moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Poniedziałek, 28 września 2020
  • 10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Rozgrywki Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko zmierzają ku końcowi, wcale to jednak nie oznacza, że sytuacja w tabeli jest wyklarowana.

W 10 kolejce doszło do przetasowań w tabeli.

Sołectwo Przysieka - Sołectwo Działyń 1:3
Ten mecz w 10 kolejce miał zadecydować o pozycji wicelidera. Działyń wygrywając to spotkanie mógł wskoczyć na 2 miejsce w tabeli tym samym spychając ekipę z Przysieki.
Sam mecz rozpoczął się zgodnie z duchem gry... czyli z 15 minutowym opóźnieniem gdyż ekipa z Działynia miała mały poślizg.

W pierwszej połowie meczu Działyń miał przewagę, jednak nie potrafił przełożyć tego na bramki, a przekładał na poprzeczki i słupki których było w pierwszej części 6! Bramka która wyprowadziła Gospodarzy na prowadzenie padła w 20minucie od poprzeczki.

W drugiej połowie ekipa z Działynia przypieczętowała dominację i Jakub Hoffman strzelił 2 bramki a Kacper Kwacz dorzucił 1.

Kłecko - Sołectwo Gorzuchowo  12:2
Mecz w zasadzie bez historii. Drużyna z Kłecka pewnie zmierza po końcowe zwycięstwo w rozgrywkach i tylko katastrofa mogłaby zepsuć im plany. Gorzuchowo natomiast to ekipa, która zbiera w rozgrywkach Ligi Wiejskiej doświadczenie, becki i szacunek rywali, gdyż mimo niepowodzeń zawsze jest gotowa do gry.

Sołectwo Dziećmiarki - Sołectwo Dębnica 7:4

Ekipa z Dziećmiarek pokazuje iż ambitnie walczy o końcowy triumf w rozgrywkach, co nie jest wykluczone,ale matematyka musi im sprzyjać. Wygrywając z Dębnicą, dali jasny komunikat iż liczą iż na ich szyjach zawisną medale. Dębnica natomiast, pozbawiona swojego kapitana i lidera Szymona Hartwicha, nie może nabrać rozpędu i gubi punkty co przekłada się na pozycję w tabeli.

Tabela rozgrywek:

1. Kłecko
2. Działyń
3. Dziećmiarki
4. Przysieka
5. Polska Wieś
6. Dębnica
7. Gorzuchowo

Tabela strzelców:
1. Bartosz Wiśniewski - Kłecko - 14
2. Kacper Bodzieszczyk - Kłecko - 13
3. Kamil Janas - Kłecko - 11
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Czy piłkarzy Mieszka Gniezno stać na powrót do 3 Ligi? Przed nami ostatnia kolejna rundy zimowej 4 Ligi Wielkopolskiej. Czy piłkarze Mieszka Gniezno wywalczą... Piątek, 26 listopada 2021
Pelikan przegrywa z 1922 Lechia Kostrzyn Przedostatni mecz ligowych rozgrywek RedBox 5 ligi za nami. W ramach 14 kolejki Pelikan Niechanowo rozegrał... Wtorek, 23 listopada 2021
IX Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci - Gniezno 2021 11 listopada 2021r., w dniu Narodowego Święta Niepodległości, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki... Niedziela, 14 listopada 2021
Pelikan uczcił jubileusz Klubu Ostatnie wyniki Pelikana Niechanowo delikatnie rzecz ujmując nie napawały optymizmem. Zespół z Plant... Niedziela, 14 listopada 2021