moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Posłanka odniosła się do zachowania rolników

Wtorek, 20 października 2020
 • Posłanka odniosła się do zachowania rolników

Posłanka Paulina Hennig-Kloska odniosła się w oświadczeniu do zachowania rolników, którzy umieścili przed jej biurem transparent, słomę oraz rozlali gnojówkę.


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(8)

 • 23.10.2020 23:51  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczeo manipulue PAni w swoim pismie nie pisząc, jak PAni glosowała? owija PAni w bawełnę temat, a nie odnosi się do meritum sprawy.Gdzie Pani odwaga???

 • Pis i po glosuje tak samo, a tak sie Nie luBia... to uklad. A ta kobieta to kolejna marionetka ktora PodpisUje wszystko co jej Dadza.

  22.10.2020 18:24

  To akurat dobrze że czasem umieją się porozumieć. Szkoda tylko, ŻE pani Paulina Faktycznie głosuję jak cala partia, ale gdyby się sprzeciwiła to by została wyrzucona z partii. A gdyby była kandydatką bezpartyjną to by mandatu posła nie miała. I Gniezno nie miało lokalnej reprezentantki.

 • Ja osobiście bym się wstydził gdyby moi wyborcy nazwali mnie zdrajcą i wylali gnojówkę na schodach,ciekawe co teraz powie na dożynkach do rolników????

 • 20.10.2020 23:10  Odpowiedz na komentarz

  Pani poseł sama sobie zaprzecza ,popatrz na Dolatę to jest gość i dużo jeszcze wam brakuje ,razem z tadziem dla was liczą się stoki i kasa.

 • 20.10.2020 21:40  Odpowiedz na komentarz

  Jak zawsze duzo gada mało robi. Zachecam posłankę do walki z plandemia

 • 20.10.2020 20:14  Odpowiedz na komentarz

  I głosowała za piątka ha ha. Rolniku czy ty to widzisz...

 • 20.10.2020 18:58  Odpowiedz na komentarz

  nie ważne kto jest posłem wnioskodawcą. Ważne jest tylko jedno. Kto podniósł rękę za tą ustawą. Podniosła pani rękę popierając ta ustawę? Podniosła Pani. Wobec tego jest Pani przeciwko rolnikom co oznacza, że jest Pani właściwym adresatem przesyłki rozsypanej przed Pani biurem poselskim. Niegrzecznie jest więc wskazywać innych posłów jako winowajców zaistniałej sytuacji politycznej, kiedy samemu przyłożyło się do tego ręki.

PODOBNE TEMATY
Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
PiS nie zgadza się ze słowami starosty. Jak zdaniem radnych opozycji wygląda budżet powiatu? Marcin Makohoński wypowiedział się na temat stanu finansów powiatu gnieźnieńskiego. Zdaniem radnego... Czwartek, 8 kwietnia 2021
4 mln zł dla SP nr 3! Niezrozumiała "miłość" prezydenta Budasza i posła Dolaty? Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie otrzymała 4 mln zł na budowę hali sportowej. Środki pochodzą z budżetu... Niedziela, 4 kwietnia 2021
List Zbigniewa Dolaty do Redakcji portalu moje-gniezno.pl W piątek 12 marca 2021 r. ukazał się artykuł pt. "Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie... Środa, 17 marca 2021