moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"LGBT to ludzie. Gniezno" - akcja w centrum Pierwszej Stolicy

Czwartek, 18 czerwca 2020

"Nie bądźmy obojętni. Weźmy tęczowe flagi, koszulki, szaliki. Spotkajmy się w cichym i wymownym proteście w geście solidarności z ludźmi LGBT+" - tak brzmi opis wydarzenia, które pojawiło się na facebook'u pod nazwą "LGBT to ludzie. Gniezno". Akcja ma się odbyć w piątek o godz. 19.00 na gnieźnieńskim Rynku.



tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 22.06.2020 11:41  Odpowiedz na komentarz

    Mamy tylu różnych inwalidów w gnieźnie . Jedni nie maja nogi inni ręki jeszcze inni słuchu i jakoś żyją nie obnosząc się z tym na rynku. a ci LGBT ciągle zniesmaczają ludzi robiąc parady nagości i dziwolągów. Czy tego na prawdę nie można leczyć ?

  • 22.06.2020 10:10  Odpowiedz na komentarz

    LGBT ,TO Ludzie o chorych mózgach. Niech się udadzą do specjalisty a nie na rynek. To nie jest normalnie. I jeszcze tak się obnosić i obrażać normalnych ludzi. Wstyd!!!

  • 21.06.2020 21:43  Odpowiedz na komentarz

    Obnoszenie się ze swoją orientacją jest nie na mijscu. Kogo to obchodzi, z kim w domu sypiasz i jakie masz seksualne preferencje? Nikt inny tego nie robi poza LGBT.
    Już sama myśl o tym napawa mnie odrazą i jeszcze miałabym to oglądać, żeby zwymiotować?
    Przepraszam, ale takie obrazki wywołują u mnie torsje.
    Błądzicie, bo nie macie Boga w sercu, bo nie ma w was Bojaźni Bożej.

  • 21.06.2020 21:37  Odpowiedz na komentarz

    LGBT, to ludzie propagujący swój styl życia a więc można to ująć w kategoriach ideologii. Chcą nas wszystkich pociągnąć do swojego pojmowania świata. Walczą o coś, co tak naprawdę mają wszyscy, lecz nie mogą żądać czegoś, czego mieć nie mogą. Prokreacja, to nie wymysł człowieka, lecz Stwórcy. To Bóg powiedział" Idźcie i rozmnażajcie się"

  • 21.06.2020 19:04  Odpowiedz na komentarz

    Znów będzie cyrk w Gnieźnie piątek można zaplanować wieczorne wyjście

  • 19.06.2020 20:13  Odpowiedz na komentarz

    To dlaczego nie zachowują się jak ludzie.

  • I nieśmy transparenty z napisami' POMNIKI DLA LGBT", darmowe leki i dodatki do pensji .

  • TAK TO SĄ LUDZIE WIĘC DLACZEGO NIE ZACHOWUJĄ JAK LUDZIE.PRZECIEŻ OSOBY LGBT MAJĄ TAKIE SAMA PRAWA JAK WSZYSCY INNI, ALE CHCĄ WIĘCEJ, JAKIEGOŚ NIE WIEDZIEĆ DLACZEGO NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA. TOLERANCJA TAK, AFIRMACJA NIE. SĄ RÓŻNE KLUBY ODMIENNOŚCI. NP. SWINGERSI, SPOTYKAJĄ SIĘ I NIE OCZEKUJĄ JAK LGBT JAKIEGOŚ NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA I SPECJALNYCH PRAW ,NIE WYCHODZĄ NA ULICE,NIKOGO NIE ATAKUJĄ, I NIE OBRAŻAJĄ. Z KLUBEM LGBT JEST INACZEJ. WYDZIERAJĄ SIĘ, ATAKUJĄ SZKOŁY, KOŚCIOŁY ,OBRAŻAJĄ KATOLIKÓW I ICH UCZUCIA RELIGIJNE,PONADTO NA ULICACH ZACHOWUJĄ SIĘ WULGARNIE I OBSCENICZNIE.

  • 19.06.2020 16:32  Odpowiedz na komentarz

    TAK TO SĄ LUDZIE WIĘC NIECH SIĘ ZACHOWUJĄ JAK LUDZIE.PRZECIEŻ OSOBY LGBT MAJĄ TAKIE SAMA PRAWA JAK WSZYSCY INNI, ALE CHCĄ WIĘCEJ, JAKIEGOŚ NIE WIEDZIEĆ DLACZEGO NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA. TOLERANCJA TAK, AFIRMACJA NIE. SĄ RÓŻNE KLUBY ODMIENNOŚCI. NP. SWINGERSI, SPOTYKAJĄ SIĘ I NIE OCZEKUJĄ JAK LGBT JAKIEGOŚ NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA I SPECJALNYCH PRAW ,NIE WYCHODZĄ NA ULICE,NIKOGO NIE ATAKUJĄ, I NIE OBRAŻAJĄ. Z KLUBEM LGBT JEST INACZEJ. WYDZIERAJĄ SIĘ, ATAKUJĄ SZKOŁY, KOŚCIOŁY , OBRAŻAJĄ KATOLIKÓW I ICH UCZUCIA RELIGIJNE,PONADTO NA ULICACH ZACHOWUJĄ SIĘ WULGARNIE I OBSCENICZNIE.

  • PRZECIEŻ OSOBY LGBT MAJĄ TAKIE SAMA PRAWA JAK WSZYSCY INNI, ALE CHCĄ WIĘCEJ, JAKIEGOŚ NIE WIEDZIEĆ DLACZEGO NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA. TOLERANCJA TAK, AFIRMACJA NIE.SĄ RÓŻNE KLUBY ODMIENNOŚCI. NP. SWINGERSI. SPOTYKAJĄ SIĘ I NIE OCZEKUJĄ JAK LGBT JAKIEGOŚ NADZWYCZAJNEGO TRAKTOWANIA I SPECJALNYCH PRAW ,NIE WYCHODZĄ NA ULICE,NIKOGO NIE ATAKUJĄ, I NIE OBRAŻAJĄ.Z KLUBEM LGBT JEST INACZEJ. WYDZIERAJĄ SIĘ NA ULICY. ATAKUJĄ SZKOŁY, KOŚCIOŁY , OBRAŻAJĄ KATOLIKÓW, PONADTO ZACHOWUJĄ SIĘ WULGARNIE I OBSCENICZNIE . NIE CHCĘ ICH NA ULICACH GNIEZNA.

  • 19.06.2020 12:06  Odpowiedz na komentarz

    hm..sami specjalisci tu sie wypowiadaja, gdzie wy wykladacie na jakim uniwersytecie to przyjde posluchac. a jak nie to tutaj swoich wypocin nie piszcie, bo nikogo to nie interesuje

  • 19.06.2020 08:58  Odpowiedz na komentarz

    Człowiek to homoseksualista, lesbijka, biseksualista. LGBT to zaś ideologia rozpowszechniana przez pewne środowiska, wśród których są też osoby homoseksualne. Człowiek może być homoseksualny, a nie jakiś LGBT+. Mamy do czynienia z dziwną ofensywą ideologiczną, która prowadzi do kultu orientacji seksualnej, a także do uznawania za normalne dziwactw typu trzecia płeć, która jak wiadomo nie istnieje.

  • Cytat z wikipefi dla "niemyślących ludzi" i twierdzących, ze ideologia to zywy organizm.
    Ideologia ? pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata[1].Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów ? religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych ? służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata itp. Wiec wlaczcie własne myślenie a nie kogoś poglądy

  • 19.06.2020 06:39  Odpowiedz na komentarz

    lgbt to ideologia laczaca wyznania gejów, lezbijek itp. Natomiast ludzie to zywy organizm , który oddycha, chodzi, rozmawia i MYSLI. Przestańcie wmawiać wszystkim, ze ideologia to zywy organizm. Tak samo jak zaczynacie wmawiać ludzi, ze czarnoskóry jest przesladowany ale jest na odwrót. Tworzycie chore pojeciabmanifestuj3cie nie wiadomo o co a sami ubliżacie, przykładów jest sporo. Zacznijcie myśleć a nie propagandę siać i jest zakaz manifestowania

  • 18.06.2020 21:58  Odpowiedz na komentarz

    Do początków lat 80 XX wieku sodomici byli traktowani w nauce psychologii i psychiatrii jak zboczeńcy i dewianci. Teraz z nowymi prądami i modą, ale i poprawnością polityczną włażą innym na głowy by legalizować nie naturalne zachowania. Ludzie obudźcie się nim wyginięcie jak dinozaury- bo normalnej prokreacji niestety nie będzie.

  • ZBOCZEŃCY PRECZ OD DZIECI I PUBLICZNYCH MIEJSC !!!

  • 18.06.2020 17:26  Odpowiedz na komentarz

    wychodźcie - przynajmniej będzie wiadomo ...

PODOBNE TEMATY
Modne rajstopy dla Niej Podstawowym elementem każdego stroju biznesowego, wymaganym przez biurowy dress code są rajstopy damskie... Piątek, 5 marca 2021
Wielkopolska skutecznie rozwijana dzięki PROW 2014 - 2020 Blisko 270 milionów złotych wypłacono już beneficjentom Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata... Czwartek, 22 października 2020
Zabytkowa kaplica rodziny Lange w Rybnie Wielkim zostanie odrestaurowana przy unijnym wsparciu Marszałek Marek Woźniak odwiedził w środę gminę Kiszkowo w powiecie gnieźnieńskim. Celem wizyty Marszałka... Środa, 21 października 2020
Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga Wibratory dla dwojga to zabawki erotyczne dla par, które umożliwiają stymulację dwóch osób jednocześnie.... Piątek, 11 września 2020