moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aseko Orzeł Gniezno powalczy o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski!

Środa, 30 września 2020
  • Aseko Orzeł Gniezno powalczy o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski!

Przed speedrowerzystami Aseko Orła Gniezno najważniejsze mecze w sezonie CS Superligi 2020. Już w tę niedzielę o godzinie 16.00 odjadą oni pierwsze spotkanie finałowe Drużynowych Mistrzostw Polski ze Śląskiem Świętochłowice. Mecz odbędzie się na torze przy ul. Parkowej (za Kauflandem).

Ten sezon CS Superligi jest bardzo specyficzny. Ze względu na koronawirusa, w fazie zasadniczej zespoły odjeżdżały po jednym meczu każdy z każdym. Z rewanżów zrezygnowano.

Śląsk przyjechał do Gniezna. Na początku lipca triumfowali podopieczni trenera Marcina Puka - 75:72. To nie był łatwy triumf. Orzeł do samego końca był bardzo mocno naciskany przez rywala. Z pewnością tak będzie i tym razem.

Gnieźnianie mają sporo mocnych punktów. Liderzy zespołu to m.in. Arkadiusz Szymański, Wojciech Małecki czy Mikołaj Menz. Mają kim straszyć rywala.

Z drugiej strony, Śląsk też ma mocnych zawodników. Zdecydowanie wyróżnia się Dawid Bas, który jest obecnie jednym z najlepszych speedrowerzystów w Polsce.

Finał zapowiada się arcyciekawie. Na pewno warto udać się na Parkową, by dopingować gnieźnieńskich speedrowerzystów. Tutaj walka toczy się o najwyższe laury!
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Prawie idealny weekend. Dwa puchary, wygrana i porażka Za nami weekend przepełniony emocjami speedrowerowymi. Sporo wrażeń, ale i radości przyniosły nam zmagania... Wtorek, 1 czerwca 2021
Mocne wejście w sezon 2021! Lepiej być nie mogło. W niedzielę Aseko Orzeł Gniezno triumfował w CS Superlidze, natomiast Renault... Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
Łukasz Łaniecki Indywidualnym Mistrzem Polski w Speedrowerze W miniony weekend na torze przy ul. Parkowej w Gnieźnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w... Wtorek, 1 września 2020
Aseko Orzeł wraca do akcji! W niedzielę mecz z Mustangiem Żołędowo Przed Aseko Orłem Gniezno kolejne wyzwanie. W niedzielę o godzinie 18.00 podopieczni trenera Marcina... Czwartek, 13 sierpnia 2020