moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Ekstremalne" selfie z dzieckiem

Wtorek, 25 sierpnia 2020

W lipcu 2017 roku grupa młodych osób weszła na dach nieukończonego wówczas szpitala przy ul. 3 Maja i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Wówczas sprawą zajęła się Policja. Dzisiaj otrzymaliśmy zdjęcia jeszcze bardziej "ekstremalnego", a właściwie nieodpowiedzialnego wyczynu. Dwie osoby z dzieckiem weszły na rusztowanie przy katedrze tylko po to, żeby zrobić sobie tzw. selfie. Ocenę tej sytuacji pozostawiamy Czytelnikom.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(8)

  • 31.08.2020 21:13  Odpowiedz na komentarz

    prośba do osoby podpisującej SPARAF
    NIE PODSZYWJ SIĘ POD RAFAŁA SPACHACZA TA OSOBA WIELE WYCIERPIAŁA PO CAŁEJ TEJ AFERZE Z TYM ZBOCZEŃCEM TO PO PIERWSZE
    A TO CO NAPISAŁEŚ TO BEŁKOT
    W TEN SPOSÓB NIGDY JUŻ NIE WYGRASZ WYBORÓW RZADNYCH WIESZ

  • 27.08.2020 08:23  Odpowiedz na komentarz

    A zabieranie dzieci na protesty pod sąd i próba destabilizacji sytuacji wewnętrznej w ojczyźnie za pieniądze od przyjaciół Niemców jak nazwiemy

    29.08.2020 21:39

    Zaczadzeniem pisowskim... nazwiemy.

  • 26.08.2020 16:20  Odpowiedz na komentarz

    Jak weszli tak zeszli wielkie halo

  • 26.08.2020 13:51  Odpowiedz na komentarz

    A wejście Nie Zabezpieczone Jest Każdy Może Isc

  • 26.08.2020 12:11  Odpowiedz na komentarz

    Abstrahując od tego selfie, to rodzice często nadmiernie rozpieszczają dzieci i pozwalają im na zbyt wiele. Takie dziecko potem zostaje szkolnym chuliganem, a rodzice je idealizują, bo nie chcą wierzyć, że jest niegrzeczne. Sam miałem do czynienia z takim w szkole. Niektórzy wyrosną na porządnych ludzi, ale rzadko. Ten chuligan, z którym miałem w szkole do czynienia wyrósł na zwolennika totalnej opozycji, dlatego tak ważne jest, by prawidłowo wychowywać dzieci, aby były naprawdę grzeczne.

  • 26.08.2020 09:24  Odpowiedz na komentarz

    To akurat szef konserwatorów....Bez emocji,proszę!

  • 26.08.2020 07:59  Odpowiedz na komentarz

    Głupota ludzka nie zna granic.czego uczą to dziecko-----skrajnej nieodpowiedzialności

PODOBNE TEMATY
Zmarł ks. kan. Ryszard Figiel W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (21 listopada), w przeddzień wspomnienia św. Cecylii,... Niedziela, 21 listopada 2021
Rusza nabór na Jarmark Bożonarodzeniowy Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie rozpocznie się w Mikołajki - 6 grudnia i potrwa do 12... Sobota, 20 listopada 2021
Prymas poświęcił kaplicę w Rybnie Wielkim W sobotę, 6 listopada, w Rybnie Wielkim miała miejsce niezwykła uroczystość. Prymas Polski abp Wojciech... Niedziela, 7 listopada 2021
Cykl wykładów otwartych o Prymasie Tysiąclecia W poniedziałek, 8 listopada, o godz.19:00 w gnieźnieńskim seminarium duchownym odbędzie się kolejne... Środa, 3 listopada 2021