moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Tu mieszka zdrajca polskiej wsi" - transparenty, baloty i obornik pod domem posła i biurem posłanki

Wtorek, 20 października 2020

Minionej nocy pod domem posła Tadeusza Tomaszewskiego oraz biurem posłanki Pauliny Hennig-Kloski pojawiły się transparenty z hasłami "Tu mieszka zdrajca polskiej wsi". Dodatkowo przed domem parlamentarzysty Lewicy rozrzucono obornik, a przed kamienicą, w której biuro ma posłanka KO ustawiono baloty.

Protest przeciwko „Piątce Kaczyńskiego” przybiera na sile. Były już blokady dróg, manifestacje w Warszawie, płonąca barykada na drodze w Szczytnikach Czerniejewskich, a teraz przed domem posła Tadeusz Tomaszewskiego i posłanki Pauliny Hennig-Kloski ustawiono transparenty i rozrzucono obornik oraz baloty. Rolnicy są zdesperowani w walce o swoje prawa. Co będzie dalej? Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że to jeszcze nie koniec protestu, który będzie się zaostrzał.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnicy

Napisz komentarz

Komentarze(20)

  • Brawo rolnicy ! Jestem z wami !

  • A zdrajce narodu Dolate czym obdarowano??

    26.10.2020 20:42

    Jedyny polityk który ma honor nie to co reszta sprzedawczyków

  • 21.10.2020 08:07  Odpowiedz na komentarz

    I bardzo dobrze zrobili!!! Oby więcej takich akcji!!! Brawo!!!
    Rolnicy nie poddawajcie się!!!!

  • 20.10.2020 23:27  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe jak teraz spojrzy rolnikom w twarz podczas biegania???

  • 20.10.2020 22:36  Odpowiedz na komentarz

    Zenujace jest glosowanie przeciwko wsi ludziom ktorzy chca pracowac a nie protestować

  • Panowie rolnicy! Ja rozumiem,każdy powinien walczyć o swoje ale nie tędy droga! Na moje powinniście porozumieć się z innymi grupami zawodowymi i cały gnój wywalić pod sejm czy dom prezesa . To co w tej chwili odstawiacie nie ma sensu, nie zdobędziecie poparcia wśród większości normalnych ludzi którym utrudniacie chociażby dojazd do pracy. Na moje wiele tracicie. Komuś bardzo zależy na skłócaniu wszystkich ludzi w tym kraju.

    20.10.2020 23:17

    Tylko,że pełowcy razem z lewakami przyłożyli łapska do poparcia tej ustawy a tego to już nie widzisz???? Popatrz sobie na komentarze posłow tych ugrupowań i zobacz jak oni dbają o elektorat wiejski,tak jak ktoś napisał dla nich liczy się lgbt a nie uczciwie pracujący ludzie.

  • 20.10.2020 18:28  Odpowiedz na komentarz

    szacunek rolnicy

  • 20.10.2020 17:30  Odpowiedz na komentarz

    JEsienią obornik z darmową dostawą bardzo wskazany . Tylko zakasać rękawy i uzyźnić glebę w ogrodzie ???? kolejna korzyściągnięcia jest ruch na świeżym powietrzu ????

  • Żenujący poziom Polskich chłopówlub chłopo-robotników

  • 20.10.2020 16:08  Odpowiedz na komentarz

    Nic dodać nic ująć brawo popieram

  • 20.10.2020 15:55  Odpowiedz na komentarz

    brawo poslowie, nie bedziemy bronic ludzi ktorzy strajkuja aby dalej katowac zwierzeta

  • 20.10.2020 15:54  Odpowiedz na komentarz

    tchorze, twarze zakrywaja, i wulgaryzmy typowo wiejskie..buraki

  • 20.10.2020 14:52  Odpowiedz na komentarz

    Teraz płacz!!! a przed wyborami, pierwsi na PiS,byli zdecydowani.

  • 20.10.2020 12:58  Odpowiedz na komentarz

    Zachecam liczne grono do postawienia się systemowi przeciwko plandemi

  • 20.10.2020 11:59  Odpowiedz na komentarz

    Głupki kompletne to zrobiły.
    Wy oszołomy co to zrobiliście przyjedzcie sobie obojętnie pod którą fermę norek na okolicy Czerniejewa i zobaczcie sami na własne oczy jakich warunkach i w jakim stanie są te zwierzęta i jaki totalny smród jest w promieniu fermy i okolicy zapach aż zapiera dech...zobaczcie sobie najbliższy rów jaka gnojówka nim płynie i w polu tysiące ton gnoju lezy bez płyty gnojowej itd.

    20.10.2020 22:42

    masz racje glopki zaglosowaly za ta ustwa 5przeciwko zwierzetom JA mieszkam kolo norek i nic sie nie dzieje to co MÓWISZ jak KAŻDA CHODOWLA jest SPEŁNIONY dobrostan. W rowie sie KĄpiel mozna brac a od obornika sie odwal bo to ekologiczny

  • 20.10.2020 10:32  Odpowiedz na komentarz

    oby wiecej takich akcji.

  • 20.10.2020 10:14  Odpowiedz na komentarz

    A tam zdraja dla niego liczy się lgbt a nie mieszkancy wsi.

PODOBNE TEMATY
Blisko 4,5 mln złotych na strategiczne inwestycje w powiecie Wynikiem pozytywnym rozpatrzono wniosek pn. "Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych... Wtorek, 26 października 2021
Kamień węgielny pod budowę Stolicy eXperymentu wmurowany! 22 października br. w obecności Starosty Piotra Gruszczyńskiego, Prezydenta Tomasza Budasza, bezpośrednich... Piątek, 22 października 2021