X Informacje Gniezno

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ślub z Akademią Kwiatów, czyli gwarancja florystycznego sukcesu ceremonii

Niedziela, 23 sierpnia 2020
  • Ślub z Akademią Kwiatów, czyli gwarancja florystycznego sukcesu ceremonii

Ślub - jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W szczególności Panna Młoda chce, aby wszystko było jak z bajki. Jak zagwarantować sobie, aby goście byli zachwyceni detalami, fotograf miał piękne kadry, a rodzina długo wspominała dekoracje upiększające kościół, salę oraz Parę Młodą? Wystarczy skorzystać z doświadczenia profesjonalistów w tym fachu, czyli Akademii Kwiatów z Gniezna. Co ważne - nie trzeba bać się cen. Ta wiodąca pracownia jest bardzo konkurencyjna na lokalnym rynku.

Dodatki ślubne - czy bardzo podnoszą prestiż i styl ceremonii? Korsarz, wianek czy butonierka - jakie dodatki najczęściej wybierają Pary Młode?
Jeśli chodzi o dodatki ślubne, bukiet Panny Młodej jest na pierwszym miejscu. W drugiej kolejności są to butonierki i korsarz na rękę świadkowej.  Co do wianka, to zależy od stylizacji Panny Młodej. W tym sezonie królują raczej małe dodatki kwiatów do włosów lub fascynatory, ewentualnie złota, delikatna biżuteria.

Kwiaty w kościele - jak odpowiednio je dobrać, w których miejscach są obowiązkowe, a gdzie nie powinny się znaleźć?
Kwiaty w kościele, są to najczęściej białe lub kremowe, tworzące bazę kompozycje. Nieraz młode Panie stosują kwiaty, które wybrały na motyw przewodni swojego ślubu. W kościele nie ma wyznaczonych miejsc na kwiaty. Wszystko zależy od budżetu pary młodej jakim dysponuje. Kwiaty najczęściej znajdują się w centralnym miejscu kościoła, przy ołtarzu i Najświętszym Sakramencie.

Świece - czy warto rozświetlić nimi drogę do ołtarza?
Świece cały czas przewijają się w różnych realizacjach i dekoracjach. Są nieodzownym elementem każdego ślubu i wesela. Nadają pięknego klimatu i splendoru. Tworzą magiczną atmosferę.

Akademia Kwiatów to obecnie zdecydowanie wiodąca firma na lokalnym rynku pod kątem florystyki ślubnej. Ile par obsłużyłeś już w tym roku i ile jeszcze pozostało?

W tym roku obsłużyliśmy już około 90 par. Pozostało nam jeszcze sporo ślubnych realizacji w tym sezonie.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Akademia Kwiatów

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Mobilne łąki w Gnieźnie? Radny wychodzi z kolejną inicjatywą Radny Arkadiusz Masłowski wyszedł z kolejną inicjatywą. Tym razem chodzi o tzw. mobilne łąki, które... Niedziela, 18 kwietnia 2021
Mocowania na ścianę Ściany domu rzadko kiedy pozostają puste. Najczęściej zapełniane są różnego typu ozdobami lub meblami.... Czwartek, 18 marca 2021
Pierwszy punkt stacjonarny Akademii Kwiatów oficjalnie otwarty w Gnieźnie! W piątek i sobotę odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego punktu stacjonarnego wiodącej w naszym regionie... Niedziela, 7 marca 2021
Wielkie Otwarcie Akademii Kwiatów już 6 marca Już 6 marca (w sobotę) o godz. 9.00 Wielkie Otwarcie nowego punktu Pracowni Florystycznej Akademia Kwiatów!... Środa, 24 lutego 2021