moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Poniedziałek, 28 września 2020
  • 10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Rozgrywki Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko zmierzają ku końcowi, wcale to jednak nie oznacza, że sytuacja w tabeli jest wyklarowana.

W 10 kolejce doszło do przetasowań w tabeli.

Sołectwo Przysieka - Sołectwo Działyń 1:3
Ten mecz w 10 kolejce miał zadecydować o pozycji wicelidera. Działyń wygrywając to spotkanie mógł wskoczyć na 2 miejsce w tabeli tym samym spychając ekipę z Przysieki.
Sam mecz rozpoczął się zgodnie z duchem gry... czyli z 15 minutowym opóźnieniem gdyż ekipa z Działynia miała mały poślizg.

W pierwszej połowie meczu Działyń miał przewagę, jednak nie potrafił przełożyć tego na bramki, a przekładał na poprzeczki i słupki których było w pierwszej części 6! Bramka która wyprowadziła Gospodarzy na prowadzenie padła w 20minucie od poprzeczki.

W drugiej połowie ekipa z Działynia przypieczętowała dominację i Jakub Hoffman strzelił 2 bramki a Kacper Kwacz dorzucił 1.

Kłecko - Sołectwo Gorzuchowo  12:2
Mecz w zasadzie bez historii. Drużyna z Kłecka pewnie zmierza po końcowe zwycięstwo w rozgrywkach i tylko katastrofa mogłaby zepsuć im plany. Gorzuchowo natomiast to ekipa, która zbiera w rozgrywkach Ligi Wiejskiej doświadczenie, becki i szacunek rywali, gdyż mimo niepowodzeń zawsze jest gotowa do gry.

Sołectwo Dziećmiarki - Sołectwo Dębnica 7:4

Ekipa z Dziećmiarek pokazuje iż ambitnie walczy o końcowy triumf w rozgrywkach, co nie jest wykluczone,ale matematyka musi im sprzyjać. Wygrywając z Dębnicą, dali jasny komunikat iż liczą iż na ich szyjach zawisną medale. Dębnica natomiast, pozbawiona swojego kapitana i lidera Szymona Hartwicha, nie może nabrać rozpędu i gubi punkty co przekłada się na pozycję w tabeli.

Tabela rozgrywek:

1. Kłecko
2. Działyń
3. Dziećmiarki
4. Przysieka
5. Polska Wieś
6. Dębnica
7. Gorzuchowo

Tabela strzelców:
1. Bartosz Wiśniewski - Kłecko - 14
2. Kacper Bodzieszczyk - Kłecko - 13
3. Kamil Janas - Kłecko - 11
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Lech Poznań obroni tytuł mistrzowski w kampanii 2022/2023? Nie tak dawno piłkarze Lecha Poznań świętowali wywalczenie mistrzowskiego tytułu, jednak już wkrótce... Poniedziałek, 13 czerwca 2022
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych za nami! Od 26 do 28 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie... Niedziela, 29 maja 2022
Pelikan bierze udział w konkursie 1000goli. Potrzebuje głosów! Pelikan Niechanowo chce stworzyć mobilne centrum sportu dla swoich zawodników. Poprzez realizację planu... Środa, 2 marca 2022
Pelikan Niechanowo sparował z Lechitą Kłecko W sobotnie przedpołudnie, zespół Pelikana w kolejnym meczu kontrolnym zmierzył się Lechitą Kłecko. Niedziela, 27 lutego 2022