moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Trzy oddziały szpitalne zamknięte z powodu koronawirusa

Piątek, 18 września 2020
 • Trzy oddziały szpitalne zamknięte z powodu koronawirusa

Od dzisiaj do 25 września zamknięte będą trzy oddziały gnieźnieńskiego szpitala. Powodem jest ognisko koronawirusa, które pojawiło się na oddziale internistycznym A.

Internistyczny A, kardiologia i hemodynamika - te trzy oddziały zostały zamknięte w gnieźnieńskim szpitalu z powodu ogniska koronawirusa, które pojawiło się na pierwszym z wymienionych. Wstrzymano także planowe przyjęcia na oddział internistyczny B. Pacjenci muszą odbyć 14-dniową kwarantannę. W zależności od wyniku przeprowadzonych testów i stanu zdrowia będą ją odbywać w gnieźnieńskim szpitalu, w szpitalu specjalistycznym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Szpital jest w stałym kontakcie z Sanepidem, który decyduje o umiejscowieniu pacjentów.

Na oddziale internistycznym A, gdzie pojawiło się ognisko koronawirusa, przebywa obecnie 33 pacjentów.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(31)

 • 21.09.2020 15:46  Odpowiedz na komentarz

  Lekkomyślne podejście ludzi i różne teorie spiskowe pokazują, że potrzeba stanowczych działań. Policja sanitarna jak widać jest potrzebna. nieodpowiedzialne zachowania prowadzą do wzrostu zakażeń, dlatego konieczna jest szczepionka i przymusowe szczepienia, bo inaczej zaraza dalej będzie trwać. Dowody naukowe na istnienie tej choroby są, wiele raportów to potwierdza. Wszelkie teorie spiskowe zaś tylko szkodzą i ich głoszenie powinno być karane. Zaraza to fakt, a ludzie co głoszą bzdury o braku pandemii tylko wszystko pogarszają i mącą w głowach.

  22.09.2020 11:02

  ZENON !!! Mam nadzieję,że piszesz z Dziekanki i nie masz innego sposobu do rozpowszechniania swojej chorej ideologi !!! Prawdopodobnie nie masz pojęcia gdzie mógłbyś znaleźć i zobaczyć opinie profesorów i wirusologów z całego świata i z Polski także !!! Niestety - jesteś jedną z milionów ofiar ideologi znanej już Leninowi i Stalinowi: KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ !!! Na świecie media są już w 95% w jednych liberalno-lewacko-chińskich rękach a w Polsce też w 95% w rękach zdrajców Polski i mafii politycznych !!! Ty już na oczy nigdy nie przejrzysz więc niech jak najszybciej zaszczepią cię !!!

  22.09.2020 06:20

  Jakie dowody naukowe ??? Chłopie sami lekarze twierdza ze testy PCR czy jak się to tam zwie nie wykazują żadnej choroby i są mało wiarygodne. Chyba słyszałeś o pewnym przypadku z naszego powiatu gdzie był jeden materiał a wyniki były raz pozytywne raz negatywne.To ze pod przykrywką "kataru" zbiera sie ludzkie DNA to chyba temu nie zaprzeczysz. Wytłumacz mi jedno twierdzisz ze jest wirus nie ma leku a pokazują wyniki ze ludzie WYZDROWIELI możesz mi to naukowo wytłumaczyć jak ??? Śmiertelny "katar" i co ludzie tak z siebie sami zdrowieją bez leczenia i medykamentów

  22.09.2020 02:37

  Zenon, jaką ty masz wiedzę na temat koronawirusów, izolacji z zakażonego materiału, jego oczyszczenia i wykrywania?
  Jaką masz wiedzę na temat testów PCR? Czy wiesz, że te testy nie służą do diagnostyki chorób zakaźnych? Czy wiesz, że sam autor tych testów, Kary Mullis mówił, że one nie służą do diagnostyki chorób? A wiesz, że "pandemia"istnieje dopóty, dopóki będzie to testowanie, tymi testami? Czy ty wiesz, czym są szczepionki, znasz ich skład? Wymień chociaż jeden składnik mający pozytywne działanie na organizm. Czy wiesz, że wirusy mutują i zanim powstanie szczepionka jest już inny szczep?

 • Super! Wszystkie oddziały i najlepiej wszystkie szpitale zamknijcie i to razem z zusem!
  W końcu przestaną brać nasze Pieniądze za które leczenia nie ma, bo korona wirus JEST!
  Wszystkie planowe zabiegi są odwoływane i ludzie umierają na brak leczenia. Precz z zusem i podatkami, zostawcie nasze pieniądze, pójdziemy za nie do prywatnych gabinetów, tam korona wirusa nie ma!

 • Napisałam odpowiedź dla Zenona a wy nie zamieściliście jej, dlaczego?
  Czyżby niewygodna była?
  Prawda w oczy kole?
  Nie ma pandemii! Nie ma koronawirusa SARS-CoV-2, bo testy PCR nie służą do diagnostyki chorób wirusowych, nie ma złotego standardu, by potwierdzić tego koronawirusa, który nie został wyizolowany i oczyszczony. A skoro tak, to nie ma covida! W takim razie na co ta szczepionka? W statystyce WUW W Poznaniu nie ma podanych zachorowań z naszego powiatu, więc jakim prawem zamknięto oddziały?
  Czyżby ktoś miał za mało kasy?

 • 20.09.2020 12:46  Odpowiedz na komentarz

  Ciebie człowieku powinno się izolować! Sam się truj szczepionkami!

 • 19.09.2020 17:56  Odpowiedz na komentarz

  xovid został stworzony po to by zniewolic ludzi i wprowadzic NWO. Maseczki u ludzi to tak jak kaganiec u psa zniewolenie. Nie mówię, se nie istnieje wirus bo koronawirusy są z nami od lat 60 ale gdyby ten faktycznie byłby tak grozny to kawalek szmatkiz maseczki czy plqstiku nie uchronią nikogo przed zachorowaniem. Jeśli jakis lekarz kowi ci, ze maseczka chroni to zapytaj lekqrza jakie mają warunki na salach operacyjnych i dlacswgo co 15 min zmieniają maseczke. Albo przejrzycie na oczy ale onudzocie się z ręką w nocniku ale wtedy będzie juz za pozno.

 • 19.09.2020 10:09  Odpowiedz na komentarz

  Ale Ty bzdury piszesz,zaszczep się SAM !!!
  FILOZOF SIĘ ZNALAZŁ????????????

 • 19.09.2020 09:50  Odpowiedz na komentarz

  To jedna wielka sciema z tym wirusem.

 • 19.09.2020 07:54  Odpowiedz na komentarz

  Zenon proponuje ROZbieg i skoczyć w przepaść swiat nie potrzebuje kretynow

 • 19.09.2020 05:52  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego tylko zrzedzicie. Byłem na SOR w czwartek popołudniu młody lekarz mily, kompetentny, tłumaczył a co najlepiej nie było żadnej kolejki. Lekarz stanął na wysokości zadania SOR. Chyba jakiś nowy z Poznania.

 • 19.09.2020 05:37  Odpowiedz na komentarz

  Pewnie szczepić się można tyle że czymś co jest testowane parę lat a nie tygodni. Dziadek chce się kłuć proszę bardzo nie wnikam w upodobania. Tyle że jak mu wyrośnie coś na czole z parę lat to pretensje do siebie i swojej chorej logiki

 • 19.09.2020 02:23  Odpowiedz na komentarz

  Policja sanitarna? Chyba na takich jak ty, by izolować od ludzi myślących! Jakie ty masz dowody na istnienie koronawirusa, który wywołuje covid? Bo tak mówią w telewizji? Bo jak mówią lekarze, którzy na tej ściemie zarabiają dużą kasę! Tacy jak ty, którzy nie mają wiedzy medycznej łykają wszystko jak pelikany. Człowieku, czas się dokształcić ale w mediach niezależnych! Nie ma covida! A szczepionkę oddaję tobie za dopłatą jeszcze.Chcesz, to bierz ale innych nie zmuszaj!!!
  Reżim to sobie możesz wprowadzić na własnym podwórku, jak ci pozwolą. Polska, to wolny kraj, póki co!

 • 18.09.2020 23:38  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba szybko namierzyć tego szaleńca o pseudo ZENON>postawić przed sądem i zamknąć za groźbę szerzenie nowej formy faszyzmu czy bolszewizmu !!! Ten pseudo-człowiek nie ma pojęcia co to Konstytucyjne czy cywilizowane prawa człowieka do wolności i decydowaniu o sobie !!! Do tego USTAWA O COVID-BEZPRAWIU + PARTIA ZENONÓW i nowy holokaust gotowy !!! Jedyna nadzieja dla Polski i Polaków to,że ten kaczy-fanatyk ZENON może pisać już z Dziekanki???

 • 18.09.2020 22:36  Odpowiedz na komentarz

  Ciemnogród jesteś idź się modlić do kościoła zomowcu a nie pierdo...z bzdury

 • 18.09.2020 22:24  Odpowiedz na komentarz

  Jakieś dowody, dokumenty i nagrania że to ściema? Jak nie to zakrywaj p#sk w miejscach publicznych i siedź cicho

 • 18.09.2020 21:21  Odpowiedz na komentarz

  Dziadku przeciez to sciema a w w to wierzycie daliście sie wszyscy nabrac ????????????????????????????????????

  19.09.2020 14:11

  Właśnie takie myślenie jest błędne i szkodliwe. Policja sanitarna powinna powstać by zająć się takimi ludźmi. Wierzysz w głupie teorię zamiast w prawdę i nie chcesz się podporządkować. To szkodliwa postawa.

 • 18.09.2020 10:49  Odpowiedz na komentarz

  Konieczne są obowiązkowe szczepienia na koronawirusa, nawet co roku jakby to było konieczne. Należy w tym celu doprowadzić do zmian w systemie społecznym i powołać specjalną policję sanitarną, która zajmie się takimi szczepieniami wobec opornych. Tych, co nie przyjmą szczepionki będzie się izolować i podda przymusowemu zaszczepieniu. Policja taka powinna też łapać tych co podważają istnienie koronawirusa i sprzeciwiają się szczepieniom oraz nie podporządkowują się rygorom sanitarnym.

  22.09.2020 15:57

  JEST HOUrTT, jak to nie ma szczepionki na wirusy? Kolejne bzdurne argumenty przeciwników szczepień i ludzi, którzy szkodzą swoimi irracjonalnymi poglądami. Szczepionka na odrę to niby co to jest jak nie szczepionka na konkretnego wirusa? Szczepionka na polio to też niby nie jest na chorobę wirusową? Policja sanitarna powinna powstać i ścigać ludzi za takie mącenie społeczeństwu. Przez podważanie istnienia pandemii i wprowadzonych zasad Covid nie odpuszcza. Brak dystansu społecznego, lekceważenie zasad sanitarnych, to wszystko powoduje wzrost zakażeń i trzeba z tym walczyć!

  21.09.2020 17:17

  Czy ty nie wiesz że na wirusy nie ma szczepionek? Szczególnie że ten wirus mutuje. Żadna skuteczna szczepionka na to nie powstanie. Nigdy!!! Tępacy tylko wierzą że szczepionka może powstrzymać wirusy.

  20.09.2020 22:54

  Takich ludzi jak ty się powinno izolować!!!
  Sam się truj szczepionkami!!!

  20.09.2020 22:24

  Ale ty jesteś ciemnogród umyslowy

  19.09.2020 18:00

  policja powinna łapać tych co się sprzedali i zniewolili. Pis chcial wprowadzic bezkarnosc+ ale klapa wniosek upadł, bo juz sa pod ścianą z tymi przekrętami i wiedza, ze pandemia to sciema i pociągną ich za to. Myślicie, że koalicja pisu dlacsego sie rozpadła a dla tego, że znienawidzony przez wielu Zionro prowadził tajemne śledztwo na szumowskiwgo i morawieckiego ale kaczynski sie dowiedział i cala operacja polwgla. Obudziłem się Zenon bo spisz głębokim snem

  19.09.2020 14:19

  Zgadzam się z P. Zenonem. Szczepienia obowiązkowe i niema Trzesienia głupim rozumem

  19.09.2020 10:34

  Jak chcesz Się Szczepic To Się Szczep. Ci Co Nie Chcą Zostawić w Spokoju. Nie Jesteśmy Czyjąś Własnością Aby Mogli z Naszym Ciałem Robić Co By Chcieli. Nie Mam Zamiaru Się Szczepic Na Jakiś Wymysł.

  19.09.2020 06:40

  Puknij się Pan w głowę. I sam się szczep. Chcesz Pan wprowadzić druga Australię?

  18.09.2020 22:39

  Ciemnogród jesteś

 • 18.09.2020 10:16  Odpowiedz na komentarz

  WOw, to już wiecie?

 • 18.09.2020 10:08  Odpowiedz na komentarz

  Ciekawe czy mama redaktora poniesie konsekwencje za wycieki informacji ze szpitala

PODOBNE TEMATY
Pijany 16-latek topił się w jeziorze! Uratowali go świadkowie Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 maja, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Jankowie Dolnym. Wieczorem... Poniedziałek, 16 maja 2022
23-latka handlowała podróbkami! Teraz za to odpowie Ogólnie mówi się, że "buty są jak lody - zawsze jest miejsce na więcej". Kobiet do ich zakupu nie trzeba... Poniedziałek, 16 maja 2022
Kolejne ćwiczenia strażaków Ćwiczenia gnieźnieńskich strażaków z zakresu ratownictwa technicznego. Działania tego typu stały się... Niedziela, 15 maja 2022
Jedziesz autem do Powidza? Uważaj, gdzie parkujesz! Strażacy apelują o rozsądne poruszanie się i parkowanie samochodów w Powidzu. Ostatnia sytuacja, którą... Niedziela, 15 maja 2022