moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Piknik dla Przyszłości już 19 września w Gnieźnie!

Wtorek, 15 września 2020
 • Piknik dla Przyszłości już 19 września w Gnieźnie!

Już w przyszłą sobotę, 19 września, o godzinie 15.00, w Dolinie Pojednania, odbędzie się Piknik dla Przyszłości! Na spotkanie oraz wspólną integrację przyjedzie Joanna Scheuring-Wielgus i Maciej Gdula - posłowie na Sejm IX kadencji. Organizatorzy wydarzenia zapraszają mieszkańców na panel dyskusyjny, poczęstunek oraz gry i zabawy, zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych!

Spotkajmy się wspólnie na Pikniku Dla Przyszłości i porozmawiajmy o przyszłości naszej lokalnej Ojczyzny. Pikniki Dla Przyszłości to seria spotkań, w której wraz z liderkami i liderami Lewicy chcemy wspólnie zbudować plan działania dla naszych lokalnych społeczności. Zmiana nie może odbyć się bez nas - informuje wydarzenie na Facebooku.

Podczas pikniku odbędzie się panel dyskusyjny na temat rozdziału państwa od kościoła oraz lokalnych problemów, ważnych dla społeczności. Wezmą w nim udział: Joanna Scheuring-Wielgus- polska socjolog, menedżerka kultury, działaczka społeczna i samorządowa, polityk, posłanka na Sejm VIII i IX kadencji, oraz Maciej Gdula - polski socjolog, polityk i publicysta, doktor habilitowany nauk społecznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, poseł na Sejm IX kadencji.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie niezapomniana, miła atmosfera. Prosimy natomiast o zachowanie dystansu społecznego, przyjście w maseczkach oraz przyniesienie własnych kocyków.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(6)

 • 15.09.2020 13:56  Odpowiedz na komentarz

  Pewnie będą opowiadać bzdury o łamaniu demokracji. Ja nic takiego nie dostrzegam, zauważam za to, że teraz jest więcej demokracji niż za PO.

  19.09.2020 20:14

  Była mowa o bezczynności i złych rządach PO

 • 15.09.2020 13:44  Odpowiedz na komentarz

  Kiedy odbetonuja rynek i płac przed teatrem?i zaczną sadzić więcej drzew niż wycinają.za jedno wycięte drzewo powinni posadzić 10 nowych aby ratować naszą planetę.

 • 15.09.2020 13:11  Odpowiedz na komentarz

  a na temat papieża inocentego II z czwartego wieku naszej ery, który miał dzieci z nieprawego łoża nie będą pytali ? bo to może być ważne czy miał trzy czy cztery dziewczynki ? i czy te dziewczynki nie czuły się chłopcami ?

 • 15.09.2020 07:46  Odpowiedz na komentarz

  Na jaki temat będą prowadzone dyskusje ? O braku cmentarza komunalnego w Gnieźnie ?

  15.09.2020 09:35

  Niee, nic o głupotach. Głównie lgbt, blm i takie tam. Jest szansa na wspólne przepraszanie za zabitego w stanach kryminalistę.

PODOBNE TEMATY
Centrum Capoeira Gniezno najlepsze w Polsce Łącznie udział w zawodach wzięło ponad 100 zawodników, atmosfera była naprawdę bardzo gorąca, a rywalizacja... Środa, 12 stycznia 2022
Pierwsze ścieżki nordic walking w Gminie Gniezno otwarte Niedziela, 5 grudnia, powitała nas zimową aurą, co dodało uroku pierwszej wędrówce świeżo wytyczoną... Środa, 8 grudnia 2021
Szkolenie dla organizacji pozarządowych 16 listopada w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul. Słowackiego odbyło... Czwartek, 18 listopada 2021
VI Otwarty Marsz Nordic Walking na Dalkach "Z kijkami po zdrowie" 2 października na terenie rekreacyjnym przy ul. Gajowej w Gnieźnie zorganizowano VI Otwarty Marsz Nordic... Czwartek, 7 października 2021