moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Idzie szkoła. Zaprojektuj własny plecak z nadrukiem dla dziecka

Wtorek, 21 lipca 2020
  • Idzie szkoła. Zaprojektuj własny plecak z nadrukiem dla dziecka

Wśród uczniów szkół podstawowych panuje trend na spersonalizowane przybory szkolne oraz odzież. Nic dziwnego, gdyż dzieci w tym wieku chcą się wyróżnić wśród rówieśników i podkreślić swoją indywidualność. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją latorośl niebanalnym dodatkiem do szkoły, zdecyduj się na plecak z nadrukiem na zamówienie. Zobacz, w jaki sposób stworzyć taki gadżet!

Plecaki z własnym nadrukiem - praktyczny gadżet
Plecak kojarzy się głównie z latami szkolnymi, jednak wykorzystuje się go także w trakcie podróży czy wycieczek. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby torba była również używana poza szkołą, zwróć uwagę na jej projekt. W tym przypadku nie będzie dobrym rozwiązaniem worek z nadrukiem i oznaczeniem klasy lub szkoły. Dużo lepiej sprawdzi się uniwersalny wzór - zwłaszcza że dobrej jakości plecak może służyć jeszcze wiele lat po zakończeniu szkoły.

Gdzie kupić plecak z własnym nadrukiem na zamówienie?

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które zajmują się produkcją i personalizacją gadżetów reklamowych. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby wybrany producent był godny zaufania. Wśród polecanych serwisów można wymienić np. MegaKoszulki, w którym jest możliwość zamówienia worka na plecy z własnym nadrukiem. Na stronie tej firmy znajdziesz prosty w obsłudze kreator, w którym zaprojektujesz własny plecak bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. Jak go stworzyć?

Worek na plecy z własnym nadrukiem - wybierz produkt
 

Pierwszym etapem na drodze do zaprojektowania własnego plecaka jest wybór produktu, który chcesz spersonalizować. Najbardziej uniwersalnym wariantem jest biały worek na plecy z własnym nadrukiem. Ma on dużą powierzchnię do wykorzystania, dlatego możesz na niego nanieść nawet skomplikowany wzór. W tym przypadku sprawdzi się także zdjęcie w dobrej rozdzielczości, które możesz zoptymalizować tak, aby zajmowało cały worek z nadrukiem. W ten sposób stworzysz np. niebanalny projekt 3D.

Plecaki z nadrukiem na zamówienie
 

Alternatywą dla worka jest standardowy plecak. Na nim również możesz umieścić i zaprojektować dowolną grafikę, która przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Do wyboru masz plecak biały, czarny lub moro. W projekcie możesz wykorzystać gotowy projekt i go zmodyfikować lub stworzyć grafikę od podstaw. Zobacz, w jaki sposób to zrobić.

Zaprojektuj własny plecak w kreatorze

Na stronie znajduje się specjalny kreator, który pomoże Ci w stworzeniu własnego projektu. Wystarczy, że wgrasz do niego np. zdjęcie i dopasujesz je do powierzchni druku. Innym sposobem jest skorzystanie z zasobów strony, w której znajdziesz darmowe grafiki i fotografie do personalizacji. Aby plecak z nadrukiem miał osobisty charakter, podpisz wzór imieniem swojego dziecka. Do wyboru masz kilka wariantów czcionek, zaczynając od tych standardowych, a na ozdobnych kończąc.

O czym pamiętać, projektując plecak z nadrukiem na zamówienie?

Najważniejsze jest to, aby projekt był czytelny. Nie sprawdzą się złej jakości zdjęcia czy niewielkie napisy. Lepiej postawić na proste logo i dodać do niego krótką treść, zamiast kombinować z wieloma elementami. Warto także zaangażować w to zadanie dziecko, aby samo przedstawiło swoje propozycje tego, co powinno znaleźć się na nadruku plecaka. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz rozwinięcia kreatywności u pociechy.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Ponad 300 tysięcy na nowoczesny sprzęt do prowadzenia zajęć Miasto Gniezno otrzymało 305 700,00 złotych na zakupy inwestycyjne niezbędne do realizacji zajęć edukacyjno-profilaktycznych... Czwartek, 2 grudnia 2021
Stypendia dla studentów 4 listopada 2021 roku w auli Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego prezydent Gniezna Tomasz... Piątek, 5 listopada 2021
Poznański Festiwal Nauki i Sztuki - gnieźnieńska odsłona w IKE Serdecznie zapraszamy na gnieźnieńską odsłonę Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, która odbędzie... Sobota, 30 października 2021
Uczniowie ZST nagrodzeni 21 października odbyło się spotkanie uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Gnieźnie z panem Robertem... Piątek, 22 października 2021