i co jeszcze nie zarzygane? katoliczka od siedmiu bolesci

  • 02.11.2020 19:22  Odpowiedz na komentarz

    To ten co w chórze katedralnym śpiewał/śpiewa?
    Wspaniały katolik!

  • Nie ma to jak robic imteres na czym na topie

  • 02.11.2020 17:33  Odpowiedz na komentarz

    Ten znak to antifa a nie kobiety walczace. I przestancienrobicnjuz te cyrki bo aborcja, zadajcie pytanie waszym rodzicielka czy one by was wyskrobały gdyby miały taka okazje

PODOBNE TEMATY
Mieszkańcy Jarząbkowa wzięli sprawy w swoje ręce Dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu mieszkańców, wiejski plac zabaw w Jarząbkowie zmienił się nie do... Niedziela, 10 października 2021
Przyznano kolejne Medale Milenium Zjazdu Gnieźnieńskiego Podczas niedawnej gali wręczenia nagród Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, która odbyła się 25 września... Poniedziałek, 4 października 2021
Poznaliśmy laureatów Nagrody GKOB za lata 2019 i 2020 Były Prezydent Gniezna dr Bogdan Trepiński, fotografik Jerzy Andrzejewski, a także wieloletni dyrektor... Poniedziałek, 27 września 2021
"Marzę o tym, żeby zlikwidować wszystkie domy dziecka" W Gnieźnie otwarto nowe domy dziecka. Ogromny wkład w tę inwestycję miała wicestarosta Anna Jung. Zadaliśmy... Poniedziałek, 27 września 2021