moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sufit napinany gwiaździste niebo: na czym polega jego popularność?

Poniedziałek, 26 października 2020
  • Sufit napinany gwiaździste niebo: na czym polega jego popularność?

Gwiazdy na suficie - to bardzo romantyczny i stylowy element wystroju wnętrz.

Można stworzyć sufit rozgwieżdżone niebo wykorzystując sufity napinane Poznań: jest to tani, gustowny i naprawdę aktualny element dekoracji, który ponadto nie straci na popularności przez wiele lat. Gwiezdny sufit możesz zamówić w wielu warszawskich firmach, a jedne z najlepszych aranżacji oferuje dla Ciebie firma OTOmistrz.

W jaki sposób można stworzyć gwiazdy na suficie?
Jeśli chcesz stworzyć gwiaździste niebo na suficie, można w tym celu wykorzystać różne sposoby, a wybór jednego z nich zależy przede wszystkim od tego, czy chcesz, by obraz gwiaździstego nieba był statyczny czy też dynamiczny. Najłatwiejszy sposób, by stworzyć gwiazdy na suficie napinanym, to zamówienie ich nadruku fotograficznego. Obraz będzie jeszcze bardziej oryginalny, jeśli do dekoracji zostanie wykorzystana farba luminescencyjna. Kosmiczne sufity napinane można także stworzyć, wykorzystują światłowód. W tym przypadku obrazy gwiaździstego nieba na suficie są tworzone z prostych obiektów graficznych:
  • kul;
  • wielokątów;
  • linii.

Gwieździste niebo LED będzie wyglądać bardzo naturalistycznie, ponadto takie sufity napinane Bydgoszcz kosztują obecnie niedrogo i dostępne są dla większości klientów. Wykorzystanie taśm ledowych pozwala stworzyć efekt gwieździstego nieba na sufitach z dowolnych materiałów, szybko odmieniając nawet najbardziej banalne wnętrza.
 

Zalety sufitu imitującego gwiaździste niebo
Napinane sufity z gwiazdami wyglądają niesamowicie! Gwieździsty sufit można wykorzystać do zagospodarowania przestrzeni, akcentując dowolną część pomieszczenia. Na takich sufitach napinanych mogą zostać wykorzystane różne motywy:
  • obraz prawdziwego rozgwieżdżonego nieba;
  • przetworzone obrazy galaktyk i mgławic;
  • fantastyczne rysunki o tematyce kosmicznej.

Wykonane z lamp LED gwieździste niebo zużywa mało energii, a obrazy na nim mogą mieć dowolny kształt. Gwiazdy na suficie wyglądają po prostu spektakularnie, jeśli wykorzystuje się je do aranżacji sypialni lub salonu, jednak jeśli chciałbyś zamontować sufit napinany z gwieździstym niebem w innych pomieszczeniach - nie ma ku temu żadnych ograniczeń.  

Marzysz o suficie z gwieździstym niebem? Dłużej nie zwlekaj i zacznij realizować swoje marzenie już teraz, korzystając z usług montażu sufitów napinanych, świadczonych przez firmę OTOmistrz. Oferujemy przystępne ceny na sufity z gwieździstym niebem, a ponadto wszystkie prace wykonujemy sumiennie, szybko i fachowo!

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Rekordowy Budżet Obywatelski. Znamy już wyniki Aż 7 101 mieszkańców Gniezna zagłosowało w Budżecie Obywatelskim Miasta Gniezna na rok 2022. To najwyższa... Środa, 13 października 2021
Premierowy seans filmów z II Wojny Światowej już 23 października w Parowozowni! Czasami zdarza się, że "na dnie szafy" znajdziemy coś niezwykle cennego. Tak się złożyło, że jeden z... Piątek, 1 października 2021
Przebudowa ul. Gdańskiej - postęp prac Trwa przebudowa ul. Gdańskiej w Gnieźnie. Zobaczcie na jakim etapie są prace. Piątek, 1 października 2021
Wiadukt po próbach obciążeniowych! Wiadukt w Gnieźnie pozytywnie przeszedł już próby obciążeniowe. Na obiekt wjechały dwie ciężarówki 4-osiowe... Środa, 29 września 2021