moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Koronawirus w zakładzie Volkswagen Poznań? Pracownik dojeżdżający z Łubowa z pozytywnym wynikiem

Czwartek, 27 sierpnia 2020
  • Koronawirus w zakładzie Volkswagen Poznań? Pracownik dojeżdżający z Łubowa z pozytywnym wynikiem

Pracownik firmy Volkswagen Poznań - Antoninek, dojeżdżający autokarem z Łubowa, jest zakażony koronawirusem. Sanepid poszukuje osób, które razem z nim jeździły autobusem do pracy.

Jak czytamy w komunikacie Sanepidu:

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Gnieźnie w związku z informacją uzyskaną w dniu 26.08.2020 r. dot. stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracownika firmy Volkswagen Poznań w Antoninku, który podczas przeprowadzonego wywiadu epidemiologicznego poinformował, iż dojeżdża do zakładu autokarem linii Mogilno - Poznań Antoninek oraz z uwagi na brak możliwości ustalenia osób, które wraz z ww. osobą dojeżdżają do pracy, uprzejmie prosi o pilne ogłoszenie komunikatu Państwowego Powiatowego Instektora Sanitarnego w Gnieźnie skierowanego do pracowników firmy, aby wszystkie osoby, które dojeżdżały autokarem z Mogilna (przez Łubowo) do zakładu Volkswagen Poznań w Antoninku w dniach 17.08 - 23.08.2020 r. (godz. 4.48 w Łubowie) oraz w dniu 24.08.2020 r. (godz. 12.48 w Łubowie) skontaktowały się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie nr telefonu 61 426 22 42 lub tel. Alarmowy 693 023 355. Sprawe proszę potraktować jako pilną.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(19)

  • 31.08.2020 20:21  Odpowiedz na komentarz

    Tak sobie czytam i myślę, czy niektórzy z was zapomnieli polską pisownię? Może to słownik w telefonie ale naprawdę trzeba się domyślić co niektóre wyrazy znaczą :)

  • Pracownik nic nie morze
    e bo się boi ale media mogą i poruszają ta sprawę jakie procedury są w VWP jak informuje się pracownika o zagrożeniu bo do dziś tylko informuję się tylko o produkcji nie zdrowie tylko zysk zapytam gdzie są WSPULDECYDUJACE związki pewnie nic o całej sprawie niewiedza tak jak przy niprzedurzaniu i zwalniania z pracy strusie tak robią pozdrawiam

  • 30.08.2020 07:31  Odpowiedz na komentarz

    Z ostatniej chwili. Pierwszy na świecie potwierdzony przypadek ciąży u Mężczyzny. To mieszkaniec Gniezna. Jak ustalono mężczyzna przechodzi ciążę bezobjawowo.

  • 30.08.2020 01:47  Odpowiedz na komentarz

    Wystarczy zwrócić się do przewoźnika ma dane ponieważ bilety są imienne

  • 29.08.2020 13:26  Odpowiedz na komentarz

    Zobaczymy co Napiszesz Jak Zachorujerz Czego Ci Nierzycze

  • W firmie nic nie wiedza o tym pismie.cisza totalna.

  • 29.08.2020 07:26  Odpowiedz na komentarz

    Test na covid wykrywa chromosom 8 w ludskim Dna, a autor testu sam mowi, ze one są niewiarygodne wiec o czym wy piszecie?

  • czy wy ludzie macie naprawdw klapki na oczach?? Szczepionka nie jest skuteczna gdyż będzie smoertelna i żadnego obowiązku nie każe byc. Lekarze przypisują każdemu covid dla kasy. Lockdown jest wprowadzqny by pogłębiać kryzys ktory zakonczy się wojna. I albo przestaniecie oglądać masmediq albo one doprowadza was do śmierci. Dobrze, ze z dnia na dzień jest nas coraz więcej i obalimy system Nwo

  • 29.08.2020 00:56  Odpowiedz na komentarz

    Uderz się człowieku .. chcesz to wierz w te brednie dalej.. wirus jest i będzie ale nie tak groźny jak to chcą pokazać..sam się szczep a nie DECYDUJ za innych o ich życiu

  • 28.08.2020 22:26  Odpowiedz na komentarz

    Powiem tak jak znam życie toVW zamiecie wsio pod dywan.Moj szwagier jechał tylko raz z tym gościem z Łubowa i dopiero wczoraj kazano mu iść do domu z pracy. Najśmieszniejsze jest to że do domu miał 100 km.Ogólnie nie rozumie jednego ze gościu szedł w poniedziałek na popołudniu DO pracy tj.24 a 26 miał wynik pozytywny.Jakim cudem się pytam mógł mieć pobrany wymaz 25 a 26 juz był wynik ???Gościu musiał coś zak9mbinować

  • Ci pracownicy przyszli do PRACY i mogli zarazić innych.

  • 28.08.2020 16:02  Odpowiedz na komentarz

    cenzurq jest nielegalna i sprzeczna z prawem

  • Po utworzeniu szczepionki trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia na koronawirusa. Kto nie będzie chciał się zaszczepić powinien zostać zatrzymany przez służby sanitarne i przymusowo zaszczepiony. Wtedy rozwiążemy problem tej choroby. Natomiast za głoszenie bzdur o szkodliwości szczepionek i o tym, że ten wirus to fikcja, albo stworzony przez człowieka powinny grozić kary więzienia.

    29.08.2020 07:23

    sam się zaszczep przymusowo na odmulenie. Jak mozna siw szczepic na cos co jest mniej śmiercionośne niż grypq? I czy słyszałeś kiedyś o bezobjawowej chorobie? No chyba, ze paranoja i lek.

  • Tylko, że do Vw jadą 2 autobusy i ludzie się w nich przesiadają.

  • obejrzyjcie na youtube kanal Andi Vhoinski i innych, oni tłumacza nam lekarzy światowej sławy, którzy wyrwali się z pod jarzmq i udowadniają nam w co z nami graja elity. Oglądajcie dopóki jeszcze jest bo youtube cenzuruje prawde

  • ludzie te wyniki na covid sa fałszowane udowodniono, że to co wykrywają jeat w naszym DNA w chromosomie 8. Po drugie czy ktoś z was slyszalnkiedys o bezobjawowej chorobie, na którą chorują wszyscy? Po trzecie dlaczego lekarze maja płacona za wpisaxiw covid w kartę pacjenta? I czy wy nqprawdw jie widzicie, ze jesteście oszukiwani przez rzady? Na naszych oczach robia sobie co chca. Proszę pana redaktora o jie cenzurowanie tego jak to do tej pory bywało, nawet takie duże socialmedia zostały wezwane w tej sprawie w USA na dywanik by zaprzestały cenzurze. Ludzie obudzcie sie

  • 28.08.2020 00:27  Odpowiedz na komentarz

    I co teraz. Firma ma się zamknąć. Ta osoba przebywała ze swoim teamem kilka dni po 8h dziennie, a ci koledzy z Wrześni, Gniezna, Mosiny i Swarzędza też dojeżdżają i mają rodziny itd
    Już Widzę te Badania i wynik w Wielkopolsce dziennych zakażeń z 500 w samej wlkp.
    Już nie mogę słuchać o tym wirusie. Ludzie niech to się skończy, zdejmijmy maski bo jak jesień przyjdzie to wdychając smog macie 2x większe stężenie pod maską niż na powietrzu. Dopiero za 2-3 lata wyjdzie ile ludzi padło na choroby płuc. No ale nie od maseczek oczywiście. Mam dość tej plandemii!

  • 28.08.2020 00:08  Odpowiedz na komentarz

    Pytanie.. czy tej osobie coś wielkiego dolega

PODOBNE TEMATY
Tragedia na dworcu PKP! Nie żyje ochroniarz Dzisiaj po godz. 14.00 policjanci zostali wezwani na interwencję w rejonie dworca PKP w Gnieźnie. Na... Środa, 8 grudnia 2021
Zebrano całą kwotę potrzebną na leczenie Olgi! Na koncie jest ponad 7 mln zł! Udało się zebrać ponad 7,7 mln zł dla Olgi Miśkiewicz. Akcja dla dziewczynki chorej na SMA trwała rok.... Środa, 8 grudnia 2021
Policjanci i Pani Liliana ostrzegają przed włamywaczami W miniony weekend gnieźnieńscy policjanci przyjęli zgłoszenia o dwóch zdarzeniach - kradzieżach z włamaniem,... Środa, 8 grudnia 2021
Lodowisko na przejeździe kolejowym Przejazd kolejowy na ul. Południowej w Gnieźnie to lodowisko. Miejsce, w którym samochody przejeżdżają... Wtorek, 7 grudnia 2021