moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Polityczna Niespodzianka - komentarz posła Tadeusza Tomaszewskiego

Czwartek, 4 czerwca 2020
 • Polityczna Niespodzianka - komentarz posła Tadeusza Tomaszewskiego

Publiczne poparcie przez Pana Prezydenta Tomasza Budasza kandydata na Prezydenta RP Pana Szymona Hołownię to polityczna niespodzianka. Ta decyzja Prezydenta Budasza to głównie polityczny problem Platformy Obywatelskiej, której działaczem jest lub mentalnie był Pan Tomasz Budasz.

Do tej pory współpraca SLD w powiecie gnieźnieńskim układa się zgodnie z ustaleniami z kampanii wyborczej do samorządu. Realizowany jest program wyborczy Pana Prezydenta, którego znaczącą częścią są przyjęte postulaty programowe lewicy. Co roku monitorujemy stan realizacji naszego programu. Prezydent spotyka się na nasze zaproszenie z organami statutowymi partii oraz działaczami organizacji pozarządowych. Jestem przekonany, że dla Pana Prezydenta Budasza współpraca z radnymi SLD w Radzie Miasta w ramach jednego klubu była i będzie jednym z fundamentów wspólnej służby publicznej dla mieszkańców Gniezna.

Sojusz Lewicy Demokratycznej jest odpowiedzialną formacją i dotrzymuje słowa danego partnerom politycznym, co już wielokrotnie udowodniliśmy w działalności samorządowej miasta Gniezna. Aspiracje do wpływu na politykę krajową przez Pana Tomasza Budasza to osobna kwestia, którą jako SLD oceniać będziemy po konkretnych działaniach Pana Prezydenta.
Z wyrazami szacunku
Tadeusz Tomaszewski
Przewodniczący Rady Powiatowej SLD

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 11.06.2020 07:04  Odpowiedz na komentarz

  bUDASZ JEDYNE CO ZROBIŁ W GNIEŹNIE TO ZREWITALIZOWAŁ PARKI ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE. TO MIASTO STANĘŁO !!!

 • 07.06.2020 20:49  Odpowiedz na komentarz

  do mieszkaniec. Za chwilę pani Kloska przejdzie do Konfederacji. Zobaczycie .

 • 06.06.2020 16:35  Odpowiedz na komentarz

  Czy Hołownia jest prawdziwym katolikiem? Grzechem jest popieranie liberałów, więc dobrze, że Prezydent Budasz nie poparł Trzaskowskiego będącego właśnie liberałem i popierającego grzech. Hołownia nie jest idealny, ale bliżej mu do katolicyzmu niż Trzeskowskiemu. Głosowanie na ludzi, którzy popierają grzech i są daleko od wiary chrześcijańskiej jest też poważnym grzechem, z którego trzeba się wyspowiadać, bo trafi się inaczej do piekła.

 • Nie popieram Poparcia Pana Budasza Udzielonego Holowni ,Zapomniał Kto Wybrał Go Na Prezydenta Gniezna Zresztą Watpliwego Wlodarza Miasta Na Którego Glosowalam Ale Nie Spełnił On Moich Oczekiwań i Więcej Tego Błędu Nie Popelnie To PEWNE.Ja Popieram Rafała Trzaskowskiego i Mam Nadzieję Że Wygra ,pan Panie Budasz Niech Zainteresuje Się Miastem Stanem Ulic Nie Tylko w Śródmieściu Ale Poza Nim Też Więcej Trafnych Decyzji!!!!!!

  06.06.2020 11:40

  Kobieto, lepiej już nic więcej nie wypisuj i zostań w domu. Tylko wstyd sobie robisz.

 • Bardzo dobrze zrobil. W fzisiejszej POLSCE homoseksualny ksndydat nie ma szans a holownia na szanse zmienic rzeczywistosc.

 • koniec lewicowych układów, szkoda tylko, ze nie mam w naszym miesci nikogo z konfederacji

PODOBNE TEMATY
Posłanka pyta o powód śnięcia ryb w Jeziorze Jelonek Posłanka Paulina Hennig-Kloska zwróciła się do Prezydenta Miasta Gniezna z pytaniami dotyczącymi powodu... Piątek, 30 lipca 2021
Posłanka spotkała się z mieszkańcami Gniezna W niedzielne popołudnie na Wenei spotkali się przedstawiciele i sympatycy Ruchu Polska 2050. Było to... Piątek, 23 lipca 2021
Posłanka o ratowaniu jezior: "Zakończone zostały prace projektowe" Podczas konferencji zorganizowanej w biurze Pauliny Hennig-Kloski Posłanki RP powrócił temat ratowania... Środa, 21 lipca 2021
W niedzielę na Weneji spotkanie z posłanką i Polską 2050 Piątkowa konferencja prasowa w biurze posłanki Pauliny Hennig-Kloski była poświęcona tematyce letniej... Sobota, 17 lipca 2021