moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

47-letni mieszkaniec Inowrocławia utonął w Skorzęcinie!

Niedziela, 14 czerwca 2020
 • 47-letni mieszkaniec Inowrocławia utonął w Skorzęcinie!

W sobotę po godz. 19.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wyciągnięciu z Jeziora Niedzięgiel w Skorzęcinie mężczyzny, który od około dwóch godzin przebywał pod wodą. Na miejsce natychmiast wysłano ratowników medycznych, strażaków z Gniezna, Skorzęcina i Witkowa oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jako pierwsi pomocy topielcowi udzielali plażowicze oraz ratownicy ze Skorzęcina. Na plaży wylądował śmigłowiec LPR. Niestety po ponad godzinnej reanimacji stwierdzono zgon 47-letniego mieszkańca Inowrocławia.

Na miejscu obecna była także Policja oraz prokurator. Służby ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. To pierwsze utonięcie w tym roku na terenie naszego powiatu.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Trzemeszno24.info

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • Ja też raz topiłem się tam ale uratowała mnie piękna kobieta

 • W związku z wykonywaniem operacji powietrznych i Lądowania w okolicy cypla Wiekowskiego Mam Pytanie : Czy juz Pan LewA....Ski złożył zawiadomienie na policję i do prokuratury o zakłócenie jego Miru Domowego przez śmigłowiec LPR?

  17.06.2020 11:39

  Fenomen Czy wiesz, że Niektóre śmigłowce wojskowe stacjonujące w Powidzu u Bazie są również śmigŁowcami ratowniczymi i trenują to co śmigłowiec LPR wykonał na bojowo?

  15.06.2020 11:43

  Nie rób sobie jaj z poważnej sprawy wojskowe śmigłowce latają zbytecznie a ratownicze ratują życie wieć jeśli niie pojmujesz elementarch faktów to bardzo mi przykro.

 • 14.06.2020 17:56  Odpowiedz na komentarz

  No I Już Sie zaczyna.
  Las Vegas dla zakładów Pogrzebowych.

PODOBNE TEMATY
Chciał pomóc kierowcy uszkodzonego auta! Być może uratował zdrowie i życie wielu osób W piątek po południu mieszkaniec Gniezna, Pan Szymon jechał Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego za samochodem... Sobota, 4 grudnia 2021
Pijany 24-letni gnieźnianin zagubił się w Poznaniu! Pomogli mu strażnicy miejscy W czwartek, kilka minut przed godziną 15.00 strażnicy ze Starego Miasta w Poznaniu otrzymali interwencję... Sobota, 4 grudnia 2021
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021