moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rafał Trzaskowski z wizytą w Gnieźnie

Wtorek, 7 lipca 2020
 • Rafał Trzaskowski z wizytą w Gnieźnie

Dzisiaj Gniezno odwiedził Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP. Na Rynku zebrały się tłumy mieszkańców. Mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia.tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła, Biuro Poselskie Pauliny Hennig-Kloski

Napisz komentarz

Komentarze(35)

 • mokry i Łukasz . Wy zdajecie sobie sprawę, że NARUSZYLIŚCIE CISZĘ WYBORCZĄ i powinienem zgodnie z prawem zawiadomić o tym POLICJĘ ? aLE DZISIAJ wAM ODPUSZĘ, BO NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM MŚCIWYM . Głosujcie SOBIE NA KOGO WAM ROZUM PODPOWIE. Ale proszę przed tym nim wrzucicie kartę do urny jeszcze przeZ chwilę pomyślcie . "CO JEST DLA POLSKI MNIEJSZYM ZŁEM" NA OBECNĄ CHWILĘ ! OK ?

  12.07.2020 18:31

  Zamiast odpuścić to ty możesz SOBIE OPUŚCIĆ SPODNIE i dobrze stękać,bo coś mocno uciska ci na mózg.

 • Panie prezydencie Budasz.
  My wiemy, gdzie zaczęła się państwowość polska ale może dość historii i proszę zacząć działać dla miasta które pana wybrało na jego prezydenta.
  wiele pan zrobił, w porównaniu z pana poprzednikiem, ale niewiele z obiecanek wyborczych.Więc do roboty a nie do popierania przedstawiciela po pana trzaskowskiego.

 • Prezydent Gniezna pan Budasz powiedział o Gnieźnie do kandydata Trzaskowskiego:"tu rozpoczęła się nasza państwowość i tutaj chcemy swobód obywatelskich, demokracji i naszej lokalnej samorządności", a ja Grzegorz z żoną moją Alicją mówimy: "Tu rozpoczęła się nasza państwowość i dlatego potrzebujemy prawdziwego przedstawiciela Państwa polskiego, a nie kogoś takiego jak kandydat Trzaskowski. Początki Państwa właśnie w Gnieźnie zobowiązują gnieźnian do kontynuacji państwowości a nie do oddania jej komuś bez pamięci i tożsamości. Czym innym niż rozwijająca się od wieków tradycja polskiej d

 • 09.07.2020 14:00  Odpowiedz na komentarz

  Już wiem, dlaczego ta ostatnia internetowa sesja Rady Powiatu nie doszła do skutku. Bo miano na niej dyskutować na temat ponownego zatrudnienia w szpitalu w Gnieźnie przez p.o. Dyrektora Szpitala pana doktora Mateusza Hena swojego kolegi pana ....... Jacka FRĄCKOWIAKA. Czyli mówiąc krótko. Partia PO robi sobie w szpitalu powiatowym powtórkę z rozrywki. Zespół kierowniczy, który został dopiero zwolniony z kierowania szpitalem bo .. , nagle ponownie pojawia się na gnieźnieńskiej arenie i znowu obejmuje kierownicze stanowiska.

 • Ty piszesz o stanie umysłu jak sam go nie masz przecież Trzaskowski to jest marionetka tuska i Komorowskiego przyjechał do NAS WYDZIERA TEGO PYSKA W TEN MIKROFON JAKIŚ PAJAC CIĄGLE KRZYCZY RAFAL TO JEST NORMALNE DLA MNIE NIE. CIĄGLE TYLKO GADA MAMY DOŚĆ ALBO JAKIES INNE BZDETY CI CO ODDAJĄ GLOS NA NIEGO AKCEPTUJĄ POWRÓT TUSKA CZYLI NAJGORSZY SCENARIUSZ DLA POLSKI.

  11.07.2020 19:08

  NajgorsZy scenariusz dla Polski to Duda i prawica. Gdzie prawica, populiści i kk tam zacofanie, obluda, fałsz i afery.

 • 08.07.2020 17:30  Odpowiedz na komentarz

  Pis to jednak stan umysłu albo jego brak... Obrażanie, chamstwo, kłamstwo i obłuda. Widać w gnieźnie też jest zacne grono nieudaczników co to im pisiory "DAJOM" - bo tamci kradli i nie dawali, a ci kradną ale "DAJOM". Takich potrzebuje duda. Szacun

  08.07.2020 22:12

  Jak prawdę robili to ciebie za drzwi wyćpili

 • 08.07.2020 17:05  Odpowiedz na komentarz

  Oooo... Marionetka Tuska i Merkel przyjechała,naobiecywala i w d...to ma.zrobi z naszej flagi tęczowa! Jestem katolikiem i takiego kłamcy i sprzedawczyka nie chcę widzieć jako prezydenta!

  09.07.2020 13:36

  jestes polakiem rasista i obludnikiem a euro od merkel tobie nie smierdzi

 • 08.07.2020 16:54  Odpowiedz na komentarz

  Podniecają się tym trzaskowskim a to geba PO obietnice dla lewicy pójdą w śmietnik i będziecie mieli Polskę jak za tuska

 • 08.07.2020 16:20  Odpowiedz na komentarz

  Do wszystkich KOMENTUJĄCYCH! A konkretnie o co wam CHODZI? Bo to co piszecie to jest tylko jeden,, BEŁKOT,,. Ja GŁOSUJĘ bo mam takie PRAWO i z niego korzystam. A na Kogo? TO MOJA SPRAWA. A WAM NIC DO TEGO i kropka...

 • 08.07.2020 15:10  Odpowiedz na komentarz

  a Anżej dzie ??

 • Obyś przegrał bo PO będzie dalej szerzyło swą politykę nienawiści. Przecież im chodzi tylko o to żeby zablokować PiS, po malutku do władzy. Fale hejtu z internetu są obrzydliwe a tv po pokazuje tylko to co chce. To przez po my zwykli obywatele jesteśmy skłóceni na punkcie politycznym. A młodzi w większości nie pamiętają świetnych czasów po, w sumie co tu pamiętać nakradli a nic nowego nie zrobili dla Polski.

 • 08.07.2020 13:19  Odpowiedz na komentarz

  Piszcie co chcecie . Jedno wiem na pewno. Ten tłum ludzi w połowie składał się z samych gapiów, którzy zagłosują i tak na Andrzeja DUDĘ. A przyszli na Rynek, bo tego lata to chyba pierwsza i ostatnia taka masowa impreza na tym naszym bruku. A jak zagłosują tym razem nasi gnieźnianie, dowiemy się już niedługo. Już za PIĘĆ DNI !! Czy tym razem gnieźnianie się przebudzą ?

 • Niemeccy właściciele browaru " ŻYWIEC" ( KONCERN Heineken), bardzo dziękują panu Trzaskowskiemu za wspaniałą reklamę ich browaru. Prawdopodobnie to nie był przypadek, że parasole z reklamĄ "ŻYWCA" SA PRAWIE NA WSZYSTKICH ZDJĘCIACH A NAWET W TELEWIZJI.

 • 08.07.2020 12:12  Odpowiedz na komentarz

  na dziekance jest odpowiedni oddział dla pana.

 • 08.07.2020 11:29  Odpowiedz na komentarz

  Liberalizm to grzech. Głosowanie na liberałów to grzech, wspieranie liberałów to też grzech, bo uczestniczymy właśnie sami w grzechu liberalizmu. Bóg jest miłosierny, więc liberałów wysyła do piekła. Kto jednak ich wspiera ten sam się naraża na piekło. Bóg jest miłosierny i chce chronić ludzi przed grzechem liberałów.

 • 08.07.2020 10:07  Odpowiedz na komentarz

  Zdjęcia robił chyba 3-latek, niewyraźnie, co to ma być, wstyd

  08.07.2020 13:44

  widziałem twoje zdjęcia / jak 1-latek ! ! !

 • 08.07.2020 08:59  Odpowiedz na komentarz

  Ten człowiek Nawet Nie Otrzyma 20% Głosów Na KOGO Chcecie Głosować na Obiecanki a Prawda BĘDZIE Inną rok i Nie BĘDZIE Polski nie BEDZUE Co Sprzedawac to Tyle

 • Tylko r trzaskowski, a nie jakiś pajac, może ubiegać się o najwyższy urząd państwa, jakim niewątpliwie jest bycie prezydentem polski.

 • 08.07.2020 07:31  Odpowiedz na komentarz

  Wszyscy na jednego !! Tak było w pierwszej turze wyborów i tak jest dalej, ale już z jednym guru a nie z dziesięcioma guru dla niepoznaki. Wszyscy na jednego To ich hasło przewodnie. Z tym hasłem idą, by zniszczyć uczciwość i podstawę naszego prawego bytu - "PRZYKAZANIA BOSKIE". Wstyd mi za tych gnieźnian. Na szczęście jest w naszym mieście jeszcze kilku sprawiedliwych, Może dzięki nim BÓG zlituje się nad tym naszym miastem.

 • 08.07.2020 07:23  Odpowiedz na komentarz

  Że Młodzież tam przyszła to rozumiem, bo będzie miała po tym wiecu niebieskie koszulki za darmo !! Ale emerytów to zupełnie nie rozumiem po co poszli na ten wiec ? może by złapać wirusa ? może im się udało. zobaczymy za dwa tygodnie !

 • 08.07.2020 06:33  Odpowiedz na komentarz

  Kto normalny na tego ćwoka będzie Głosował? Chyba tylko szklarze bo rafalala bardzo dobrze szkli drzwi

  11.07.2020 19:06

  Na Trzaskowskiego będą głosować osoby, które myślą samodzielnie. Chcą wolnego narodu w wolnym kraju bez darmozjadów. Każdy myślący obywatel wie, że Andrzej to przystawka Jarka. Bez jego zgody nic nie robi. Prezydent musi być samodzielny i chronić obywateli przed agresją, a nie ja sam wzbudAc jak obecny p.o. prezydenta.

  08.07.2020 13:38

  Święta Prawda

 • 08.07.2020 06:11  Odpowiedz na komentarz

  Czytelniku było kilka tysięcy osób tak gwoli ścisłości.

  08.07.2020 14:56

  Parę to znaczy Ile? Liczyłeś? Za wiele ludzi to nie widziałam.

 • 08.07.2020 02:25  Odpowiedz na komentarz

  Potwierdzają się moje wcześniejsze opinie>GNIEZNO TO LEWACKIE BAGNO OPANOWANE 30-LAT TEMU PRZEZ AGENTURĘ PZPR.To miasto zostało opanowane przez post-komunę w/g podstawowej ideologii Stalina > KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ!!! A gdzie jest młodzież Gniezna z Rodzin Polskich ??? SIEDZĄ JAK POLSKIE KUNDELKI ZE SKULONYMI OGONKAMI!!! A gdzie są pseudo-patrioci z PiS jak Ostrowski,Gaweł,p.Maria z Klubu Ssakiewicza (że Dolata to szmata było wiadomo od zawsze) Zostało tylko splunąć na to lewackie bagno jakim jest Gnz oraz na tych Pseudo-Polaków którzy ze skulonymi ogonami bali się działać pro-Polsko !!!

 • 07.07.2020 23:56  Odpowiedz na komentarz

  Trzaskowski otacza się banerami ,,czyste powietrze" a ścieki w rządzonym przez niego mieście wypuszcza się do rzeki. Ciekawe! Jak tak ma zarządzać krajem to GRATULUJĘ jego wyborcom. A ptezydent budasz niech się wstydzi że pozwala stawiać w obrębie miasta obrażające banery.

 • 07.07.2020 23:07  Odpowiedz na komentarz

  Rafał was wyprostuje zobaczycie najlepszy przykład już widać w starostwie sprzedają działki ,zęby kupic samochód za 160 tyś. Libeałowie nie patrzą na rencistów ,rolników czy robotników dla nich liczy się tylko eita ,przediębiorcy i kolesie

 • 07.07.2020 22:13  Odpowiedz na komentarz

  Niech mi tylko będą kazali po wyborach maski zakładać debile jedne

 • 07.07.2020 21:39  Odpowiedz na komentarz

  Nie tłumy a kilkaset osób. A policja bardziej ogarnieta i maseczki nosi a politycy i ich "tlum" bez maseczkę. Brawo wy

PODOBNE TEMATY
Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
PiS nie zgadza się ze słowami starosty. Jak zdaniem radnych opozycji wygląda budżet powiatu? Marcin Makohoński wypowiedział się na temat stanu finansów powiatu gnieźnieńskiego. Zdaniem radnego... Czwartek, 8 kwietnia 2021
4 mln zł dla SP nr 3! Niezrozumiała "miłość" prezydenta Budasza i posła Dolaty? Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie otrzymała 4 mln zł na budowę hali sportowej. Środki pochodzą z budżetu... Niedziela, 4 kwietnia 2021
List Zbigniewa Dolaty do Redakcji portalu moje-gniezno.pl W piątek 12 marca 2021 r. ukazał się artykuł pt. "Irracjonalne zachowanie posła Dolaty! Nagrywał spotkanie... Środa, 17 marca 2021