moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co tak naprawdę oznacza hotel dla dorosłych

Środa, 29 lipca 2020
  • Co tak naprawdę oznacza hotel dla dorosłych

Dzieci to największy skarb naszego społeczeństwa. To wspaniałe istoty, które zostaną po nas na tym świecie. Czasem jednak najzwyczajniej w świecie każdy ma dość swoich dzieci. To całkiem normalna sprawa i każdy ma prawo do tego, aby odpocząć od swoich pociech. Na taki wypad jak najbardziej można wybrać hotel dla osób dorosłych. Co tak na prawdę oznacza hotel dla dorosłych w dzisiejszych czasach?

Limit wieku
Czasem pojęcie "hotel dla dorosłych" może przywodzić nam na myśl pornograficzne rozrywki, które nie są dozwolone dla dzieci. Od razu trzeba powiedzieć sobie, że jest to błędne przekonanie, ponieważ nie chodzi tutaj o erotyczne zabawy, tylko o wiek osób mających wstęp do tego hotelu. Do takich placówek hotelowych wstęp mają na ogół osoby powyżej szesnastego roku życia.

Niektóre hotele podwyższają ten wiek do 21 roku życia, aby mieć świadomość, że nikt na pewno nie będzie chciał tam przyjechać z dzieckiem - nawet takim niepełnoletnim. Bowiem należy także wytłumaczyć, że hotele dla dorosłych wpuszczają do siebie rodziny. Tak, jak najbardziej, ale wszyscy członkowie rodzin muszą mieć powyżej określonego wieku. Rezerwując nocleg w takiej placówce należy być świadomym tego, że będzie trzeba podać wiek i rok urodzenia poszczególnych osób.

Niech nikt nie myśli, że są to osoby nieprzyjazne dzieciom, mające na celu szykanowanie rodziny z małymi dziećmi. Ale niech każdy sam przed sobą się przyzna, że ma ochotę na odpoczynek od pisków, wrzasków, wiecznych kłótni rodzeństwa, które tak naprawdę do niczego nie prowadzą. Każdej osobie dorosłej należy się relaks - nawet rodzicom, którzy na pewno bardzo mocno kochają swoje pociechy.

Tylko dla siebie
Tak, niektórzy rodzice powiedzą, że strefa "children free" nie jest dla nich, ponieważ oni sami mają własne dzieci. Ale weźmy pod uwagę, że w natłoku codziennych obowiązków dorośli nie zawsze mają czas na to, aby poświęcić sobie odpowiednio dużo uwagi. W szczególności, jeżeli ma się małe dzieci, którym należy poświęcić odpowiednio dużo uwagi. Może warto więc skorzystać z usług takiego hotelu, gdzie zamiast strefy dziecięcych rozrywek znajduje się SPA, gdzie można zafundować sobie serię zabiegów kosmetyczno - relaksujących?

Gdzie zamiast pokazu animowanych bajek organizowane jest wieczorne show z tańcami dla osób dorosłych i z alkoholem? Może warto pojechać do hotelu dla dorosłych, gdzie nikt nie biega, nikt nie krzyczy, nikt nie woła co 5 sekund "Mamo!", "Tato!"? W takim hotelu dorośli mają prawdziwą okazję na to, aby skupić się na sobie i na swojej miłości - nawet, jeżeli ma to oznaczać przesiadywanie w pokoju lub na tarasie przy hotelowym basenie w blasku promieni słonecznych.

Takie hotele dla dorosłych są bardzo potrzebne. Na świecie można znaleźć już kilkaset takich placówek, gdzie dzieciom jest wstęp wzbroniony. Zamiast jednak szykanować takie placówki, postarajmy się zrozumieć ich sens przekazu. W naszym kraju także powstaje coraz więcej takich placówek, gdzie można spędzić miłe i bardzo przyjemne chwile na wakacjach.

Jeżeli chcesz odpocząć spokojnie bez żadnych zakłóceń zapoznaj się z ofertą na stronie https://quadrille.pl/quadrille/

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Andrzej Poniedzielski wystąpi w Gnieźnie! Już 29 marca o godz. 19.00 w Hotelu Ibis Styles przy ul. Chrobrego 20 w Gnieźnie wystąpi Andrzej Poniedzielski.... Środa, 2 marca 2022
Apartamenty Wave w Międzyzdrojach z widokiem na morze - Twoje miejsce na ziemi Wave Międzyzdroje Resort & SPA to inwestycja, która powstała z potrzeby piękna i komfortu. Niezwykłe,... Czwartek, 3 lutego 2022
Gnieźnieńscy restauratorzy walczą o przetrwanie! Wymyślili challengedla mieszkańców naszego regionu! Właściciele gnieźnieńskich restauracji coraz silniej odczuwają skutki pandemii i związane z tym obostrzenia.... Piątek, 27 listopada 2020
Kreatywne ferie w ZSPU Gniezno W Zespole Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie, z inicjatywy nauczycieli... Środa, 29 stycznia 2020