moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dzisiaj na gnieźnieńskim Rynku akcja solidarnościowa z Margot

Wtorek, 11 sierpnia 2020
 • Dzisiaj na gnieźnieńskim Rynku akcja solidarnościowa z Margot

Solidarność naszą bronią! Dlatego zapraszamy wszystkie osoby na gnieźnieński Rynek we wtorek o godzinie 19.00 do okazania solidarności i wsparcia dla osób zatrzymanych po piątkowych protestach. Przemoc władzy, która w piątek została skierowana przeciw obywatelom musi się spotkać z naszą reakcją! Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni, i że nie można nas zastraszyć.

Nie pozwólmy by prawda o wydarzeniach została zapomniana. Nad przemocą nie da się przejść do porządku dziennego. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni i w naszym kraju jest miejsce dla wszystkich. Nikt nie może zostać sam w swojej walce o bardziej równościowy świat!

Zabierzcie ze sobą transparenty i dużo tęczy! Widzimy się we wtorek.

Na załączonym filmie widać powód zatrzymania Margot (przyp. Redakcji).

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 15.08.2020 20:39  Odpowiedz na komentarz

  LGBT w pisdu za Odre. Tam sobie demonstrujcie. Upodobania można w domu, a jak chcecie publicznie, to nie w Polsce.

 • 11.08.2020 17:11  Odpowiedz na komentarz

  Wstyd robic zloty poparcia za takiego czlowieka. Brak wychowania z domu. Trzeba sie zachowywac godnie. Kazdy odpowiada za swoje czyny i postepowanie. Geje itp niech sobie zyja jak chca,ale niech nam nie wciskaja ciemnoty i nas obrazaja.

 • 11.08.2020 13:49  Odpowiedz na komentarz

  Robię grilla w D .. mam to żeby przestępcę wspierać

 • 11.08.2020 13:21  Odpowiedz na komentarz

  A ilu jeszcze jest w areszcie ? Przecież już wszystkich wypuścili !! komu potrzebne to zgromadzenie? a jest ono zgłoszone do Urzędu Miejskiego i na Policje ?Kto jest organizatorem tego zgromadzenia z imienia i nazwiska ?

 • Ten cały Margot z powodu swojego agresywnego zachowania i niszczenia mienia. To, że Policja była brutalna jest bzdurą. Margot zaś to facet, dorosły człowiek, który odpowiada za swoje czyny. To, że uważa się kobietą nie ma znaczenia i raczej wskazuje na potrzebę specjalistycznej pomocy. Na Rynku bzdury będą opowiadać.

 • to jest nielegalne zgoramdzenie gdzy nie jest zgloszone

 • wy smiecie kłamać, że go wobec was byla użyta przemoc? Jesteście zwykłymi kłamcami. Nagrania same mówią za siebie jic nie ukryjecie. Mówicie o mowie nienawisci a sami ja stosujecie do pozadnych obywateli tego wolnego i czystego państwa bez żadnych ideologi. Tak to jest wolsnoc słowa a Pan redaktor nie ma prawa go cenzurować.

PODOBNE TEMATY
Modne rajstopy dla Niej Podstawowym elementem każdego stroju biznesowego, wymaganym przez biurowy dress code są rajstopy damskie... Piątek, 5 marca 2021
Wielkopolska skutecznie rozwijana dzięki PROW 2014 - 2020 Blisko 270 milionów złotych wypłacono już beneficjentom Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata... Czwartek, 22 października 2020
Zabytkowa kaplica rodziny Lange w Rybnie Wielkim zostanie odrestaurowana przy unijnym wsparciu Marszałek Marek Woźniak odwiedził w środę gminę Kiszkowo w powiecie gnieźnieńskim. Celem wizyty Marszałka... Środa, 21 października 2020
Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga Wibratory dla dwojga to zabawki erotyczne dla par, które umożliwiają stymulację dwóch osób jednocześnie.... Piątek, 11 września 2020