moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Ekstremalne" selfie z dzieckiem

Wtorek, 25 sierpnia 2020

W lipcu 2017 roku grupa młodych osób weszła na dach nieukończonego wówczas szpitala przy ul. 3 Maja i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Wówczas sprawą zajęła się Policja. Dzisiaj otrzymaliśmy zdjęcia jeszcze bardziej "ekstremalnego", a właściwie nieodpowiedzialnego wyczynu. Dwie osoby z dzieckiem weszły na rusztowanie przy katedrze tylko po to, żeby zrobić sobie tzw. selfie. Ocenę tej sytuacji pozostawiamy Czytelnikom.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(8)

  • 31.08.2020 21:13  Odpowiedz na komentarz

    prośba do osoby podpisującej SPARAF
    NIE PODSZYWJ SIĘ POD RAFAŁA SPACHACZA TA OSOBA WIELE WYCIERPIAŁA PO CAŁEJ TEJ AFERZE Z TYM ZBOCZEŃCEM TO PO PIERWSZE
    A TO CO NAPISAŁEŚ TO BEŁKOT
    W TEN SPOSÓB NIGDY JUŻ NIE WYGRASZ WYBORÓW RZADNYCH WIESZ

  • 27.08.2020 08:23  Odpowiedz na komentarz

    A zabieranie dzieci na protesty pod sąd i próba destabilizacji sytuacji wewnętrznej w ojczyźnie za pieniądze od przyjaciół Niemców jak nazwiemy

    29.08.2020 21:39

    Zaczadzeniem pisowskim... nazwiemy.

  • 26.08.2020 16:20  Odpowiedz na komentarz

    Jak weszli tak zeszli wielkie halo

  • 26.08.2020 13:51  Odpowiedz na komentarz

    A wejście Nie Zabezpieczone Jest Każdy Może Isc

  • 26.08.2020 12:11  Odpowiedz na komentarz

    Abstrahując od tego selfie, to rodzice często nadmiernie rozpieszczają dzieci i pozwalają im na zbyt wiele. Takie dziecko potem zostaje szkolnym chuliganem, a rodzice je idealizują, bo nie chcą wierzyć, że jest niegrzeczne. Sam miałem do czynienia z takim w szkole. Niektórzy wyrosną na porządnych ludzi, ale rzadko. Ten chuligan, z którym miałem w szkole do czynienia wyrósł na zwolennika totalnej opozycji, dlatego tak ważne jest, by prawidłowo wychowywać dzieci, aby były naprawdę grzeczne.

  • 26.08.2020 09:24  Odpowiedz na komentarz

    To akurat szef konserwatorów....Bez emocji,proszę!

  • 26.08.2020 07:59  Odpowiedz na komentarz

    Głupota ludzka nie zna granic.czego uczą to dziecko-----skrajnej nieodpowiedzialności

PODOBNE TEMATY
Ks. Radosław Orchowicz biskupem pomocniczym archidiecezji gnieźnieńskiej W środę, 26 stycznia 2022, Nuncjatura Apostolska w Polsce ogłosiła decyzję papieża Franciszka o mianowaniu... Środa, 26 stycznia 2022
Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza zagrała kolędy dla gnieźnian W czwartek, w murach Bazyliki Prymasowskiej odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry... Piątek, 14 stycznia 2022
Nowy dyrektor Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej! Zmiana nastąpiła po incydencie alkoholowym byłego włodarza Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. kan. Jarosława Bogacza z funkcji dyrektora Muzeum Archidiecezjalnego... Wtorek, 28 grudnia 2021
Zniszczyli grób podczas pogrzebu! Kto za to odpowie? Grabarz twierdzi, że ma prawo tak postępować! Napisała do nas Czytelniczka, którą spotkała bardzo niemiła sytuacja. Grób jej babci został zniszczony... Wtorek, 21 grudnia 2021