moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Wtorek, 6 października 2020
 • Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, iż w dniu 4.10.2020r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kiszkowie w mszy św. o godz. 10.30 uczestniczyła osoba zakażona SARS-CoV-2.

W związku z powyższym informuję, iż osoby, które uczestniczyły w ww. mszy św. w przypadku wystąpienia objawów chorobowych kontaktowały się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie tel. 61 426 22 42 lub tel. alarmowy 693 023 355.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • Proszę by ci co pracują w sanepidzie I dostali na głowę na punkcie "Koronawirusa" narysowali na ścianie czerwonym markerem kółko wzięli rozpęd i zajebali w nie głową!! Tak jak te wasze jebane maseczki w sklepach firmach ludzie pracują po 8 nawet 12h! Mimo pleksy Maseczka?! Śmiech na Sali! Chętnie każda z tych macior sanepidowskich bym postawiła na kasie niech stoją mówią wiecznie z maseczka na Twarzy! Czym dla was jest Koronawirus? Zwykle zapalenie płuc na raka umiera więcej dużo więcej ludzi nikt jakoś tego nie naglasnia. Jebnijcie się w głowy chociaż nie wiem czy nie za późno.

 • 06.10.2020 18:47  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego nie jest nic wspomniane ze na oddziale ginekologiczno położniczym była osoba z pozytywnym wynikiem? Pacjenci są na kwarantannie a oddział nadal otwarty skandal!

 • 06.10.2020 18:40  Odpowiedz na komentarz

  W dobie pandemii kościoły powinny być natychmiast pozamykane. To nie jest pierwsza potrzeba życiowa. Z mszy w kiszkowie są nagrania więc łatwo można stwierdzić czy były zachowane odległości i maseczki. Jeśli nie było a ktoś się zarazi organizator czyli ksiądz powinien odpowiadać za narażenie życia i zdrowia wielu osób.

  09.10.2020 00:48

  Ty, Zenek, nie udawaj mnie. Ja nie atakuję kościołów czy innych miejsc gromadzenia się ludzi. Postuluję powołanie Policji Sanitarnej, przestrzeganie zaleceń, powszechne szczepienia i ograniczenie gadania głupot o tym z czym mamy do czynienia. Pandemia istnieje, ale niektórzy wygadują głupoty. Gdyby powołano Policję Sanitarną to by mogła temu przeciwdziałać i takich gadających głupoty poddać kwarantannie, albo odciąć im dostęp do internetu, bo ci ludzie tylko mącą w głowach.

  06.10.2020 23:09

  Walnij łbem w ścianę i pomódl się o nowy rozum....

PODOBNE TEMATY
Hałda na cmentarzu Św. Piotra ciągle rośnie! Późnym wieczorem koparka równała teren! Tydzień temu, w czwartek, na cmentarzu Św. Piotra koparka rozgarniała skarpę, która w znacznej mierze... Sobota, 21 maja 2022
Walący się mur, ludzkie szczątki i setki ton śmieci na cmentarzu - kuria umywa ręce od problemu! Prokuratura wszczyna postępowanie! Czy mamy do czynienia z prywatyzacją cmentarzy? To, co dzieje się na gnieźnieńskich cmentarzach jest wręcz zatrważające. Po naszej interwencji jednym... Niedziela, 15 maja 2022
Nagrobki, ludzkie szczątki i hałdy śmieci - dzikie wysypisko między cmentarzem a jeziorem! Kto za to odpowiada? Setki ton śmieci i gruzu z rozebranych nagrobków zalegają między cmentarzem Św. Krzyża w Gnieźnie a... Poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Zawalił się mur między cmentarzem a prywatną posesją! Woda z nekropolii zalewa działkę Pan Błażej od wielu lat prosi parafię, kurię i zarządcę cmentarza o naprawę muru oddzielającego jego... Poniedziałek, 25 kwietnia 2022