moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ślub z Akademią Kwiatów, czyli gwarancja florystycznego sukcesu ceremonii

Niedziela, 23 sierpnia 2020
  • Ślub z Akademią Kwiatów, czyli gwarancja florystycznego sukcesu ceremonii

Ślub - jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W szczególności Panna Młoda chce, aby wszystko było jak z bajki. Jak zagwarantować sobie, aby goście byli zachwyceni detalami, fotograf miał piękne kadry, a rodzina długo wspominała dekoracje upiększające kościół, salę oraz Parę Młodą? Wystarczy skorzystać z doświadczenia profesjonalistów w tym fachu, czyli Akademii Kwiatów z Gniezna. Co ważne - nie trzeba bać się cen. Ta wiodąca pracownia jest bardzo konkurencyjna na lokalnym rynku.

Dodatki ślubne - czy bardzo podnoszą prestiż i styl ceremonii? Korsarz, wianek czy butonierka - jakie dodatki najczęściej wybierają Pary Młode?
Jeśli chodzi o dodatki ślubne, bukiet Panny Młodej jest na pierwszym miejscu. W drugiej kolejności są to butonierki i korsarz na rękę świadkowej.  Co do wianka, to zależy od stylizacji Panny Młodej. W tym sezonie królują raczej małe dodatki kwiatów do włosów lub fascynatory, ewentualnie złota, delikatna biżuteria.

Kwiaty w kościele - jak odpowiednio je dobrać, w których miejscach są obowiązkowe, a gdzie nie powinny się znaleźć?
Kwiaty w kościele, są to najczęściej białe lub kremowe, tworzące bazę kompozycje. Nieraz młode Panie stosują kwiaty, które wybrały na motyw przewodni swojego ślubu. W kościele nie ma wyznaczonych miejsc na kwiaty. Wszystko zależy od budżetu pary młodej jakim dysponuje. Kwiaty najczęściej znajdują się w centralnym miejscu kościoła, przy ołtarzu i Najświętszym Sakramencie.

Świece - czy warto rozświetlić nimi drogę do ołtarza?
Świece cały czas przewijają się w różnych realizacjach i dekoracjach. Są nieodzownym elementem każdego ślubu i wesela. Nadają pięknego klimatu i splendoru. Tworzą magiczną atmosferę.

Akademia Kwiatów to obecnie zdecydowanie wiodąca firma na lokalnym rynku pod kątem florystyki ślubnej. Ile par obsłużyłeś już w tym roku i ile jeszcze pozostało?

W tym roku obsłużyliśmy już około 90 par. Pozostało nam jeszcze sporo ślubnych realizacji w tym sezonie.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Akademia Kwiatów

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Róża Poraja zaprasza na niedzielne popołudnia w wyjątkowym miejscu Dworek Róża Poraja w Budziejewie to klimatyczne miejsce, w którym od niedzieli - 24 kwietnia - będzie... Wtorek, 19 kwietnia 2022
Naturalne świece produkowane w Osińcu pod Gnieznem! Powinnaś je mieć w swoim domu! Naturalne świece sojowe stworzą w Twoim domu przytulną atmosferę. Wprowadzą Cię w głęboki stan relaksacji,... Wtorek, 22 marca 2022
Wszystkich Świętych z Akademią Kwiatów Gniezno! Można składać zamówienia! Tradycja Wszystkich Świętych to szczególny moment w roku. Przy grobach spotykają się całe rodziny. Piękne... Niedziela, 19 września 2021
Dekoracje w stylu BOHO tylko w cudnydom.pl MAL-LAK przy ul. 3 Maja 3 widnieje w sieci jako cudnydom.pl. Znajdziesz u nas szeroki asortyment dekoracji... Wtorek, 6 lipca 2021