moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Remont ul. Rzeźnickiej trwa

Środa, 17 czerwca 2020
  • Remont ul. Rzeźnickiej trwa

Trwa remont ul. Rzeźnickiej w Gnieźnie. Zobaczcie jak będzie wyglądała nowa nawierzchnia, która pojawi się na deptaku. Widać już także zamontowane oświetlenie, które znajduje się w ziemi.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 04.10.2020 08:35  Odpowiedz na komentarz

    oK. bruk na ulicy już położony. Teraz czas na właścicieli kamienic. Idźcie do prezydenta Miasta pana Budasza po bez odsetkowy kredyt i odnówcie chociaż elewacje swoich domów. za chwilę, jak minie pandemia pieniądze z najmu lokali będą same spłacały wziętą z kasy miasta Gniezna pożyczkę. A dzięki waszej inicjatywie ulica Rzeźnicka zmieni się nie do poznania ! A Prezydentowi miasta proponuję rozpisanie konkursu wśród artystów plastyków na udekorowanie przestrzeni nad ulica Rzeźnicką. W innych europejskich miastach wymyślono np niebo usiane setką kolorowych parasoli. a u nas ?

  • jEST SOBOTA 4 PAŹDZIERNIKA. WŁAŚNIE WIDZIAŁEM JAK PRACOWNICY UKŁADALI OSTATNIĄ KOSTKĘ BRUKU ŁĄCZĄC SIĘ Z NAWIERZCHNIĄ ULICY wARSZAWSKIEJ. w KOŃCU CAŁA NOWA NAWIERZCHNIA ULICY rZEŹNICKIEJ ZOSTAŁA UKOŃCZONA. hURA. tERAZ NASTAŁ CZAS NA ROBOTY WYKOŃCZENIOWE !

  • Zastanawia mnie czy auta które wjeżdżają i wyjeżdżają z posesji po nowo położonej kostce robią to zgodnie z prawem skoro na tą ulice jest zakaz wjazdu

  • 22.06.2020 07:34  Odpowiedz na komentarz

    A komu remont tej ulicy jest w tej chwili taki potrzebny. turystyka w Gnieźnie stanęła. Istniejące restauracje i kawiarenki ledwo ciągną od pierwszego do pierwszego. Czyż BY właściciel kawiarenki "SOWA" miał aż takie PRZEBICIE u v-ce prezydenta Grobelnego?

  • 21.06.2020 08:02  Odpowiedz na komentarz

    cZY KTOŚ WIE KIEDY TA ULICA RZEŹNICKA MA BYĆ SKOŃCZONA ? Bo na razie roboty na tej króciutkiej uliczce idą bardzo wolno !!

  • 20.06.2020 11:23  Odpowiedz na komentarz

    Człowieku o czym ty piszesz? Czy ty naprawdę myślisz że chodnik z kamieni już jest skończony? Przyjdzie wypełnienie między kostkami i będzie jednolita powierzchnia. Żal czytać takie komentarze pisane przez Janusza budownictwa.

  • 19.06.2020 09:58  Odpowiedz na komentarz

    Nie rozumiem. Rzeźnicka miała być bulwarowym deptakiem z barami, kawiarniami i ogródkami. Dlaczego nie robi się jednego poziomu nawierzchni żeby ułatwić ustawianie tych ogródków tylko jakieś pseudoulice??

  • 18.06.2020 21:12  Odpowiedz na komentarz

    NIE -ŻONA. a stoliczki przyszłych kawiarenek na ulicy Rzeźnickiej też będą ustawione tylko na chodniku ??????

  • 18.06.2020 20:48  Odpowiedz na komentarz

    na pewno deptak będzie ładny.tylko odrapane i nie estetyczne brudne budynki ,mało kolorowe wzdłuż deptaku ,nie dadzą uroku temu deptakowi .a szkoda.

  • 18.06.2020 01:03  Odpowiedz na komentarz

    do MĄŻ kolego zacznij pisać opowieści dziwnej treści a do puki robota nie skończona to weź na wstrzymane

  • 17.06.2020 21:49  Odpowiedz na komentarz

    Tak obserwuje wykonywane prace na ulicy Rzeźnickiej i już dzisiaj współczuję paniom, które będą próbowały po tej nowej ulicy chodzić w bucikach - szpilkach. Będą te swoje szpilki łamały codziennie. i będą przeklinały pana prezydenta za ten głupkowaty projekt wykonawczy ? Czy naprawdę projektant ulicy Rzeźnickiej nigdy nie widział zgrabnej kobiety na "szpilkach", która wpada w szerokie szczeliny między kostkami bruku i łamie obcas oraz co jeszcze gorsze skręca sobie nogę ?!!! Chciałoby się powiedzieć. Boże ty widzisz i nie grzmisz?

    18.06.2020 04:49

    Czy Ty jesteś normalny ? Buciki... Dzięki takim ludziom jak ty i takim myśleniem,ten kraj jest taki jaki jest.

    18.06.2020 01:39

    Ale z boku ulicy jest chodnik, więc żona będzie mogła iść po chodniku a nie po kamieniach. Problem rozwiązany ;)

PODOBNE TEMATY
Nie będzie strajku w firmie Jeremias W piątek związki zawodowe podpisały porozumienie z zarządem firmy Jeremias. Tym samy nie dojdzie do... Sobota, 13 listopada 2021
Zmiana organizacji ruchy na skrzyżowaniu ul. Moniuszki i Mieszka I! Można skręcać w lewo Radni Miasta Gniezna: Olga Gandurska, Angelika Ślachcińska i Artur Kuczma wnioskowali o likwidację zakazu... Poniedziałek, 1 listopada 2021
Szukasz mieszkania w Gnieźnie? Przekonaj się, na co warto zwrócić uwagę Podstawowa decyzja dotyczy zwykle rodzaju nieruchomości. Dom, a może mieszkanie? Po rozważeniu wszystkich... Piątek, 29 października 2021
Podstawowe informacje o profesjonalnych rusztowaniach aluminiowych Stabilne rusztowania należą do podstawowego wyposażenia w wielu branżach. Praca na wysokości wymaga... Piątek, 29 października 2021