moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zniszczył banery wyborcze Andrzeja Dudy w Niechanowie! Został uwieczniony na fotografii

Niedziela, 21 czerwca 2020
  • Zniszczył banery wyborcze Andrzeja Dudy w Niechanowie! Został uwieczniony na fotografii

Skąpo odziany mężczyzna nie wykazał dyskrecją podczas niszczenia plakatów wyborczych w Niechanowie. Wandal został uwieczniony na fotografii. Jego wizerunek został już przekazany gnieźnieńskiej Policji. Za niszczenie materiałów wyborczych przewidziany jest mandat karny, kara grzywny lub nawet aresztu.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(39)

  • 27.06.2020 19:54  Odpowiedz na komentarz

    KAŻDY ma Prawo Glosowac NA KOGO CHCE ,Ale NISzczyc plakaty wyborcze to swiadczy o nienawisci i braku kultury .Wychowalismy pokolenie ktoremu wszystko wolno . Nie przezyli oni wojny ani przesladowan sb . Nie doceniaja prawdziwej wolnosci . To brak wychowania i wartosci wyniesionych z domu. Miejmy nadzieje ,ze nie wszyscy sa tacy

  • 25.06.2020 11:44  Odpowiedz na komentarz

    Te pieniądze nie są pisowskie, tylko całego społeczeństwa, ponieważ pochodzą z budżetu. pis nie rozdaje swoich pieniędzy, proszę nie mylić pojęć

    25.06.2020 21:49

    No pewno lepiej niech pełowcy i lewaki je wezmą i się bogacą a zwykli ludzie do roboty i nic nie mowić jak parobki .Skończyły się czasy kiedy zwykli ludzie charowali na elity i kiedy majątek narodowy był prywatyzowany i to was najbardziej boli i bardzo bardzo dobrze.

  • 24.06.2020 22:10  Odpowiedz na komentarz

    Niechanowo jest zdominowane przez pełowców i lewaków czego widać efekty na tym zdjęciu.

    25.06.2020 11:55

    nie trzeba być peowcem ani lewakiem, żeby nie godzić się na łamanie konstytucji i ograniczanie wolności słowa, patrz lp tójki itp.

  • 24.06.2020 14:07  Odpowiedz na komentarz

    Mandat za parkowanie

  • 23.06.2020 20:43  Odpowiedz na komentarz

    Taki cwaniak a po poncet pewnie łapę wyciąga na bombelki...

  • 23.06.2020 10:42  Odpowiedz na komentarz

    Powiedzcie mi jedno przeciwnicy Dudy skoro ich nie popieracie to po co wyciągacie łapy po pisowskie pieniądze bierzecie 500+ ,300+ i 13 emerytury,gdybyście mieli honor to byście nie brali tych świadczeń.

    23.06.2020 13:59

    a po co prezydent wyciaga lapy po pieniadze z wyimaginowanej europy?

  • 23.06.2020 10:32  Odpowiedz na komentarz

    A czegoż sie spodziewać po wyborcach po skoro ich guru nie wie czy jest posłem czy nie czy głosuje i jak czy nie???? Pełowiec to stan umysłu co udowadnia te pan niszcząc baner Dudy.

  • 23.06.2020 09:27  Odpowiedz na komentarz

    Dorosły człowiek, a niszczy plakaty wyborcze. Nic dziwnego, że w tym kraju jest tak a nie inaczej. Dorosły człowiek powinien się zachowywać poważnie, a nie jak jakiś rozwydrzony dzieciak, któremu brakuje dyscypliny.

  • 23.06.2020 09:16  Odpowiedz na komentarz

    Wsadzić na dołek i gumą policyjną go poczęstować to zmadrzeje,zresztą czego można się spodziewać po pełowcach i lewaKACH NAPEWNO NICZEGO MADREGO...

  • 22.06.2020 23:36  Odpowiedz na komentarz

    Facet stoi przY plakacie. co wy z tego zdjęcia widzicie?

  • 22.06.2020 22:45  Odpowiedz na komentarz

    w niechanowie można sie wszystkiego spodziewać najpierw popieraja cwaniaka podatkowego a teraz wandalizm. sprawiedliwość i uczciwość to dla niektórych nic nie znaczące pojecia

  • 22.06.2020 22:29  Odpowiedz na komentarz

    Wielka ekologia a walą wszędzie te śmiecie i zaś latają po mieście plakaty jeszcze żeby mieli kogo wywiesić a nie dude

    23.06.2020 09:24

    To niby kogo mają wywiesić? Rafałka, który służy elitom chcącym nas wyzyskiwać? Elektorat Platformy jednak jest płytki.

  • Od 30 lat z kadencji na kadencję jest coraz gorzej. Jak się wybiera partyjniakow to nic się nie zmieni

  • 22.06.2020 14:21  Odpowiedz na komentarz

    TO BOHATER A NIE WANDAL !!!

    23.06.2020 10:39

    Rzeczywiście jesteś kołkiem tak jak się podpisałeś

  • 22.06.2020 13:12  Odpowiedz na komentarz

    Jak zniszczył? Poprawił stylistycznie...

  • 22.06.2020 12:50  Odpowiedz na komentarz

    Tylko Szymon Hołownia

  • 22.06.2020 11:51  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie czy wy sami siebie.nie słyszycie jak czytam te Komentarze to stwierdzam że społeczeństwo nam debilnieje

  • Dobrze zrobił !!

    22.06.2020 17:11

    Co tutaj niby dobrze Zrobił? Promowanie WANDALIZMu? AGResji i NIENAWIŚCI?

  • 22.06.2020 05:12  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze zrobił że zniszczył po co nam marionetka potrzebna

    22.06.2020 17:10

    Jeżeli wandalizm to coś dobrego, to rozumiem już czym kierują się wyborcy opozycji. Brak szacunku, i wyłącznie kierowanie się agresją.

    22.06.2020 12:13

    To może Trzaskowski powinien wygrać? Liberał, który zaprzecza jak głosował i puści nas z torbami, doprowadzi do obniżenia pensji, sprywatyzuje służbę zdrowia tak, że biedni będą umierać na uleczalne choroby, wprowadzi LGBT do szkół i obowiązkową eutanazję dla emerytów. Tego chcesz? Zastanów się myślenie nie boli.

  • 22.06.2020 04:50  Odpowiedz na komentarz

    Strasznie DUŻO Pisuarow Tutaj....

  • 22.06.2020 01:57  Odpowiedz na komentarz

    I co z Tego!!!. Wkrótce to będzie mandat za krytykowanie Kandydatów wybranych przez organ państwa mówiąc prościej bądź cicho i nie pokazuj lub nie demonstruj swojego SPRZECIWU podążaj za tłumem tak jak Pan mówi. Media są smyczą Pana a ludzie psem.

  • Niech teraz to naprawia a nie bezkarność!!!!

  • 21.06.2020 21:38  Odpowiedz na komentarz

    Pewnie zwolennik Platformy i Trzaskowskiego, bo niszczy materiały jednego kandydata. Kara powinna być surowa. Skoro na zdjęciu są numery rejestracyjne to bez problemu można go złapać i przykładnie ukarać.

    22.06.2020 17:14

    Oczywiście. Takie zachowanie nie powinno być umarzane. Za błędy się płaci. Jeżeli nie odpowiada mu aktualny prezydent to niech głosuje na kogo chce, ale niech nauczy się szacunku

  • 21.06.2020 21:22  Odpowiedz na komentarz

    Wandali społecznych należy karać . Piętnować.
    Mnie się też wiele rzeczy nie podoba, nie znoszę niektórycb polityków, bo kłamią w żywe oczy a mimo wszystko nie usuwam materiałów wyborczych. Nie niszczę czegoś, co do mnie nie należy.Szkoda, że ukryta twarz, bo powinniśmy widzieć z kim mamy do czynienia

    22.06.2020 22:37

    to ja też poprosze snikersa bo zgadzam się z Ireną. idź głosuj na kogo chcesz , wandal pozostanie wandalem a nie bohaterem

    22.06.2020 15:31

    BARDZO MĄDRY komentarz, bardzo mądrej pani. to się nazywa kultura i szacunek dla drugiego człowieka OBOJĘTNIE kim jest. nie dowód osobisty ŚWIADCZY o DOJRZAŁOŚCI ale własnie to co mamy w sercu i głowie. uczmy SIĘ od takich ludzi !!!

    22.06.2020 14:25

    Irka zjedz snikersa

  • 21.06.2020 20:58  Odpowiedz na komentarz

    to jest właśnie zachowanie naszej kochanej lewicy. Tylko ubliżają, niszczą, straszą i dumnie krzyczą konstytucja ale to właśnie oni demolują ten kraj. BOSAK NA PREZYDENTA

  • 21.06.2020 18:40  Odpowiedz na komentarz

    Akurat dobrze zrobił i to się chwali precz z cienkopisem.

    22.06.2020 12:15

    Popieranie i pochwalanie łamania prawa jest karalne. Nie zdziw się, gdy pewnego dnia rano służby do ciebie zapukają i zostaniesz skuty w kajdanki. Myślisz niepoprawnie pochwalając takie zachowanie, zacznij myśleć prawidłowo i nie popieraj wandalizmu.

PODOBNE TEMATY
Chłopiec z raną kłutą zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu Dzisiaj ok. godz. 12.45 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ul. Wrzesińską w Gnieźnie. Ze zgłoszenia... Piątek, 15 października 2021
Seria włamań do domów i mieszkań w Gnieźnie W związku z występującymi przypadkami włamań do domów jednorodzinnych i mieszkań na terenie Gniezna,... Czwartek, 14 października 2021
Kolejny niewybuch w Lesie Miejskim Gnieźnieńscy policjanci po raz kolejny zostali powiadomieni o znalezieniu niebezpiecznej pamiątki z... Środa, 13 października 2021
Uszkodzony gazociąg średniego ciśnienia 13 października tuż przed godziną 11.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży... Środa, 13 października 2021