moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wiózł jelenia na pace. Drogę zalewała krew

Piątek, 18 września 2020
  • Wiózł jelenia na pace. Drogę zalewała krew

Dzisiaj ok. godz. 8.30 na ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie jeden z naszych Czytelników sfotografował pick-up'a, którym przewożony był prawdopodobnie martwy jeleń. Ze zwierzęcia ściekała krew, która spadała prosto na jezdnię. Widok był, delikatnie mówiąc, niekomfortowy - szczególnie dla dzieci jadących w samochodzie z tyłu. Nie negujemy samej idei polowań, jednak warto byłoby zadbać nieco bardziej o przewóz zdobyczy.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(31)

  • 25.09.2020 00:50  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie nie denerwujcie się bogatemu więcej wolno tak było jest i będie a zwykli ludzie do roboty smutne to ale prawdziwe....

  • 22.09.2020 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Każdy normalny polowczyk zabezpieczyłby podłogę samochodu i zakrył zwierzynę aby małe dzieci nie widziały zakrwawionych zwłok jelenia ale nie każdy jest normalny....Podniecanie się zakrwawioną zwierzyną jest najlepszym dowodem na ludzką głupotę.

  • 21.09.2020 15:57  Odpowiedz na komentarz

    Mały człowiek z dużym ego myśli ,zę wszystko mu wolno , biedny mieszkaniec dostałby mandat za niezabezpieczony ładunek i zanieczyszczenie ulicy a kto ma kasę nie liczy się z przepisami.

  • 21.09.2020 15:25  Odpowiedz na komentarz

    A skąd wiadomo, ŻE ten człowiek miał pozwolenie na polowanie? A może dostał pozwolenie, bo dał łapówkę. Może to jakiś psychol. Bo chyba nikt normalny nie poluje i nie wozi zdobyczy w taki sposób. Przecież to profanacja zwłok. JAK jest takie zdjęcie to należało by to sprawdzić czy ma ten ktoś pozwolenie i ukarać jeśli nie ma.

  • 20.09.2020 23:48  Odpowiedz na komentarz

    Co czuje taki człowiek gdy zabija zwierzę ???Radośc dumę satysfakcję czy co????Większość ludzi pewnie z z 99,6 % jak widzi cierpienie zwierzęcia to stara się mu pomóc ale jest te 0,4% które myślą odwrotnie,i teraz pytanie którzy są normalni???

  • Jeśli ktoś ma pozwolenie na łowy to dlaczego ma tego nie robić chcę zauważyć że człowiek może zabijać zwierzęta i od wieków to robi.

    22.09.2020 15:25

    Nikt tego nie neguje tylko w ramach przyzwoitości mógłby zabezpieczyć to zwirze ,żeby nie brudziło krwia jezdni...

  • 20.09.2020 05:42  Odpowiedz na komentarz

    Ten kto To Opublikował Niech Zadba o Rodzine

  • 20.09.2020 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie mój komentarz panie Bukowski czyżby cenzura była na tym portalu???????

  • Akto bogatemu zabroni????Powiedzcie sami który polowczyk jest normalny,znam kilku i każdy ma odpały zabijanie to dla nich przyjemność.

  • 19.09.2020 22:03  Odpowiedz na komentarz

    Czy to jest obszarnik z gminy Niechanowo????

    20.09.2020 23:52

    Kogo masz na myśli???

  • 19.09.2020 22:02  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie jest mój komentarz?????

  • 19.09.2020 14:31  Odpowiedz na komentarz

    Szkoda że nie negujecie ideii polowań,a jeszcze większą szkoda że to piszecie

  • 19.09.2020 04:23  Odpowiedz na komentarz

    Fajny samochód Jarek

  • 18.09.2020 23:17  Odpowiedz na komentarz

    Chodzi o mięsko w promocji? Lubię dobry schabowy.

  • 18.09.2020 23:07  Odpowiedz na komentarz

    Jareczek Się Nie P.....Li

  • 18.09.2020 23:06  Odpowiedz na komentarz

    Obszarnik z gminy Niechanowo,ludziom palma już odbija jak ma się kasę.

  • 18.09.2020 23:04  Odpowiedz na komentarz

    Którypolowczyk jest normalny ?????

  • 18.09.2020 22:39  Odpowiedz na komentarz

    no i gdzie ta.krew która się lała???? Co za beznadziejny artykuł!!!!!!

  • 18.09.2020 22:05  Odpowiedz na komentarz

    To moja teściowa sobie na pace paznokcie robiła....

  • Dziś w większości znanych supermarketów w Gnieźnie wyłożono na widok publiczny rozczłonkowane ciała zwierząt takich jak kura domowa krowa świnia a co najgorsze dzieci kury kurczaki. Zwłoki były celowo porozkładane w przezroczystych pojemnikach. Wszystkie te bezeceństwa oglądali dorośli starsi a co gorsze dzieci. ....nikt tego nie zauważył? Nie zrobił zdjęć? Produkcja nieświadomości i miękkich ludzi trwa dalej.

    20.09.2020 17:24

    jesli cos jest dla ciebie homosapien joe czyste to przeczytaj biblie. Jest tam zapisane jakie zwierzęta będziemy mogli jesc i dotykać padliny. Wiec schowaj swoja miękkość i nieświadomość gleboko do worka a po zapoznaniu się z faktami udzielaj rzetelnych wypowiedzi

    19.09.2020 14:33

    Ty weganin czy co? PEwnie masz na myśli schabowe w promocji. Nie ma to jak dobre mięso zjeść, albo karkóweczkę z grilla.

  • 18.09.2020 19:31  Odpowiedz na komentarz

    Fantazja kogoś poniosła z tym artykułem

  • 18.09.2020 18:33  Odpowiedz na komentarz

    A jak świnie jadą na rzeź to tez przykry obrazek. SKĄDŚ się dziczyzna bierze

  • 18.09.2020 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie ta krew bo nic nie widać, tradycyjnie bicie piany o nic

  • 18.09.2020 16:37  Odpowiedz na komentarz

    BRAK SŁÓW

  • 18.09.2020 12:57  Odpowiedz na komentarz

    O jarek w akcji...

    18.09.2020 23:08

    Obszarnik z gminy Niechanowo????

  • 18.09.2020 09:48  Odpowiedz na komentarz

    nastepnemu debilowi przeszkadzalo zwierze

PODOBNE TEMATY
Zmiana organizacji ruchu - Wszystkich Świętych 2021 Prezydent Miasta Gniezna informuje, że w związku ze świętem Wszystkich Świętych zmianie ulegnie dotychczasowa... Poniedziałek, 25 października 2021
Potrącił psa, któy wbiegł pod samochód! Z pomocą przyszli policjanci! Dziś obchodzimy Dzień Kundelka. Z tej okazji publikujemy jedną z wielu historii, z którymi mamy do czynienia... Poniedziałek, 25 października 2021
Uwaga na oszustów metodą "na policjanta"! Fala telefonów w Gnieźnie! Uwaga do mieszkańców naszego powiatu dzwonią dzisiaj oszuści. Podają się za policjantów lub pracowników... Poniedziałek, 25 października 2021
Chciał napić się za darmo alkoholu ze sklepowej półki! Grozi mu nawet 15 lat więzienia! Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży... Poniedziałek, 25 października 2021