moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Doszło do zmian w strukturach klubu MKS PR Gniezno

Poniedziałek, 24 sierpnia 2020
  • Doszło do zmian w strukturach klubu MKS PR Gniezno

18 sierpnia br., Arkadiusz Nowicki, który od listopada 2019 roku pełnił funkcję wiceprezesa klubu, złożył rezygnację z funkcji członka zarządu. Ponadto z klubu odszedł Romuald Majorczyk.

W związku z tym wydane zostało oświadczenie. Poniżej publikujemy jego treść:

Na jednym z ostatnim posiedzeń zarządu MKS PR Gniezno, doszło do zmiany w jego strukturze i składzie osobowym. Grono to uszczupliło się o Arkadiusza Nowickiego i Romualda Majorczyka, którzy zdecydowali się zrezygnować z funkcji, odpowiednio: wiceprezesa i członka zarządu oraz zmienić zasady swojej współpracy z klubem.
Decyzja ta została przez władze statutowe MKS-u PR Gniezno uszanowana i zaakceptowana, a dotychczasowe obowiązki obu działaczy zostaną rozdzielone wśród pozostałych członków zarządu. Pracuje on w dalszym ciągu stabilnie i w normalnym trybie, realizując założenia oraz plany nakreślone przez członków klubu w bieżących konsultacjach z władzami Miasta Gniezna i największymi sponsorami.
Zarząd pragnie swoim obu ustępującym członkom złożyć serdeczne wyrazy wdzięczności za Ich dotychczasową pracę, zaangażowanie i wkład w rozwój gnieźnieńskiego klubu, jednocześnie wyrażając nadzieję na kontynuowanie współpracy w innej, mniej formalnej formie.
Zarząd MKS PR Gniezno

 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(2)

  • 25.08.2020 22:54  Odpowiedz na komentarz

    Mieszko się rozpada. Akademia MIeszkA również. Teraz za szczypiorniaka się zabrali. Brawo Panie PR. Pana ludzie są niesamowici!

  • 25.08.2020 10:09  Odpowiedz na komentarz

    O powodach przerwania współpracy prezes i zarząd MILCZĄ.Trafne komentarze do wpisu można przeczytać w artykule wcześniejszym.,, MKS PR KOMPLETUJE SKŁAD,,. A może redaktor TEJ strony umieści je pod tą informacją.

PODOBNE TEMATY
Gnieźnianki drugie w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Drugie miejsce zajął MKS PR URBIS Gniezno podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar... Wtorek, 25 stycznia 2022
W weekend znów gramy! MKS PR URBIS zawalczy o puchar Prezydenta Już w najbliższy weekend żółto-czarne czeka kolejny sprawdzian formy przed inauguracją startu II rundy... Czwartek, 20 stycznia 2022
Juniorki MKS PR Gniezno z awansem do 1/8 finału mistrzostw Polski! MKS PR Gniezno ukończył trzydniowe zmagania w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek na pierwszym... Środa, 19 stycznia 2022
Niespodzianka była blisko Gnieźnieńskie szczypiornistki odpadły z rywalizacji o Puchar Polski. Zacięta walka trwała do ostatnich... Środa, 19 stycznia 2022