moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Restauracja Hubertus zaprasza na rodzinne obiady!

Środa, 18 listopada 2020
  • Restauracja Hubertus zaprasza na rodzinne obiady!

Restauracja Hubertus to lokal z 30-letnią tradycją. Zapraszamy na rodzinne obiady, które możecie zamówić z dowozem pod wskazany adres!

Restauracja Hubertus to szczególne miejsce przenoszące swoich Gości w podróż po Kuchni Polskiej i Staropolskiej, a potrawy przyrządzane są w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnych aranżacji. To miejsce, które powinno obowiązkowo znaleźć się na liście Państwa Wielkopolskich doznań kulinarnych. To wieloletnia tradycja, doświadczenie i profesjonalizm.

Restauracja działalność swoją prowadzi już od 1989 roku.

Zapraszamy począwszy od śniadań i obiadów, przez organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, jak wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, jubileusze, pogrzebiny - aż do przyjęć, balów i bankietów.

Świadczymy również usługi cateringowe, mamy w tym zakresie duże doświadczenie (obsługujemy imprezy do trzech tysięcy osób). Posiadamy wyspecjalizowany - nowej generacji - sprzęt umożliwiający nam obsługę cateringową na wysokim poziomie.

Nieustannie dbamy o smak i jakość naszych dań, przyrządzanych tradycyjnymi metodami i jedynie z naturalnych składników. Chcemy, aby nie tylko wrażenia kulinarne, ale także estetyczne, przyjazny klimat oraz profesjonalna obsługa była tym, co nas wyróżnia.

Restauracja posiada cztery oddzielne sale:
  • Sala Bankietowa
  • Sala Barowa
  • Sala Myśliwska
  • Sala Kolumnowa.
dzięki czemu jednorazowo może ugościć 280 osób.

Restauracja Hubertus
ul. Kolejowa 2
62-200 Gniezno
telefon kom.: +48 662 395 605
telefon / fax: +48 61 426 74 49

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 16.11.2020 11:24  Odpowiedz na komentarz

    Restauracja serwuje dania w sposób profesjonalny,z pełnym ZAANGAŻOWANIEM.Korzystałam 2 razy z usług cateringowych i wszystko wypadło POMYŚLNIE.Umowiona godz.i kierowca pod drzwiami z ciepłym jedzeniem tylko stawiać na stół.Pani manager też pełen profesjonalizm, miłe podejście do klienta o co w dzisiejszych czasach bardzo TRUDNO.Osobiście bardzo jestem Zadowolona z usług restauracji HUBERTUS.Polecam każdemu.

PODOBNE TEMATY
Czy Miasto Gniezno odda pieniądze za koncesję alkoholową? Z petycją wystąpiła Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej wystąpiła do Rady Miasta Gniezna z petycją odnośnie umorzenia... Sobota, 10 kwietnia 2021
Reaturacja Europejska kończy działalność! Kolejna "ofiara" gospodarczej pandemii Restauracja Europejska jest kolejnym punktem, który nie wytrzymał rządowych obostrzeń związanych z pandemią.... Środa, 7 kwietnia 2021
Czy radni zwolnią przedsiębiorców z kuriozalnej opłaty? Radny Miasta Gniezna, Arkadiusz Masłowski, złożył projekt uchwały, według której przedsiębiorcy z branży... Czwartek, 4 marca 2021
Kolejny sklep "Pasja Catering" w Gnieźnie! Tym razem przy ul. Chudoby W miniony czwartek, w Gnieźnie, na ulicy Chudoby otworzył się nowy sklep garmażeryjny. Jest to już drugi... Wtorek, 16 lutego 2021