moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osiedle Kazimierza Wielkiego z podświetloną nazwą

Niedziela, 7 czerwca 2020
  • Osiedle Kazimierza Wielkiego z podświetloną nazwą

Osiedla Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie jest kolejnym, na którym zamontowano podświetloną nazwę. Zobaczcie jaką kolorystykę wybrano tym razem.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 08.06.2020 23:23  Odpowiedz na komentarz

    A mój rozpadający się balkon kto i kiedy naprawi ? Przecież jak go oświetli ten wielki neon to będzie on straszył swym widokiem nie tylko w dzień ale i w nocy !!

    09.06.2020 11:16

    @Psikus sAMEMU trzeba. Ja bym się wkurzył jakby mi w bloku spółdzielnia naprawiała balkon, bo na pewno by mi rozwalili płytki na balkonie. No chyba że już tynk spada i stwarza zagrożenie dla ludzi, to niech naprawią, ale chyba aż tak źle nie jest.

  • 08.06.2020 23:20  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe kto zapłaci za naprawę dachów niszczonych przez nieuważnych fachowców - elektryków, którzy będą co rusz naprawiać psujące się neony ? Mieszkańcy bloków, na których umieszczono te świecidła ? Ile to będzie tych biednych, nieświadomych mieszkańców kosztowało ? A ile kosztowały same te świecidła i ich założenie ?

  • 08.06.2020 15:33  Odpowiedz na komentarz

    U mnie w bloku przecieka dach. Od trzech lat nie może być naprawiony a pieniądze idą na bzdety

  • 08.06.2020 15:33  Odpowiedz na komentarz

    U mnie w bloku przecieka dach. Od trzech lat nie może być naprawiony a pieniądze idą na bzdety

  • 08.06.2020 04:41  Odpowiedz na komentarz

    A tak Stare Miasto coś pięknego

  • 08.06.2020 04:38  Odpowiedz na komentarz

    Atak Stare Miasto

  • 08.06.2020 02:05  Odpowiedz na komentarz

    I po co to. Tylko niebo zaśmieca światłem. Kolejne miejsce gdzie gwiazd nie widać. Noc ma być ciemna.

  • 07.06.2020 21:21  Odpowiedz na komentarz

    Sztos. Dobrze to wyglada

PODOBNE TEMATY
Miasto likwiduje punkt zbiórki żywności dla uchodźców! Informujemy, że 20 maja 2022 to ostatni dzień funkcjonowania Punktu zbiórki żywności, który od początku... Środa, 18 maja 2022
Męskie marynarki casualowe - jak nosić je na co dzień? Spotkanie biznesowe, wyjście do teatru czy restauracji, spotkanie ze znajomymi, randka - na każdą z... Wtorek, 17 maja 2022
Delegacja ORP Gniezno z wizytą w Pierwszej Stolicy Do Gniezna z wizytą przyjechała delegacja ORP Gniezno na czele z kmdr. ppor. Przemysławem Lizikiem.... Wtorek, 17 maja 2022
Biesiada Senioralna za nami! Tańce, konkursy, dobra muzyka, pyszne jedzenie i pozytywne nastawienie - taką receptę na udaną imprezę... Niedziela, 15 maja 2022