moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga

Piątek, 11 września 2020
  • Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga

Wibratory dla dwojga to zabawki erotyczne dla par, które umożliwiają stymulację dwóch osób jednocześnie. Dzięki takiemu urządzeniu można pieścić zarówno łechtaczkę, jak i punkt G, odbyt czy penisa. Wiele zabawek tego typu jest obsługiwanych bezprzewodowo za pomocą specjalnego pilota.

Najczęściej wibratory dla dwojga swoim kształtem przypominają literę „U”. Ich mniejsza końcówka jest umieszczona wewnątrz pochwy, dzięki czemu stymulują przednią ścianę pochwy. Większa znajduje się na wzgórku łonowym, dzięki czemu możliwe jest pieszczenie łechtaczki. Takich zabawek dla dorosłych używają zarówno pary heteroseksualne, jak i homoseksualne.

Przy wyborze należy wziąć pod uwagę nie tylko indywidualne preferencje pod względem kształtu czy koloru, ale także materiału. Wibratory można wygodnie naładować za pomocą dołączonego do nich kabla USB. Dzięki tym urządzeniom odmienisz swoje życie erotyczne i przełamiesz rutynę!

Przyjemność na odległość

Zabawy z wibratorem wyposażonym w pilot, mogą odbywać się na odległość. To idealne rozwiązanie dla osób, które przebywają na wyjazdach lub są w związkach na odległość. Za pomocą pilota możemy kontrolować prędkość i intensywność wibracji. Dzięki specjalnym aplikacjom mobilnym, które są dedykowane tym urządzeniom, można sterować wibratorem, którym posługuje się partner, nawet na bardzo duże odległości. Doskonale sprawdzi się do tego wibrator We-Vibe Chorus, którym można sterować za pomocą aplikacji We Connect.

Odpowiednie nawilżenie i higiena
Nowoczesne wibratory dla par We-Vibe charakteryzują się starannym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Są niezwykle gładkie i przyjemne w dotyku. Jednak najlepiej sprawdzą się w parze z odpowiednim nawilżeniem, dzięki któremu obie strony będą odczuwały więcej przyjemności. W tym celu najlepiej stosować lubrykanty na bazie wody. Są bezpieczne dla każdego rodzaju materiału i łatwo je zmyć.

Jak w przypadku wszystkich urządzeń erotycznych, higiena jest niezwykle ważna podczas korzystania z wibratora dla par. Pamiętaj o tym, aby dokładnie wyczyścić wibrator przed i po użyciu. W tym celu najlepiej zaopatrz się w specjalny żel antybakteryjny do czyszczenia urządzeń erotycznych lub myj go w ciepłej wodzie z mydłem.

Dlaczego warto kupić wibrator dla par?
Wibratory dla par umożliwiają urozmaicenie wspólnych zabaw, dzięki czemu oboje zyskacie nowe, ekscytujące wrażenia, z których będziecie czerpać przyjemność. Dzięki wibratorom dla dwojga, możliwa jest stymulacja łechtaczki podczas jednoczesnej penetracji przez partnera. Wibratora możesz używać w każdej pozycji, dzięki czemu Twój seks może zostać niesamowicie urozmaicony! Dzięki wibratorowi We-Vibe Unite Twój partner podczas penetracji również odczuje dodatkową przyjemność płynącą z przyjemnych drgań. Dodatkowo wibrator umieszczony w pochwie spowoduje, że będzie ciaśniejsza. A podobno im ciaśniej, tym lepiej, prawda?

Jeżeli jednak marzycie o przeniesieniu Waszych doznań na zupełnie nowy poziom, możecie zdecydować się na kupno wibratora We-Vibe Tango Mini, który za sprawą swojego niewielkiego rozmiaru, idealnie nada się do korzystania poza sypialnią. To niewielkie urządzenie możesz schować w swojej torebce. W różnych miejscach Twój partner może stymulować Cię za pomocą pilota, który jest dołączony do tego kieszonkowego gadżetu. Twój seks już nigdy nie będzie monotonny!

Przejmij kontrolę
Wibratory dla dwojga, wyposażone są w różne tryby wibracji, dzięki czemu wspólnie z partnerem możecie kontrolować stopień rozkoszy. Wibrator We-Vibe Jive posiada aż 10 różnych trybów, co umożliwia zabawę na długie godziny. Dzięki specjalnie opracowanej aplikacji możliwe jest również ustawienie wibracji zgodnych z rytmem Waszej ulubionej piosenki. Wyobraź sobie seks w towarzystwie rytmicznych i odważnych wibracji! Rozkoszy nie będzie końca. Rozpocznijcie od delikatnych wibracji i powoli pnijcie się ku szczytowi przyjemności. Tylko od Was zależy, jak będzie przebiegało to zbliżenie. Jedyne co Was ogranicza to własna wyobraźnia!
 
PODOBNE TEMATY
Modne rajstopy dla Niej Podstawowym elementem każdego stroju biznesowego, wymaganym przez biurowy dress code są rajstopy damskie... Piątek, 5 marca 2021
Wielkopolska skutecznie rozwijana dzięki PROW 2014 - 2020 Blisko 270 milionów złotych wypłacono już beneficjentom Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata... Czwartek, 22 października 2020
Zabytkowa kaplica rodziny Lange w Rybnie Wielkim zostanie odrestaurowana przy unijnym wsparciu Marszałek Marek Woźniak odwiedził w środę gminę Kiszkowo w powiecie gnieźnieńskim. Celem wizyty Marszałka... Środa, 21 października 2020
Manifestacja środowisk LGBT na gnieźnieńskim Rynku! Bronią chuligana, któremu grozi do 5 lat więzienia? We wtorek na gnieźnieńskim Rynku odbyła się manifestacja, której celem było okazanie solidarności i... Wtorek, 11 sierpnia 2020